لندرور Defender ممکن است در آینده Stateside, اما آن را همیشه اصل انگلیسی

از جی گتسبی yellow Rolls-Royce به شرجی جگوار E-Type دهه 1960 به زمان supercars از مک لارن و آن رقبای رده بالای انگلیسی ها در صنعت پیدا کرده اند مشتاق کاربران در امریکا است. و استرالیایی هستند ممنون سفارشی خود را. اما به عنوان اولین نمونه از جدید لندرور مدافع تحویل داده Stateside, من نمی تواند کمک کند احساس است که شما باید سپاسگزار ما در نهایت به شما اجازه خرید ملی ما SUV دوباره پس از 23 سال غیبت از بازار ایالات متحده است.

هیچ ماشین—حتی کوچک—است که به عنوان مرکزی به انگلیسی, کامپیوتر و روان به عنوان مدافع. آن را کمک کرد راه اندازی مجدد اقتصاد ما بعد از جنگ. آن برانگیخته ما صنعت خودرو تسلط در دهه 1960 با باز کردن بازارهای جهانی است. آن را در حال حاضر حمل و نقل ما soliders در طول نه دهه. بسیاری از ما یاد گرفته به درایو در یک خرد از طریق چرخ دنده در یک کشاورز زمینه است. حتی علیاحضرت ملکه یکی از درایوهای.

در راه اندازی آن در سال 1948 چند می تواند تصور چنین اسپارتان خودرو در حال توزیع مجدد به عنوان یک Robb Report , نوع خودرو, اما بسیاری می تواند تغییر در 72 سال است. اصلی لندرور (مدافع نام اضافه شد در سال 1990) هزینه فقط £450 با درب و مسافر صندلی های اضافی. “وجود دارد هیچ چیز از خودرو لوکس در مورد آن به نظر می رسد” بریتانیا Autocar مجله نوشت و در آن زمان است. اما با بالا مشخصات نسخه از آخرین نسل هزینه بیش از $80,000 جدید مدافع در حال حاضر بدون شک اختیاری خرید و شما می توانید صرف به شش چهره اگر شما لیبرال با گزینه های مانند پشت بام چادر و قابل حمل ، خبر خوب: درب و صندلی در حال حاضر استاندارد است.

The 2020 Land Rover Defender 110.

2020 Land Rover Defender 110. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

امریکا نفوذ سازنده در لندرور. ما نیروهای چپ هزاران نفر از جیپ پس از جنگ جهانی دوم و Wilks برادران که فرار مریخ نورد در آن زمان استفاده می شود در مزرعه خود در ولز. آنها تا به حال یک ایده برای یک ماشین برابر با جیپ های ناهموار سادگی اما سبک تر و کارآمد تر و شیرین تر به هدایت کردن. آنها فکر می کردند که ممکن است فروش چند صد هر ماه به طور عمده برای کشاورزان است. اما سفارشات نورد: از ارتش کمک سازمان های کاوشگران و هر کسی که نیاز به رفتن به جایی که جاده ها هنوز نشده بود. در ظرف شش سال آنها ساخته شده 100,000 و تا پایان تولید اصلی خودرو در سال 2016 بیش از دو میلیون پیدا کرده بود گاراژ.

اما ریشه لندرور را با تغییر از مزرعه و وسیله نقلیه نظامی به ماشین لوکس بازگشت به اولین روز. پادشاه جورج ششم ارائه شد با 100 عنوان مثال در ’48. استیو مک کوئین, مرلین مونرو و سوفیا لورن شد همه در آنها دیده می شود. به تازگی یک خورشید سفید و patinated مدافع تبدیل شده Instagram-دوستانه جدید سوار از انتخاب به همان اندازه در خانه در یک ساحل در اراضی جنگلی دور از شهر و یا در یک کشور انگلیسی و مستغلات. بهترین ترمیم اولیه نمونه در حال حاضر در فروش برای شش رقمی است. جای تعجب نیست که لندرور احساس اعتماد به نفس حرکت مدافع مجلل پس از چهار سال غیبت ناشی از تولید گازهای گلخانه ای مدرن و مقررات ایمنی که ماشین های تکامل یافته از, نمی تواند به امید دیدار.

این مدافع جدید است که بر اساس محدوده رور معماری و سهام هیچ چیز جز نام خود را با اصلی است. اما در آن به نظر می رسد در جزئیات مانند در معرض screwheads در داخل کابین در آن فوق العاده ای خارج از جاده و توانایی در دیوانه که طیف وسیعی از گزینه های آن قطاری از روح از مدافع. کسانی از ما که عشق است که ماشین و نگران بودند در مورد آنچه که ممکن است جایگزین آن اطمینان داده شده است. ما خوشحال به آن را به اشتراک با شما. اما لطفا به یاد داشته باشید که کس دیگری صاحب یک مدافع و لباس درست و نشستن راست هنگام رانندگی آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>