مردی که ساخته شده است این ساختمان امپایر استیت ایجاد خیره کننده این کانکتیکات عمارت برای خود

هنگامی که خانه خود را ساخته و به مرد پشت ساخت و ساز از جمله شگفتی به نیویورک, ساختمان امپایر استیت, این Flatiron Building و پلازا هتل شما می تواند بسیار با اعتماد به نفس آن را به آزمون زمان ایستاده.

در سال 1928 پل Starrett بنیانگذار غول ساخت و ساز Starrett Brothers, Inc. نیز ساخته شده است چیزی کمتر قوی: این نفیس انگلیسی مانور در خانه تونی گرینویچ ، به عنوان کشور خود را در خانه.

امروز 92 سال بعد وسیع 15,710 فوت مربع تخته سنگ و سنگ خانه هنوز هم می ایستد افتخار اصلی آن Starrett جزئیات معماری دست نخورده اما به روز شده با مدرن ترین امکانات رفاهی.

“بسیاری از دیوارها دو پا ضخیم و به شدت تقویت شده با فولاد درست مثل امپایر استیت. آن را بیشتر شبیه به یک قلعه می گوید:” جولی کلیسا املاک و مستغلات متخصص با کارگزاران Houlihan لارنس که دارای فهرست. “این قطعا به آخرین ساخته شده است.”

در علاوه بر این به کار خود را با دولت امپراتوری Starrett نیز از جمله نشانه به عنوان منهتن پن ایستگاه و macy’s فروشگاه و در دیترویت فورد روژ ریور گیاه و یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی. دستاوردهای خود را جاودانه شد در سال 1938 زندگینامه تغییر افق.

در طول سال گرینویچ خانه مرمت شده و تجدید. اما آن را تا اوایل 2000s که آن را با توجه به یک makeover کامل شناخته شده پرچین-موسس و پرشور art collector دیوید Ganek و نویسنده او همسر دانیل.

Paul Starrett Greenwich home

رسمی اتاق نشیمن. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

این Ganeks که خریداری مانور در سال 1999 گزارش $3.37 میلیون به روز شده در همه چیز: از ایجاد یک دولت-of-the-art, آشپزخانه, حمام جدید خوش تیپ کتابخانه با چهار دیوار کتابخانه, شراب اتاق به دو دفتر و سالن بدنسازی.

“آنچه که واقعا غیر معمول در مورد اموال است و تنظیم آن در تقریبا سه هکتار فقط چند دقیقه از مرکز شهر. که فوق العاده زیادی برای این بخش از گرینویچ می گوید:” کلیسا.

Paul Starrett Greenwich home

اصلی جزئیات معماری تمام شده است حفظ شود. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

احاطه شده توسط جنگل های انبوه, خانه رسیده است از طریق دروازه امنیتی و جلوی خانه منجر به motorcourt. جلوی خانه منحنی را به عقب به صفحه اصلی خود را با سه زیرزمین-سطح پارکینگ.

Paul Starrett Greenwich home

دوباره طراحی آشپزخانه. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

با شکوه مقابل درب منجر به اصلی اجتماع با آن چوب-paneled دیوار و گسترده راه پله. راهرو جریان به ظریف اتاق پذیرایی و چوب-paneled مطالعه با شومینه سنگ مرمر.

Paul Starrett Greenwich home

به اتاق ناهار خوری رسمی. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

آشپزخانه همراه با حرفه ای درجه, لوازم هکتار از کانتر و مرکزی جزیره برای ناهار خوری گاه به گاه. یک اتاق صبحانه و اتاق ناهار خوری رسمی در حال قدم دور. کردن اتاق نشیمن یک اتاق آفتاب / پاسیو با شش مجموعه درب که باز کردن در به تحت پوشش ایوان و پاسیو.

Paul Starrett Greenwich home

اتاق خانواده. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

راه پله منجر به اتاق خواب طبقه با آن گسترده کارشناسی ارشد مجموعه که شامل یک حمام آبگرم مانند با اندازه سنگ مرمر سیاه وان. در اینجا نیز وجود دارد به همان اندازه وسیع پیاده روی در حمام, loungers برای آرامش تیم راه رفتن در جعبه و یک بالکن خصوصی.

Paul Starrett Greenwich home

مجموعه کارشناسی ارشد. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

در این طبقه وجود دارد چهار اضافی ensuite اتاق خواب به همراه یک دفتر. بیشتر پله ها منجر به طبقه سوم در مجموعه شیروانی از خانه و مسکن سه اتاق خواب تر, تناسب اندام استودیو و عظیم 46-توسط-14-پا فضای ذخیره سازی.

Paul Starrett Greenwich home

آبگرم-مانند استاد ، حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

در آراسته سرسبز محوطه چمن لبه استخر هنرمندانه قاب بلند هجز و مستقل سنگ استخر خانه با پودر اتاق دوش آشپزخانه-زندگی در فضا و به طور طبیعی یک شومینه.

Houlihan لارنس کلیسا می گوید در حال حاضر وجود دارد شده است و علاقه زیادی در خانه با اکثریت دست raisers بودن جوان ثروتمند نیویورکی به ظاهر مشتاق به حرکت در خارج از شهر و محل کار از خانه به جای یک دفتر.

Paul Starrett Greenwich home

طبقه سوم خانه های اضافی در اتاق خواب. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

همچنین علاقه در صفحه اصلی جذاب درخواست قیمت که نشان دهنده یو پی اس و فراز زندگی از کانکتیکات بازار است. صاحبان فعلی گزارش خرید و مستغلات در سال 2006 برای $9.8 میلیون و در حال حاضر آن ذکر شده که برای $8.295 میلیون 15.4 درصد از دست دادن.

“بازار قوی در حال حاضر با بسیاری از مناقصه های متعدد به ویژه از خانواده های جوان آوردن به جلو قصد دارد تا چهار یا پنج سال به حرکت به خارج از شهر است.”

Paul Starrett Greenwich home

یکی دیگر از اتاق نشسته است. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

و برای کسانی که سر به کلانشهر خانه است که به خوبی می چرخاند بودن دقیقه از I-95, کانکتیکات, شاهراه و فقط شش ساعت از گرینویچ ایستگاه راه آهن.

Paul Starrett Greenwich home

انبار شراب.

به صورت پله به قطار نگاه در دولت امپراتوری و دانستن سازنده آن ساخته شده است خانه خود را ؟ بی بها.

Paul Starrett Greenwich home

پل Starrett را گرینویچ صفحه اصلی. حسن نیت ارائه میدهد از Houlihan لارنس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>