اولین تریلر برای ‘کنیز داستان” فصل 4 است که در اینجا


handmaids-tale-season-4-trailer
Hulu/Youtube

در آخرین تریلر فصل 4 از خدمتکار داستان وارد کرده و آن را روشن (ظاهرا و به معنای واقعی کلمه)

ما باید به صبر کمی طولانی تر قبل از binge-تماشای فصل کامل اما Hulu فقط کاهش یافته خدمتکار داستان فصل 4 تریلر به جزر و مد ما بیش از. این است که هیجان انگیز توسعه در خود و برای خود بدیهی است, اما آن را نیز تایید دو سوال طرفداران کشتی شده است و ما پس از آخرین بازدید جلعاد: زمانی که dystopian درام باز خواهد گشت و ژوئن سرنوشت. Spoiler alert جریان خدمات انجام می شود همه ما یک جامد با یک دو دوز از اخبار خوب است. که اجازه می دهد تا واقعی یک استراحت خوب از زباله آتش است که واقعیت در حال حاضر.

تریلر شروع می شود با بازبینی ژوئن (الیزابت ماس) همانطور که ما در گذشته او را دیدم — خونین و در حال انجام از جنگل با داشتن ضرب گلوله کشته شده است در حالی که دزدانه جلعاد کودکان بر روی یک هواپیما برای کانادا. به عنوان ژوئن چشمان باز, صحنه و گفت و گو از فصل 4 شروع به فیلتر در. پس هورا ژوئن زندگی می کند برای دیدن یک روز دیگر! و به نظر می رسد از آن او بیش از فقط زنده ماندن.

“من نمی توانم استراحت” ژوئن می گوید. “دختر من سزاوار بهتر است. همه ما سزاوار بهتر است. تغییر هرگز آسان می آید. این جنگ نیست رفتن را به نفع خود.”

در نهایت به شورش در جریان است. وجود دارد بدون شک خواهد بود تلفات (“آن است که امن نیست در هر نقطه می گوید:” یکی مارتا). اما فصل 4 تریلر چیزی ارائه می دهد فصل 3 بود که تا حد زیادی عاری از: امید است. “این زنان شایسته کمک کرد اما من نمی توانم این کار را به تنهایی” ژوئن می گوید نشان می دهد آن زمان به “اتحاد و مبارزه است.”

البته جلعاد نمی خواهد به پایین بدون یک نبرد است. عمه Lydia — که ظاهرا به اندازه کافی زندگی برای زنده ماندن هر چیزی — seethes “او است که در خارج وجود دارد برنامه ریزی می داند که چه نوع از جنایات برای بازدید از بر ما شايسته ملت است. من هرگز به خودم اجازه به او برای آنچه که او واقعا است: فراتر از رستگاری است.”

این کمک می کند که در ماه ژوئن در حال حاضر یک زن و شوهر از کلید متحدان در کنار او. ما را به دیدن نیک دوباره (ماهواره) و به نظر می رسد به عنوان اینکه فرمانده لارنس (با بازی همیشه عالی Bradley Whitford) را به یک نقش بزرگتر در این فصل نیز هست. “چه اتفاق می افتد در چند هفته آینده تعیین سرنوشت این کشور” فرمانده می گوید: با ژوئن امیدوار کننده “ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

شاید تعجب آور ترین قسمت از تریلر است یک سرود جدید. یکی که مطمئنا راه اندازی یک میلیون تی شرت طرح ها و الگوهای رفتاری: خوشا به تیم ملی. خوبان شود motherf*cking پیراهن میشم.

که آماده است؟! افسوس که ما در حال حاضر در عین حال یکی دیگر از دلایل به آرزو می کنم ما می تواند سریع به جلو از طریق بقیه از سال 2020 به دلیل فصل 4 نمی رسید Hulu تا سال آینده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>