راهنمای قطعی برای مراقبت از شلوار جین خود را

در بسیاری از اساطیر و اطلاعات غلط در خارج وجود دارد در مورد مراقبت با کیفیت بالا و جین. جین-سر و تبلیغ در مورد آنها بالا-تکنیک های تعمیر و نگهداری, از پوشیدن شلوار جین در اقیانوس به ماساژ دادن آنها با کره درخت روغن قلم. این نکته جالب است واقعا چون چند قطعه از لباس مردانه آمده از humbler ریشه از شلوار جین آبی. به نحوی بیش از گذشته 167 سال—پس از لوی استروس اول خود را باز کرد ساکرامنتو کل محصولات فروشگاه—سخت-پوشیدن شلوار جین را در بر داشت راه خود را به پستو از مدیران, menswear خبره و هر کس در میان است.

Levi’s Made & Crafted 501 Original Fit Jeans

لوی ساخته شده و دستکاری شده 501 اصلی شلوار جین مناسب (در حال حاضر $84). لوی

امروز, پرطرفدار ترین شلوار جین ساخته شده در ژاپن (به طور کلی در اوزاکا که در آن یک خوشه کوچک از برندهای به نام “اوزاکا پنج’ استفاده از جین از منحصر به فرد بافندگی به فروش می رسد با ما در 1970s) و واردات این ارزان نیست. بهترین جین سرمایه گذاری است بنابراین آن را حس می کند به نگاه پس از آن اما نظریه متفاوت در سمت راست تکنیک های بهینه نگهداری. آیا شما شستن شلوار جین یا مسدود کردن آنها را به کشتن باکتری ها ؟ قبل از کوچک کردن آنها و یا آنها را می پوشند خام? چگونه اغلب شما باید آنها را می پوشند و چه مقدار محو شدن بیش از حد است ؟

شما را به برخی از پاسخ های ما به منابع مشاوره از دو هارد جین هنردوستان: آدم کامرون از بنیانگذاران و مدیر طراحی کارگران و بن چمبرلین مدیر کلاچ کافه لندن که معاملات در سطح جهانی, ژاپنی, جین. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند.

بهترین راه برای شکستن یک جفت خام جین شلوار جین ؟

چمبرلین: آن بستگی دارد آنچه شما می خواهید برای رسیدن به. برخی از مردم می خواهم به نگه داشتن شلوار جین خود را به عنوان هوشمند به عنوان ممکن است مانند دیگران به نرم کردن و آب آنها در طول زمان. اگر شما به پوشیدن شلوار جین خام برای شش ماه قبل از شستن آنها خواهید بود توانست اما خود را نگه دارید رنگ بهتر در دراز مدت. اگر شما آنها را شستشو زمانی که آنها هنوز هم جدید آنها نرم کردن اما شروع به محو شدن سریع تر است. در هر صورت, آن مهم است به یاد داشته باشید که شلوار جین workwear—آنها دانتی به زندگی می آیند تا زمانی که آنها شروع به نشان می دهد برخی از شخصیت.

A.P.C. raw denim jacket and New Standard jeans

A. P. C. خام, ژاپنی, selvedge قنتد, ژاکت (300 دلار) و استاندارد جدید شلوار جین ($225). A. P. C.

چگونه شما می دانید زمانی که شلوار جین خود را شکسته ؟

کامرون: شکستن خام جین آهسته سوزاند. اگر شما آنها را می پوشند چند بار در هفته, ژاپنی خام جین تنها واقعا شروع به نرم شدن پس از یک به دو سال از پوشند. من یک جفت است که من متعلق به پنج سال و فقط شسته شده را برای بار سوم. آنها هنوز تاریک نیلی رنگ اما با برخی از دوست داشتنی محو و “whiskering” که در آن جین چین به عنوان آنها استفاده می شود. من متوقف پوشیدن این هر روز در حال حاضر و استفاده از آنها کمتر به نگه داشتن آنها را در این نقطه شیرین.

توجه داشته باشید که چگونه اغلب باید شلوار جین شسته شود و اگر در همه ؟

چمبرلین: تنها شستن آنها را زمانی که آنها واقعا نیاز به زایش تا. من شستن شلوار جین من یک بار آنها را به یک نقطه رسیده ایم به جایی که آنها احساس بسیار کثیف. آن نقطه می تواند ماه ها یا حتی سال برای رسیدن به. کمتر شما شستن شلوار جین دیگر آنها گذشته است.

The Workers Club Slim Fit Legacy Wash selvedge jeans

کارگران باشگاه باریک مناسب selvedge شلوار جین در میراث شستشو ($379). کارگران باشگاه

چه هستند برخی از اشتباهات رایج هنگام شستن جین?

کامرون: شلوار جین باید تبدیل داخل به خارج قبل از شستن مگر اینکه شما در حال تلاش برای روشن کردن آنها. خشکاندن نیز بدون هیچ است. در عوض آنها را بشویید در یک نسیم ملایم چرخه و چسبیدن به آنها را به قطره ای خشک. اگر شما چرخش خشک شلوار جین شما آسیب الیاف در جین. این باعث می شود آنها را کمتر با دوام و آن را جین کرکی بافت سطح است که مانع از آن از محو به درستی. چرخش خشک کردن نیز می تواند باعث انقباض.

آیا جین شوینده تفاوت دارد ؟

کامرون: کاملا. معمولی با مواد شوینده بیش از حد تهاجمی برای بسیاری جین—آن شسته شده رنگ. در ژاپن شما می توانید خرید به خصوص فرموله شده جین شوی که برای کمک به حفظ رنگ ، نزدیک به خانه ما و خود ما ایجاد شده نمک دریا جین شستشو در کارگر ، آن را آرام و آن را قفل در رنگ.

یادداشت سردبیر: Woolite Darks بیشتر به راحتی در دسترس جایگزین و یا برای بیشتر لوکس گزینه نگاهی به لباس شوی جین را بشویید.

Full Count's 0105 Shrink-to-Fit 13.75oz jeans after two years of wear.

کامل تعداد 0105 کوچک-به-مناسب 13.75 اونس شلوار جین ($340) پس از دو سال از پوشند. الکس Natt/کلاچ کافه

و چه معامله با shrink-به-مناسب جین?

چمبرلین: کوچک-به-شلوار جین مناسب می باشد که می رود به روز خیلی زود از جین ساخت. به عبارت ساده, شما خرید شلوار جین خود را و سپس آنها را به طوری که آنها کوچک به یک اندازه که می خواهید شما مناسب است. وجود دارد چند راه برای انجام این کار: یا اجرای آنها را از طریق ماشین لباسشویی در یک سرد تنظیم و یا قرار دادن آنها را بر روی و نشستن در حمام برای چند ساعت. آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب اما کاهش یک جفت شلوار جین در حمام یک مراسم از تصویب. این چیزی است که هر انسان باید سعی کنید حداقل یک بار.

ژاپنی selvedge واقعا که خاص ؟

کامرون: دوباره, این یک چیز شخصی است. وجود دارد برخی از خوب ایتالیایی میلز امروز اما این چیزی نیست که یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح را برای. به نظر من هیچ دلیلی برای رفتن به خارج از ژاپن برای جین—بهترین بافندگی وجود دارد آنها با استفاده از بهترین پنبه خام وجود دارد و نسل بافی تخصص در دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im