اولین سکه طلا است که انتظار می رود به بهانه متناوب 15 میلیون دلار در فروش

جام مقدس سکه فقط ظهور تا برای فروش. در سال 1787 Brasher Doubloon اولین سکه طلا زده در آمریکا و نشان دهنده یکی از مهم ترین قطعه در امریکا زیباتر تاریخ است. آن در اصل به ارزش حدود $15 اما در حال حاضر ارائه شده به بخش خصوصی برای 1 میلیون بار که قیمت.

آرزو سکه بود خصوصی ضرب در سال 1787—پنج سال قبل از فدرال نعناع افتتاح شد—توسط افرایم Brasher, نیویورک نقره که در زندگی بعدی به جورج واشنگتن است. در حالی که Brasher زده یک دسته کوچک از Doubloons این قطعه منحصر به فرد است یکی از تنها هفت که تولید شده بودند. این مثال خاص است که تنها به Brasher را مشخصه حروف پانچ در عقاب سینه; دیگران, از جمله یکی در اسمیتسونیان اند “EB” مهر در عقاب بال.

“این اولین سکه طلا در فرقه دلار و در آن مندرج چگونه سیستم پولی ما را برای حرکت به جلو” زیباتر مشاور و رئیس جمهور PCAG Inc. جف Sherid می گوید Robb Report. “وجود دارد هیچ دیگر سکه است که می تواند در واقع ادعا می کنند که آن را منحصر به فرد این Brasher Doubloon در یک کلاس تمام شود.”

Brasher Doubloon 1787

بلانچارد و شرکت Inc.

نادر راهنمایی مقیاس در 26.6 گرم و متشکل از 89 درصد طلا 6 درصد نقره و 3 درصد مس و 2 درصد از عناصر مختلف است. یک طرف امکانات یک رشته کوه و تصویب شد از ایالت نیویورک arman در حالی که معکوس شامل عقاب و دیگر عناصر را تشکیل می دهند که مهر و موم بزرگ ایالات متحده است. آن را نیز با مهر کشور با شعار “E Pluribus Unum” به معنی “از بسیاری همراه است.”

“این در مورد طلا محتوا اما در مورد تاریخچه سکه و آنچه در آن می ایستد در کشور ما” Sherid می گوید.

آرزو سکه بدبختانه میان جمع فقط تعداد انگشت شماری از بار به صورت تصاعدی افزایش در ارزش با هر فروش. آن را به فروش می رسد برای $625,000 در سال 1981 $2.99 میلیون در سال 2005 و چشمگیر $7.4 میلیون در سال 2011. مالک فعلی سابق وال استریت اجرایی خریداری Brasher از طریق PCAG Inc. برای جمع نامعلومی در سال 2015 خصوصی معامله.

“او را دیدم سکه برای آنچه در آن بود: یک سرمایه گذاری بزرگ,” Sherid می گوید. “ما همیشه می دانستند که در یک نقطه او قصد فروش آن را—او را جمع آوری او را به یک سرمایه گذار و بازار فوق العاده مجموعه تلفیقی کمیاب قوی بوده است.”

لس آنجلس مبتنی بر شرکت در حال حاضر ارائه سکه به صورت خصوصی در یک درخواست قیمت 15 میلیون دلار, هر چند Sherid معتقد است که می تواند رسیدن به 100 میلیون دلار در آینده است. این شرکت می گوید آن را دریافت کرده است تعدادی از سوالات جدی.

“که من فکر می کنم خرید سکه ؟ هر سرمایه گذار هوشمند که به نظر می رسد در تمام جنبه های بازار” Sherid می گوید. “من شخصا باور نمی کنم شما می توانید به اشتباه با این سکه اگر شما نگه داشتن به آن و فروش آن در زمان مناسب است.” در واقع هر یک از سکه صاحبان قبلی توانسته است به نوبه خود یک رفیع سود.

“این مونا لیزا از صنعت ما” Sherid می افزاید.

اگر شما علاقه مند به ساخت یک پیشنهاد تماس با جف Sherid در PCAG Inc. برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im