این گلدیلاک از Porsches? جدید 911 توربو می یابد وسط زمین است که چیزی جز خسته کننده

چقدر قدرت آیا شما واقعا نیاز دارید ؟ برای پورشه عاشقان این بوده است که سوال بزرگ پس از راه اندازی 992-نسل 911. چرا که عملکرد خود را در گزینه های واقع شده محدود به مدل پایه یا بارگذاری-قدرتمند توربو S. اما در حال حاضر وجود دارد یک نوع که پل فاصله بین این دو 911 توربو.

چهارشنبه شب این خودروساز آلمانی نشان داد آخرین تکرار از 911 توربو این خودرو مناسب برای کسانی که می خواهند کمی بیشتر دلربایی اما احساس 640 اسب به درد نمیخورد است. اما در حالی که این عمل به عنوان یک نوع از عملکرد وسط زمین—تا آنجا که 911 یک تاریخ نمادین ترین ماشین های ورزشی مربوط می شود—خودرو برخی به طور جدی عملکرد چشمگیر مشخصات.

2021 Porsche 911 Turbo

2021 پورشه 911 توربو پورشه

در حالی که توربو S عملا یک سوپراسپرت جدید توربو است که تا کنون چندان کمی detuned سوپراسپرت شما می توانید در هر روز است. این ویژگی همان دوقلو توربو 3.8 لیتری تخت و شش موتور خود را به عنوان قدرتمند تر خواهر و برادر, هر چند آن را در حال حاضر تولید 572 اسب بخار و 553 پوند فوت گشتاور در مقایسه با توربو S 640 اسب و 580 lb-ft از پیچ و تاب و با توجه به آزادی مطبوعات. در حالی که توربو امکانات 68 کمتر hp از توربو S آن را به دست آورد 32 از نسل گذشته است. با وجود این قدرت آمار عملکرد تعداد قابل ملاحظه ای شبیه به توربو می توانید زوم از 0-60 مایل در ساعت در 2.7 ثانیه (به عنوان مخالف به 2.6 ثانیه) و سرعت بالا از 198 مایل در ساعت (در مقایسه با 205 مایل در ساعت). مگر اینکه شما مایل باز جاده و شما هرگز متوجه تفاوت.

از آنجا توربو و توربو S در اصل همان. جدیدتر نوع مجهز به هشت سرعته دو کلاچ و گیربکس و خودروساز کشش مدیریت all-wheel-drive سیستم انتقال قدرت بیشتری به جلو زمانی که مورد نیاز است. هر دو Turbos نیز گسترده تر از پیشینیان خود—1.8 اینچ گسترده تر در مقابل 0.8 اینچ گسترده تر در عقب و قابلیت فعال آیرودینامیک عناصر از جمله یک بال عقب که باعث افزایش downforce 15 درصد است. نه استاندارد هستند توربو S را فعال سیستم تعلیق سیستم مدیریت و کربن-سرامیک ترمز اما هر دو ویژگی های در دسترس هستند به عنوان add-ons.

2021 Porsche 911 Turbo

پورشه

آن را ممکن است “قدرتمندترین” تولید 911, اما جدید توربو است که برای علاقه مندان که درک عملکرد. و با وجود بودن همه که دور از توربو S می آید در تخفیف قابل توجه است. توربو شروع می شود در $172,150 ($184,950 برای کروکی نسخه) است که به طور قابل توجهی کمتر از توربو S $204,850 شروع قیمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>