با COVID-19 شیوع ویروس وادار کردن مردم به ماندن در خانه ما تصور می کنیم که برخی از مردم بدون شک رفتن هم بزنید ، فقط به خاطر شما گیر کرده در خانه به این معنا نیست که شما نمی تواند مولد. نگاهی به بنکسی هنرمند شناخته شده برای خود فکری سیاسی, نقاشی های دیواری است که می توان در سراسر جهان است.

تبلیغات

Banksy مانند بقیه از ما در حال حاضر در خانه گیر کرده اما این به آن معنا نیست که هنرمند را متوقف کرده است ، در یک سری از عکس های ارسال شده بر روی Instagram او به اشتراک گذاشته است که او چگونه بوده و استفاده کامل از وقت خود را مانند نقاشی در حمام خود را که به گفته خود عنوان کرده است irked همسر خود را به هیچ پایان.

در Instagram پست زیر شما می توانید ببینید که چگونه Banksy است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب حمام خود را و درو در و دیوار آن را به نگاه مانند یک خانواده موش ها حمله کرده آن است. به عنوان انتظار می رود از Banksy, آن است که یک کار بسیار عالی و همه چیز به نظر می رسد مانند آن را هم قرار گرفته است و نه هوشمندانه است و همچنین بسیار طنز آمیز است.

ما مطمئن نیستیم که چه زمانی این coronavirus شیوع ادامه خواهد داد و چگونه مردم در حال انتظار به خود منزوی بنابراین اگر شما به دنبال چیزی برای انجام, شاید شما می توانید سعی کنید و از نو خلق کردن Banksy نگاه در حمام خود را!

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره هنر Coronavirus و Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de