این نماد بی نهایت طول می کشد در مرکز صحنه در پیاژه آخرین سه نفر از ساعت

در حالی که ایجاد یک بلند و باریک گاه شمار ممکن است به نظر می رسد مانند یک شاهکار مهندسی, ساعت ساز سریع به اشار

توسط ETELARESANKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

در حالی که ایجاد یک بلند و باریک گاه شمار ممکن است به نظر می رسد مانند یک شاهکار مهندسی, ساعت ساز سریع به اشاره است که ultra-slim ساعت فوق العاده دشوار ساخت. نه تنها این کار بسیار خوب و ظریف, ساخت قوی ترین و دقیق ترین گاه شمار با قطعات هستند که دو تا سه برابر نازک تر از استاندارد نیاز به یک سطح از توجه به جزئیات و کنترل کیفیت که جدا خوب از بزرگ است.

در مورد Altiplano در گرداب بی نهایت آبی سه ساعت از پیاژه این استاد بی چون و چرای از ultra-slim ساعت سازی, شما رو با یک مثال روشن از دومی است. بر اساس نام تجاری 2017 Altiplano گردبادی که ایجاد شد به افتخار سالگرد 60 از پیاژه اصلی فوق العاده نازک جنبش 1957 دستی بادی کالیبر 9P—سه ساعت در این مجموعه به اشتراک گذاری آن متمایز شماره گیری طرح که ویژگی های زمان در 8 ساعت و گردبادی در 2 ساعت و همچنین به عنوان فوق العاده نازک دست زخم گردبادی 670P جنبش است.

این ساعت' ویژگی های متمایز است قابل توجه آبی sunburst PVD شماره گیری است که تاج با یک الماس-مجموعه بی نهایت نماد تشکیل گرداب قفس و خارج از محور ساعت و دقیقه subdial.

Piaget Altiplano Tourbillon Infinite Blue

پیاژه Altiplano در گرداب بی نهایت آبی Limited Edition 38 حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

از سه نسخه که همه می آیند در 41 mm با 18 قیراط طلای سفید موارد با آبی تمساح تسمه های Altiplano در گرداب بی نهایت آبی Limited Edition 38 ترین محدود. این برنامه شامل یک قاب جای دست و پنجه نرم و شماره گیری مجموعه ای با الماس 135 جمعا حدود 2.29 قیراط قطعه قیمت برای $138,000 و در دسترس است در یک نسخه محدود از —شما آن را حدس زده — 38 قطعه.

Piaget Altiplano Tourbillon Infinite Blue

پیاژه Altiplano در گرداب بی نهایت آبی Limited Edition 18 حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

شماره گیری از Altiplano در گرداب بی نهایت آبی Limited Edition 18 ویژگی های خواب آور چرخش الماس— 276 سنگ جمعا 3.41 قیراط به دقیق — که آشنایی قطعه جشن پرنیان. محدود به 18 تکه مدل قیمت برای $166,000.

Piaget Altiplano Tourbillon Infinite Blue

پیاژه Altiplano در گرداب بی نهایت آبی محدود نسخه 8 حسن نیت ارائه میدهد از پیاژه

قطعه نهایی از مجموعه های پیاژه Altiplano در گرداب بی نهایت آبی محدود نسخه 8 است baller از این دسته است. مجموعه ای با 386 الماس در مجموع 6.05 قیراط مدل و خارج از غرفه برای باگت برش سنگ که زینت خود را گودی و شماره گیری (به جای دست و پنجه نرم و مورد ویژگی درخشان-برش الماس). این قیمت برای $223,000 و در دسترس است تنها در یک نسخه محدود از هشت قطعه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب