new-jonas-brothers-doc
آمازون نخست

برادران جوناس حتی ممکن است نشان می دهد تا در زوم خود را تماس بگیرید اگر شما در حال پرتاب یک سازمان دیده بان حزب

مورد علاقه همه برادران در حال انداختن یک مستند جدید فیلم امشب. برادران جوناس در حال انتشار یک کنسرت فیلم از انواع است که به شرح زیر آنها را در سراسر شادی آغاز می شود تور و ما 100 درصد در اینجا برای سرگرمی.

برادران جوناس رفت live on Instagram دیروز برای بحث در مورد این کنسرت فیلم به نام شادی ادامه می دهد: برادران جوناس فیلم کنسرتکه بیرون می آید امشب در نیمه شب در آمازون نخست تصویری. از سه مکان های جداگانه جو نیک و کوین جوناس صحبت در مورد آنچه که خود را در چند هفته گذشته در حالی که اجتماعی فاصله شده اند مانند و چه طرفداران می توانند انتظار از فیلم های جدید که می آید داغ بر روی پاشنه از جایزه گرمی نامزد دریافت سه 2019 تعقیب شادی مستند.

برادران خود را به اشتراک گذاشته مورد علاقه تور خاطرات و قبل از نمایش آیین های که ظاهر می شود در این فیلم است. کوین حتی جواب یک فن سوال پرسیدن چه چیز های مورد علاقه خود را در مورد برادران جوناس مراسم. پاسخ او: “داشتن خانواده من دیدن این نمایش برای اولین بار قادر به دیدن ما ساخت موسیقی دوباره.” برکت دهد.

معروف سه نفر نیز افتتاح شد تا در مورد مبارزات بودن در خانه و دور از خانواده. کوین مانند بسیاری از پدر و مادر پاسخ داد که مدرسه در منزل دختر آلنا است که قطعا بزرگترین مانع. “آلنا واقعا خوب, دانش آموز, او می خواهد به یاد بگیرند که او بسیار خوب در ریاضی,” او گفت: “صبر یک فضیلت است که می شود.” جو پاسخ این است که کمی بیشتر گفتن از کسی که بدون بچه ها: “من در حفظ و فراموش کردن شما را مجبور به خاموش کردن دوربین خود را اگر شما با استفاده از حمام و یا چیزی” او با اشاره به “مورد علاقه” جوناس برادر برادر کوچک فرانکی نیز ساخت یک cameo.

نیک متاسفانه تا به حال برخی از مشکلات فنی در طول جریان زندگی می کنند اما او مدیریت به نشت چای در مورد یک قسمت از این مستند — طرفداران دسترسی به فیلم از شیکاگو نشان می دهد این گروه را در سال گذشته با اصلی خود گروه از جمله اجرای آهنگ ها از خود با عنوان جوناس ضبط و آن را در مورد زمان.

“من فکر کردم من انجام شد با برادران جوناس” جو گفت: های یک تریلر برای شادی همچنان ادامه دارد. “جهنم ندارد.” تریلر ویژه, مصاحبه, زنده, مجموعه کلیپ های ما fave جوناس همسران — Sophie Turner, Priyanka Chopra, جوناس و دانیل جوناس.

و به عنوان پاداش اضافه شده جوناس طرفداران می توانند سهم خود را زوم شناسه برای هر ساعت احزاب آنها میزبانی و اگر شما خوش شانس واقعی Bros ممکن است پاپ در و سلام. “ما در حال توفنده خود را زوم” این گروه به اشتراک گذاشته شده در توییتر. “پرتاب یک #JonasWatchParty برای ما کنسرت جدید فیلم #HappinessContinues فردا شروع در 5 pm PT و متن ما زوم لینک ها و نشست شناسه (323)880-0945.”

این فقط قرنطینه هدیه ما منتظرش بوده ام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im