روز سختی به دنبال اندیشه نوین تدریس این وانت مادر درس مهم


Biker-Taught-This-Minivan-Mom-An-Important-Lesson
South_agency/گتی

چند سال پیش زمانی که من در پیش دبستانی و پسر من چند ماه بود و من طبق معمول صبح درایو به رها کردن بچه ها به مدرسه با برادر نوزاد خود جمع به صندلی ماشین خود را. این یکی از کسانی که صبح هنگامی که ما overslept پس از آن یک دیوانه تقلا تلاش به او را در لباس پوشیدن, بسته, او ناهار و پس از آن را با کودک خود. من آن را به مدرسه در زمان اما پسر من dirtied پوشک خود را در راه است.

در رسیدن به مدرسه متوجه شدم که به علت عجله در صبح من را فراموش کرده بود به بسته پوشک کیسه در ون و در نتیجه من باید دستمال مرطوب یا یک پوشک. من قرض برخی از مرطوب دستمال از دختر من مهد کودک و تمیز کردن نوزاد. ساله بودند و بیش از حد کثیف و من یک جفت اضافی از, کوتاه, یا, بنابراین من فقط در خود تی شرت!

I’ll be home soon, فکر کردم, اما پس از آن چشم من رفت به کنتور گاز. من متوجه شدم که گاز کم نور شده بود در حالی که برای, و من نمی خواهد بود قادر به آن را در خانه و بدون پر کردن.

من باید یاد می شود به من بگویید به انجام این کار برای من شب قبل از من فکر کردم احساس کمی متلاطم من خوب نیست با ماشین آلات. زمانی که من برای اولین بار آمد به امریکا و حتی تلوان ماشین آلات اشتباه من. که در آن شما را و چگونه شما را انتخاب بیرون می آیند ؟ خودپرداز سر در گم من بیش از حد. از آن پس من آموخته اند به استفاده از هر دو آن دسته از ماشین آلات است که در نگاه به گذشته به من کمک کنید خیلی به من غذا خوردن بیش از حد آب نبات و خرید نوشابه در همه زمان ها. من نیز آموخته است که هنگامی که شما را از پول نقد از دستگاه خودپرداز شما صرف آن را به سرعت! گاز, پمپ, چند, نشده است به عنوان آسان به کارشناسی کارشناسی ارشد.

من موفق به پارک ون به طوری مخزن گاز بود و هم تراز با نازل. با تشکر از خدا برای رحمت من فکر کردم به عنوان یک درایور جدید که در آن زمان گاهی اوقات من تا به حال مشکل پارکینگ به درستی در یک ایستگاه گاز.

اما به محض این که من وارد کارت اعتباری من متوجه شدم من تا به حال قرار داده و آن را در راه اشتباه است. من نمی دانم آنچه من انجام داد اما کارت اعتباری گیر کردم در آن وجود دارد. من فکر کردم: “اوه نه! آنچه را که من انجام می شود ؟ چرا من خیلی عصبی ؟ اگر فقط من تا به حال نگه داشته من آرامش من می خواهم که دامنگیر کارت اعتباری به درستی! در حال حاضر چه ؟ من نمی توانم داخل بروید و بپرسید صندوق برای کمک به من به عنوان کودک است که تنها در خود تی شرت و من نمی توانم او را ترک کند و در ون! چگونه من تحسین و حسادت افرادی که آن را هم که سازمان یافته هستند و که در بالای بازی خود را. من آرزو می کنم من می تواند مانند آنها. چرا من همیشه در زمین در ظروف سرباز یا مسافر؟”

جای تعجب وجود نداشت افراد دیگر در اطراف. کل محل خالی بود. “همه کجاست؟” من فکر کردم به خودم. سپس من تو را دیدم یک زن و شوهر از دوچرخه سواران پارک موتور سیکلت خود را به راحتی ذخیره در ایستگاه گاز است. آنها بزرگ و پر زور با ناهمواری عضلات آراسته با خالکوبی که به خوبی نمایش داده شده توسط خود را بدون آستین تی شرت. آنها با پوشیدن bandannas بود و ریش بلند و نگاه تهدید آمیز است. احساس کردم کمی عصبی و کلافه. آنها هر دو به من نگاه میکردند و صحبت کردن با یکدیگر.

فقط شب قبل از من تا به حال دیده بیت ها و قطعه از فیلم Mad Max و تصاویر از فیلم آمد چشمک به من. من تا به حال دیده می شود بخشی که در آن مل گیبسون را توسط یک رقیب باند دوچرخهسواری. او ون تجزیه و او شروع به در حال اجرا بر روی پا با نوزاد خود اما هیچ راه فرار وجود دارد. بد باند شرح زیر است آنها طعنه آنها و سپس اجرا می شود آنها را با موتور سیکلت خود را و آنها کشته شده; مل گیبسون می رسد بیش از حد دیر به دخالت.

بازگشت به زمان حال دیدم یکی از دوچرخه سواران striding به پایین به صورت هدفمند نسبت به من با یک نگاه خالی بر روی صورت خود را. دیگر دوچرخهسواری رفت داخل فروشگاه. من یک کمی می ترسم. من می دانستم که منطقی است که فیلم متفاوت از زندگی واقعی و او نمی تواند به من صدمه دیده است در روز روشن اما هنوز ضربان قلبم افزایش و من تکان دادن یک کمی. “من باید صبحانه خورده” من فکر کردم: “من خیلی احساس حالت تهوع است.”

او آمد تا به من و پرسید: “یک مشکل وجود دارد?”

“Err. گمراه مشکل ؟ بله بله. کارت اعتباری من گیر کردم:” من زیر لب.

بدون گفتن یک کلمه او موفق به گرفتن کارت اعتباری را دامنگیر آن را برای من برداشته نازل از من پرسید اگر من نیاز به پر کردن تمام تانک. و وقتی که من گفتم بله او به من وانت با گاز و بسته شدن دریچه برای من.

من خیلی رها و سپاسگزار. من تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا من تا به حال شده است به طوری که تبدیل به سنگ شده قبل از. “چه خوب و مفید man” من فکر تنفس آه امداد. من می خواستم به او را در آغوش بگیرید و از او تشکر می کنم اما آیا عصب به انجام این کار.

“مراقبت در حال حاضر,” او گفت:, و او تبدیل شده و در راه برگشت به سمت فروشگاه. “از شما بسیار سپاسگزارم!” من فریاد زد به پشت او و او و راننده سرشونو تکون دادن سر خود را.

بعد از من آمد به می دانم که فیلم Mad Max است که در آینده dystopian جهان و نه آینه واقعیت فعلی ما, بنابراین من تا به حال هیچ دلیلی برای نگران بودن در وهله اول. جدید بودن این کشور و برخی از صحنه های آشکار در یک فیلم تا به حال تعصب فکر من.

متاسفانه من متوجه شدم ما فرم برداشت و قضاوت در مورد افراد حتی قبل از اینکه ما به آنها صحبت کردیم. اما فرضیات نیست واقعیت است. ما باید به سوال کلیشه های موجود در مورد گروه های از مردم و خود را در ارتباط با رفتارهای.

چیزی هوشمند برای انجام شده است به کاوش و بررسی و ارزیابی هر فرد ملاقات شما به عنوان یک منحصر به فرد و منحصر به فردی است که مستقل از او ، من می دانم که یک چیز سخت به انجام, اما آن است که قطعا ارزش امتحان کنید. Don’t judge a book by its cover!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de