اولین تریلر رسمی برای Netflix بکشد فضایی نیروی’ است که در اینجا


space-force-trailer
هارون اپستاین/Netflix

Steve Carell در فیلم جدید Netflix سریال “فضا زور”

اگر شما بوده ام از دست رفته تمام Steve Carell را ارائه کرده است از طریق کمیک خود را تسکین پس از وقت خود را در دفترشما فقط باید صبر کنید کمی کمی طولانی تر برای او به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. اولین تریلر فضایی نیروی فقط کاهش یافته است و به نظر می رسد به عنوان خنده دار به عنوان شما می خواهم انتظار.

در یک مورد جدی از هنر تقلید زندگی در فضا نیروی جدید سریال کمدی که به نظر می رسد به عنوان شراب خواری-شایسته به عنوان هر چیز دیگری Carell, ستاره ها در. او نقش ژنرال چهار ستاره Mark R. Naird که می یابد خود را بدون توضیح شنود گذاشته منجر به تازگی تشکیل ششم شاخه ای از نیروهای مسلح: فضای نیروی. سری ریف خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید بخش نیروهای مسلح, که او اعلام کرد در سال 2018 است.

با یک خط که شامل بازیگران مانند John Malkovich, دیانا Silvers, Jane Lynch, Tawny Newsome, Ben Schwartz و اواخر Fred Willard, شما می دانید آن را به خوبی.

نشان می دهد آغاز می شود که Naird uproots خانواده اش و حرکت آنها را به یک کنترل از راه دور پایه در کلرادو که در آن او و چند تن دیگر “فضانوردان” هستند و وظیفه گرفتن ایالات متحده در این ماه دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این قسمت مساوی deadpan, کمدی, آن را به عنوان به احتمال زیاد به آنچه خود ما در کاخ سفید در حال حاضر به.

احتمالا آن را نمی خواهد بیش از حد سخت برای پیدا کردن مواد برای نشان دادن داده همه آنها را مجبور به کار در زندگی واقعی است. “این همیشه رویای من برای شروع چیزی از زمین تا” Carell را Naird می گوید در تریلر. “اما فضا سخت است.” Naird مجموعه به آن ایجاد یک تیم است که احتمالا به عنوان به چالش به عنوان خود ما واقعیت به عنوان Malkovich امتیاز کمتر آن را یک بازی روانی “شطرنج” را به عنوان آن است که “گرسنه گرسنه کرگدن.”

شرکت سازندگان Carell and Greg Daniels که مشغول به کار در دفتر با هم خم Carell شخصیت که از مایکل اسکات — جذاب دوست داشتنی و در عین حال اغلب ناتوان مدیر از مردم است که باعث می شود او را به عنوان انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته (در بهترین راه ممکن است) به سازمان دیده بان.

چه حتی بهتر — Netflix سریال با 10 قسمت پادکست خواهد شد که توسط جیمی O. یانگ و شامل مصاحبه با بازیگران و خدمه. پادکست خواهد شد قسمت جدید روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته شروع همان روز سری را رها در Netflix بکشد.

با تشکر از شما به Carell و تیم ما را عین حال هدیه ای دیگر در ما قرنطینه زندگی ما لازم نیست که به صبر طولانی برای دیدن آن را در تمام شکوه آن است. نشان می دهد راه اندازی 29 مه منحصرا در Netflix علامت گذاری تقویم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im