در اوایل این ماه توسعه دهندگان در Naughty Dog نشان داد که The Last of Us 2 خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد. دلیل این کار این بود که با توجه به شیوع کروناویروس آن نهفته است راه مردم کار می کنند, در حالی که همچنین تأثیر تدارکات که در آن سگ شیطان نگران بود که ممکن است در نتیجه بازیکنان قادر به بازی در همان زمان.

تبلیغات

خبر خوب این است که شیطان سگ پس از نقل مکان کرد تا انتشار بازی تاریخ که در آن با توجه به شرکت The Last of Us 2 در حال حاضر خواهد شد منتشر شده در 19 ژوئن. این می آید بر روی پاشنه از چند عمده نشت که در آن فیلم ها و اخلال گران برای بازی ارسال شده آنلاین.

به عنوان یک نتیجه, سگ شیطان تصمیم گرفت تا پیش از این اما به بازیکنان یک تاریخ انتشار برای به حداقل رساندن تاثیر نشت. ما تصمیم گرفته اند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از نشت و یا لینک کلیک کنید برای نشت برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل اخلال گران و ما نشان می دهد که شما احتمالا انجام یک جستجو در مورد آن اگر شما می خواهم را ترجیح می دهند برای جلوگیری از خراب بازی برای خودتان.

آن است که کمی ناامید کننده است که برخی از مردم به اشتراک گذاری این نشت حاضر به عنوان آن را خراب کردن بازی و تجربه برای همه به ویژه هنگامی که شما در نظر چه مدت بازی کرده است در حال توسعه بوده اما ما فرض پوشش نقره ای به این است که حداقل این بازی در حال حاضر دارای یک تاریخ انتشار ما می تواند به جلو نگاه به.

در زمینه بازی. بیشتر بخوانید درباره سگ شیطان و آخرین ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im