سکه کمبود Is Not A F*cking توطئه مردمی


missing-coin-conspircy-1
MediaNews گروه/خواندن عقاب/گتی

من به سختی می تواند نگه دارید تا با زندگی روزمره پس مرا ببخش اگر من نمی تواند نگه دارید تا با تمام ناف, شلوار, ایده های شناور در اطراف است که نگه داشتن افراد در شب و شلوغ در اینترنت در تمام طول روز طولانی است. من صحبت کردن در مورد بی پایه و اساس تئوری های توطئه است که طیف وسیعی از بودن شدید تخیلی و بی ضرر به کاملا خطرناک است.

سکه کمبود در حال پیوستن به صفوف از بیگانگان کامپیوتر روشن فکران و QAnon در شرایط تحریک پارانویا و ایده های رادیکال. من درک برخی از مردم نیاز به زندگی در تغییر واقعیت—من خیلی برای سال وقتی که من یک فعال الکلی. اما بسیار شبیه به خود من نیاز به اجتناب از تمرکز بر روی چیزهایی که در زندگی من است که واقعی بودند و سخت به نگاه نظریه پردازان توطئه تمایل به می خواهید به بررسی زندگی خود را یا نه. به جای آنها را گه یا خرید را به خود ساخته می گه به منظور احساس مهم گنجانده شده است و یا بخشی از چیزی خاص. آنها می خواهند به اعتقاد آنها ضروری به باطنی دانش است. اما تکیه در مردمی: دولت در تلاش است برای از بین بردن پول کاغذی بنابراین ما می تواند ردیابی از طریق معاملات الکترونیکی.

برخی از فروشگاه ها هستند و درخواست مشتریان به ارائه دقیق تغییر و یا پرداخت با کارت اعتباری و از آنجا که این افراد ایجاد کرده اند این روایت که elitists مشاهیر و مقامات دولتی ملحق شده اند نیروهای خود را برای کنترل همه ما است. و به منظور کنترل ما آنها نیاز به پیگیری ما با توجه به کسانی که نمی حفاری کمی عمیق تر به حقایق واقعی. نظریه پردازان توطئه بر این باورند این ردیابی که اتفاق می افتد از طریق تعاملات مالی. در اینجا فقط یک قطعه از بیهوده گویی در حال حاضر دور در Facebook:

Facebook

آن را در ادامه می گویند که “دولت تصمیم می گیرید آنچه شما می توانید و نمی توانید خرید” و این که “اگر معاملات خود را تلقی به هیچ وجه مشکوک توسط کسانی ایجاد سوال پول خود را خواهد شد یخ زده ‘به صورت خود به خود خوب است.'” آه.

اول از همه هر کس می داند که دولت آهنگ ما از طریق وادار کردن ما به ما مالیات در هر سال. و پس از آن وجود دارد متوقف کردن چراغ. و تلفن های همراه. و رایانه های ما. و کسانی که کمی از کارت های پلاستیکی است که ما برای ثبت نام در فروشگاه مواد غذایی به استفاده از BOGOs. نگاه, نجات یک پنی از دست دادن گمنامی است گفت: من ساخته شده, اما مطمئن شوید که به عنوان گه اگر آن نمی باشد درست است.

درست است که مردمی هستند که نمی خواست به استفاده از سکه اما با توجه به COVID-19 و نه دولت تلاش به نوبه خود به یک جامعه بدون پرداخت پول نقد مانند نظریه پردازان مدعی هستند. فدرال رزرو هیئت مدیره گزارش شده است که همه گیر است و اختلال در زنجیره تامین و کسب و کار به عنوان معمول سکه گردش خون در ایالات متحده: “سکه سپرده از موسسات سپرده گذاری فدرال رزرو قابل توجهی کاهش یافته و ضرابخانه ایالات متحده تولید سکه نیز کاهش یافته است با توجه به اقدامات در محل قرار داده برای حفاظت از کارکنان خود را.”

کمی شک و تردید و یا حس مشترک و یک جستجوی ساده در گوگل می باید توضیح داد که چرا underpaid صندوقدار در داستان های مواد غذایی خواسته شما را به استفاده از یک کارت اعتباری اگر شما می تواند. اما که خواهد بیش از حد شده اند…منطقی.

مطالعات نشان داده اند که نیمی از جمعیت ایالات متحده معتقد است که در حداقل یکی پزشکی و یا سیاسی توطئه است. من خودم نظریه ها در مورد چرا مردم خیلی سریع به این باور مطلق مزخرف یا حداقل موفق به سوال آن حق دور. اما از آنجا که نظریه من می تواند به اشتباه به عنوان کسی که به فکر پول است حذف شود من کمی تحقیق. من می دانم که: من رفتم دنبال حقایق و علم است.

جو Pierre, M. D., برای روانشناسی می گوید که افرادی که بر این باورند در تئوری های توطئه چرا که آنها نیاز به “شناختی بسته شدن.” آنها نیاز به توضیح و چیزهایی را حس. به نظر من این به نظر می رسد متناقض به اعتقادات مذهبی; چگونه می توان یک پس حتما از چیزی بدون اثبات? در عین حال برای بسیاری این که چرا ایمان خود را است که بسیار قوی. نظریه پردازان توطئه نیز تمایل بودن منحصر به فرد در حالی که مطالعات دیگر نشان می دهد که این “منحصر به فرد” مردم تمایل دارند به سطوح پایین تر از آموزش و پرورش و عدم مهارت های تفکر تحلیلی.

The Coin Shortage Is Not A F*cking Conspiracy, Folks: falling coins
Scar1984/گتی

معلوم من درست بود: نظریه پردازان توطئه باید حق را حتی اگر آنها در اشتباه هستند چرا که حداقل آنها پاسخ دهد. آنها نه به حال آموزش و پرورش از تجارب زندگی می کردند و نمی تواند به نظر می رسد به خوبی فکر می کنم خود به خود. (فکر می کنم antivaxxers و مردم بر این باورند که زمین مسطح است.)

آن را دیوانه کننده و غم انگیز است. مردم خیلی سریع به فکر می کنم چیزی بد اتفاق می افتد در پشت درهای بسته با گران قفل. آنها کار خود را به فرقه مانند گروه بر این باورند که آنها می دانند که چه چیزی بهتر است و آنچه باید انجام شود اما نمی تواند ثابت کند که چیزی است که در واقع بی مورد. هنوز کودک, سیستم های رفاهی و فقر و جرم حبس از مردم سیاه و سفید, تبدیل, درمانی, دین و تعصب در حال آسیب رساندن به کودکان در چشم ساده و همه به نظر می رسد خوب با این.

من اینجا هستم به دریافت بیش از حد به توهم ایده های مردمی باید در مورد “دولت عمیق.” من موافقت می کنم که دولت ما نیاز به برخی از رفع و که وجود دارد بیش از حد بسیاری از سیاستمداران فاسد با قدرت بیش از حد. این چرخه که تداوم نژادپرستی نظاممند و مردسالار سمیت احساس غیر ممکن است برای شکستن. اما من اعتقاد ندارم که دولت ما یا Wayfair که برای ماده, در حال پوشش قاچاق جنسی حلقه. اوه وجود دارد پدوفیل و متجاوزان در بیش از حد بسیاری از مکان و ثروتمند و قدرتمند هستند اغلب محافظت می شود. اما من باور نمی وجود دارد به اندازه کافی وحشتناک مردم در دولت ما و آنچه قرار است به بهترین اطلاعات در جهان است که دست از تلاش هماهنگ شده از خرید و فروش انبوه بارهای از کودکان است. در عین حال این فقط نوع طرز فکر است که تغذیه به مردمی نیز اعتقاد داشتند که ما پول کاغذی در حال تبدیل شدن منقرض شده بنابراین دولت می تواند پیگیری ما هر خرید.

من درک می کنم که همه گیر است تاکید کرد ما را. با اضطراب می آید بسیار واقعی ترس و پارانویا; کسانی که باید با یک درمانگر و نه یک ق موضوع. به جای مردمی به نظر می رسد با استفاده از تئوری های توطئه به عنوان مکانیسم های مقابله ای. من اعتقاد دارم که در قدرت انکار نیست اما در حال کاشته شده در واکسن است که ما را از یک ویروس است که برخی از مردم فکر می کنم یا جعل و یا تولید شده در آزمایشگاه و در حال استفاده به عنوان یک سلاح در برابر ما است.

و من نه تجاری در این نظریه که دولت ما می خواهد ما را به “پول نقد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im