این شبکه تلویزیونی ‘وکو’ من درک طرف دیگر بحث تفنگ


waco-show-1
برترین شبکه

I hate guns. به نظر من آنها باید تبدیل به یک طاعون بر جامعه ما است. آنها را قادر می سازد نژادپرستان افراد متعصبی, معتادان و افرادی که فقط به دشت جامعی به تصویب بسیار بدتر از بشر در امکان است. قوانین اطراف اسلحه به عنوان بد به عنوان اسلحه خود را. ایستاده خود زمین قوانین را در موقعیت هایی که معمولا می تواند یک فریاد مسابقه fistfight و یا یک تماس به پلیس و به نوبه خود آنها را به تفنگ دوئل که اگر ما در زندگی در حال, گاییدن, غرب وحشی.

ایالات متحده بیشتر اسلحه از مردم با چهار نفر از هر ده خانواده ها با داشتن حداقل یک اسلحه در آن است. با توجه به مرکز تحقیقات پیو 67% از آمریکایی ها که خود اسلحه استناد به “حفاظت” به عنوان دلیل اصلی برای داشتن یک اسلحه گرم به دنبال شکار (38%) و مجموعه (30%).

من نوعی که مایل اسلحه در اطراف برای حفاظت از. مالکیت اسلحه شد شخصی سال پیش زمانی که یک زندگی در خطر بود. او به تنهایی زندگی می کردند و سوء استفاده دوست پسر سابق بود به وسیله او و تهدید زندگی خود را. آنچه که او قرار است به انجام اگر او را به خانه او ؟ با پلیس تماس گرفته و امیدواریم آنها وجود دارد قبل از او او را کشته ؟ مبارزه او حتی اگر او دو بار به عنوان بزرگ به عنوان او ؟ من حمایت کنید من به یک اسلحه پر در nightstand تا زمانی که تهدید وجود داشته است.

اما آنچه که من هرگز نفهمیدم است پارانوئید پردازان توطئه ساختمان زرادخانه و رجزخوانی و raving در مورد چگونه آنها را سر در گم می شود اگر کسی فکر می کند که آنها در حال رفتن به گرفتن اسلحه های خود را و آنها را بی دفاع. آنها لعنت مطمئن قصد قادر به محافظت از خانواده خود را.

من فکر می کنم دفاع از چی ؟ آنچه در جهنم هستند و شما خیلی می ترسم ؟

و سپس من به تماشای سریال واکودر حال حاضر بازی در Netflix بکشد. من خود جذب 13 ساله در سال 1993 پس من تنها به سختی به یاد داشته باشید از شنیدن در مورد وکو و شعبه Davidians. چیزی در مورد یک فرقه است ؟ برخی از دیوانه که فکر او عیسی بود و یک دسته از ادم سفیه و احمق او پیروان که خودکشی با او ؟ شد, Kool-Aid درگیر است ؟ (نه که چیزی متفاوت بود. اما من قطعا به یاد داشته باشید مردم مقایسه وکو غم Jonestown جرم قتل-خودکشی از سال 1978.)

The Branch Davidians' Mount Carmel compound outside of Waco, Texas, burns to the ground during the 1993 raid by the Bureau of Alcohol, Tobacco and Firearms (ATF). Nearly 80 members of the religious group were killed in the fire, which ended the 51-day standoff between the Davidians the ATF.
شعبه Davidians’ کوه کرمل ترکیب خارج از Waco, Texas, سوختگی به زمین در طول سال 1993 حمله توسط اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم (ع) است. نزدیک به 80 نفر از اعضای گروه مذهبی کشته شدند در آتش به پایان رسید که 51 روز به بن بست بین Davidians به ع. گرگ اسمیت/گتی

وکو می گوید داستان از حوادث غم انگیز 1993, اما بیشتر از آن, آن را می گوید داستان از دولت نفس بیش از حد. فیلمسازان اقدام به ساخت این سری به عنوان واقعی به زندگی به عنوان آنها می تواند با وزش تئاتر ارایش بر اساس دو کتاب نوشته شده توسط بازماندگان این رویداد یک محل به نام وکو: یک بازمانده داستان توسط دیوید Thibodeau, توسط یکی از تنها نه شعبه Davidian که جان سالم به در 51 روز محاصره و از سوی دیگر برای به تاخیر انداختن زمان: زندگی من به عنوان یک اف بی آی به گروگان مذاکره, نوشته شده توسط اف بی آی به گروگان مذاکره گری Noesner. یک منبع از هر طرف.

تا آنجا که من از آنها بدم میاید اسلحه آنجا که باورهای من در مورد خطرات خود را بر اساس علم و عقل سلیم (یعنی اسلحه بیشتر = فرصت های بیشتر برای مردم به شلیک خود = common sense), تماشای وکو چیزی باعث تغییر در مغز من.

برخی از backstory در مورد شما نمی دانید که جان کلام را از آنچه اتفاق افتاده در سال 1993: تگزاس ع (الکل تنباکو و سلاح گرم) اقدام به اجرای یک حکم جستجو از شاخه Davidian ترکیب و در نتیجه در ضربات پنالتی بین شعبه Davidians و ع کشتن چهار عج عوامل و مجروح شدن 16 نفر دیگر و کشتن پنج شعبه Davidians. به عنوان یک نتیجه از که botched حکم او FBI در آورده بود و 51 روز بن بست آغاز شد.

مهم توجه داشته باشید: بسیاری از رسانه ها گزارش می دهند که بخشی از این حکم جستجو به حال به انجام این کار با کودک و سایر اشکال سوء استفاده از دیوید کورش. با این حال دولت آمریکا خود سایت روشن است که این حکم مربوط به یک سلاح تخلف تنها — به طور خاص “غیر قانونی در اختیار دستگاه کاملا اتوماتیک اسلحه و مخرب دستگاه است.” من احساس می کنم این مهم است به این نکته اشاره زیرا tellings شده از این داستان اغلب حاکی از آن است که ع وجود دارد برای نجات آزار زنان و کودکان است. این درست نیست. این حکم را در مورد سلاح و هیچ چیز دیگری.

The Miniseries 'Waco' Made Me Understand The Other Side Of The Gun Debate
برترین شبکه

هر کسی می توانید به YouTube و پیدا کردن فیلم از دیوید کورش فقط دیوید کورش و بلافاصله tag او را به عنوان فوق العاده آشفته فرد است. به نظر من حتی زمانی که او به نظر می رسد عمدتا آرام چیزی وحشتناک جوش زیر. ضبط شده از 9-1-1 تماس او ساخته شده در طول ضربات اولیه او را آشکار اقدام به موعظه هفت مهر و موم به وکو معاون کلانتر. این خرس تکرار: در وسط یک فعال تفنگ نبرد بین مردم خود و ع عوامل است که در آن خود مردم بودند که به ضرب گلوله کشته و به عنوان شما می توانید به معنای واقعی کلمه شنیدن صدای شلیک گلوله در پس زمینه از تماس تلفنی دیوید کورش فکر آن را مناسب زمان را به تلاش برای تبدیل کلانتر.

دیوید کورش به جنایات و سوال برانگیز صحت ذهن کنار وکو هنوز هم در من نهفته درک چرا مردم انبارهای اسلحه است. من نمی تواند کمک کند اما ببینید چه اتفاقی افتاده است که در آن ترکیب به عنوان دولت نفس بیش از حد. از ع و اف بی آی با پذیرش خود را شکست خورده دوباره و دوباره و دوباره. ع ماموریت به خدمت حکم شکست خورده از ابتدا و باید سقط به جای حفظ و تیراندازی در مقابل یک ساختار غیر نظامی که شامل تعداد نامعلومی از کودکان بی گناه در درون آن به مدت یک ساعت و 45 دقیقه.

که تفنگ نبرد شکست احتمالی خود اعتماد بین دو طرف و آغاز 51-بعد شاشیدن مسابقه بین Davidians و اف بی آی است که در نهایت منجر به 75 شعبه Davidians سوزانده شدن زنده زنده در آتش 25 از آنها کودکان هستند. ساعت از تحقیقات به من بگویید که بسیاری از اشتباهات و تصمیمات احمقانه ساخته شد در هر دو طرف اما واقعیت این است که یک طرف بود و تانک و هلیکوپتر و ضد گلوله جلیقه و از طرف دیگر تا به حال یک ساختمان پر از بچه.

The Miniseries 'Waco' Made Me Understand The Other Side Of The Gun Debate
برترین شبکه

در همین حال رسانه ها اطلاعات خود را از اف بی آی که ادعا Davidians اخراج اولین عکس در حالی که بازمانده Davidians اصرار داشت این ره که ضربه اول. اف بی آی همچنین گفت که Davidians که شروع به آتش کشته شدن بسیاری از, اگر, دوباره, بازماندگان همیشه اصرار آنها شروع نشده است و آتش است که هرگز وجود هر گونه برنامه ریزی برای خودکشی است. بدون در نظر گرفتن چگونه دیوانه رهبر خود بود, بودند, بی گناه آمریکایی که در ترکیب. مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید و مهم نیست که شما فکر می کنم که در اشتباه واقع است وکو شد و نبرد بین غیر نظامیان آمریکایی و دولت آمریکا. و این دولت نشان داد تا در این خانه مردم را آماده برای استفاده از نیروی نظامی علیه آنها.

روشن, من هنوز هم نفرت اسلحه. من از آنها بدم میاید که این کشور دارای اسلحه بیشتر در آن از مردم — من هرگز باور نمی کند این کاملا لعنتی دیوانه. اما پس از تماشای Waco (و اگر این باد ذهن خود را در مورد خواندن روبی ریج بیش از حد) من درک می کنم که چرا مردم آنقدر بی اعتماد دولت است. من همدردی با ترس است که انگیزه مردم به انبارهای سلاح گرم و من ببینید که چرا مردم بی اعتمادی به رسانه ها.

بنابراین من فکر می کنم این مهم است برای کسانی از ما که می توانید کمی خودخواهانه و موعظه در مورد کشور ما نیاز به حس مشترک تفنگ مقررات به درک که در آن مخالفان از آینده است. آنها می ترسم و از آنها می خواهید می شود قادر به محافظت از خود و ما در حال گفتن آنها را آنها را بدون هیچ دلیل خوبی برای ترس چیزی که از آنها نیاز به محافظت می شود.

به جز این حادثه در وکو یاقوت ریج و دیگران نشان می دهد که شاید این همیشه نیست دقیقا درست است. برای برخی از مردم این حوادث نشان می دهد که اگر باورهای خود را نمی همسو با باورهای کسانی که در قدرت آنها ممکن است یک روز بود قربانی محاصره بیش از حد. بر اساس تحقیقات من این نظر من است که وکو سریال به تصویر کشیده کورش حد پرستانه. او یک جنایتکار بود که نیاز به توان به عدالت به ارمغان آورد. اما تگزاس ع و اف بی آی موفق با بقیه مردم در این ترکیب به خصوص کودکان که هیچ آژانس به حذف خود از راه آسیب است.

و اگر ما تا به حال می خواهم به صحبت با تفنگ فعالان حقوق که در آن ما در حال صحبت کردن در گذشته یکی دیگر اگر ما همیشه می خواهید به تصویب عام تفنگ قوانین ما نیاز به قادر به اذعان و آدرس ترس است که مردم را به فکر می کنم آنها نیاز به اسلحه برای محافظت از خود از خود دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de