IPad Pro را A12Z تراشه یافت می شود تقریبا یکسان به A12X

اپل iPads ها به طور معمول از ویژگی های یک “X” نسخه از این چیپ ست استفاده شده در خود را اپل. این درست بود از سال 2018 iPad Pro است که با استفاده از A12X چیپ ست یک نوع از این A12 بر روی آی فون XS سری. این است که چرا آن را تعجب آور است که برای سال 2020 iPad Pro اپل تصمیم به استفاده از A12Z به جای آن از آنچه که فرض می شود A13X.

تبلیغات

در حال حاضر با توجه به یک گزارش از TechInsights (اشتراک مورد نیاز) به نظر می رسد که A12Z یکسان است به A12X ذخیره اضافی هسته GPU را فعال کنید. این بود که قبلا این باورند که با توجه به حاشیه ای تفاوت در عملکرد بین چیپست که A12Z به سادگی می تواند یک rebranded A12X.

TechInsights باید پس از تایید که درست باشد با تشکر از floorplan تجزیه و تحلیل است که هر دو چیپست یکسان هستند به جز ما گفت: A12Z اضافی هسته GPU را فعال کنید. این نظریه را باید A12Z کمی قوی تر در عملکرد گرافیکی. قبل از اینکه ما را در آغوش مورد چگونه اپل در تلاش برای فریب دادن مشتریان با انتشار افزایشی به روز رسانی MacRumors اشاره کرده است که آن را غیر معمول نیست برای تراشه سازان برای غیر فعال کردن یک زن و شوهر از هسته با توجه به این جلسه عملکرد سطوح. ما نمی توانیم با اطمینان می گویند که این است دلیل که چرا اپل تصمیم به استفاده از A12Z بنابراین آن را با یک دانه نمک است.

که می شود گفت, شده اند وجود دارد شایعاتی که ادعا می کنند که یک high-end iPad Pro می تواند راه اندازی بعد از این سال, بنابراین اگر شما نمی باید کاملا به iPad Pro در حال حاضر ممکن است آن را به ارزش نگه داشتن را اگر شما پس از آن (به طور بالقوه) عملکرد عالی داشت.

در زمینه اپل >قرص. بیشتر بخوانید درباره iPad, iPad Pro و SoC. منبع: macrumors

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر