مالدیو است بازگشایی این ماه به درمان خود را مستند ضعف

برای چهار ماه گذشته به خارج از کشور سفر کرده است احساس مانند یک دور فانتزی لطف خاص جهانی و همه گیر. اما در نهایت وجود نور در پایان قرنطینه تونل—حداقل برای یکی از مورد علاقه ما مقصد سفر. مالدیو است بازگشایی در چند روز.

این جزیره گرمسیری کشور که شامل حدود 1200 جزیره در اقیانوس هند است که منزوی از طبیعت و مناسب برای اجتماعی فاصله. به تاریخ وجود دارد تقریبا 150 چشم نواز تفریحی پراکنده در سراسر مجمع الجزایر که اکثر اشغال کل جزایر خصوصی و تماس برای یک مقدار حداقل از تعامل انسان.

پس این قسمت را از راه دور به شدت متکی بر گردشگری آن را مشتاق به بازگشت به نوسان از چیزهایی. در جولای 15, مسافران بین المللی از جمله شهروندان آمریکایی اجازه خواهد داشت به تنها ماندن در رفت و آمد مکرر سلیمان یا قایق (فقط در صورتی که شما ترجمه شده دستی). آمده اوت 1, مهمان خانه ها و هتل ها در جزایر مسکونی نیز مجاز به بازگشایی شده است.

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru

Four Seasons Resort Maldives در Landaa Giraavaru. حسن نیت ارائه میدهد چهار فصل

جایی که دقیقا می تواند به شما اقامت ؟ در پایان ماه ژوئیه مالدیو’ وزارت گردشگری انتظار دارد که در مجموع 40 تفریحی خواهد بود و در حال اجرا. با توجه به یک لیست از وزارت, the Four Seasons Resort Maldives در Landaa Giraavaru و Soneva Fushi در حال حاضر استقبال از مهمانان در حالی که One & Only Reethi Rah و Milaidhoo جزیره در حالی که باز تاریخ 24 ژوئیه و اوت 1 به دست آمد. حدود 50 باقی مانده تفریحی برنامه ریزی برای باز کردن در اطراف اکتبر 1 در حالی که بقیه به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید تا فصل اوج—دسامبر تا مارس—هنگامی که آب و هوای گرمسیری است در بهترین حالت آن است.

مالدیو شده است نسبت به بازگشایی برای هفته ها و اجرا کرده است توصیه می شود همه پاکیزگی و بهداشت پروتکل برای اطمینان از مهمانان ایمن ماندن. این کشور نیز تلاش هماهنگ ساختن منابع برای درمان Covid-19 با توجه به بلومبرگ.

Soneva Fushi Maldives

Soneva Fushi. Soneva Fushi

ورود مالدیو به نظر می رسد نسبتا ساده ، گردشگران لازم نیست که به پرداخت هر گونه هزینه های اضافی و یا اثبات آنها ویروس رایگان قبل از ورود با توجه به اعلام از مالدیو بازاریابی و روابط عمومی شرکت. و مهمانان بدون Covid-19 نشانه نمی خواهد موضوع را به اقدامات قرنطینه در هنگام ورود. اما هر مهمان که نشان می دهد علائم را مجبور به پرداخت برای یک آزمون. به عنوان شما ممکن است انتظار داشت کسانی که ممکن است در معرض ویروس توصیه به سفر به مالدیو.

البته, شما نیاز به دقت و توجه در حالی که سفر به و از کشور است. و پس از بازگشت به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند هر گونه مسافران بین المللی خود قرنطینه برای 14 روز.

در این سفر نیاز به برخی از برنامه ریزی است. اما پس از ماه گیر در خانه آن خواهید بود تا به ارزش آن.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>