The Cast Of ‘The Goonies’ پیوست با کمک Josh Gad


josh-gad-the-goonies-new
Josh Gad/Youtube

دهان, Mikey, داده, تکه و بقیه باند رو مجدد پس از 30 سال

Heeeeyyyyyyy شما بچه ها! اگر شما زندگی در ’80s, میخوای خواهید برای گرفتن یک قهوه ای کیسه کاغذی و نشستن برای این یکی. بازیگران Goonies به تازگی پیوست برای اولین بار در بیش از 30 سال — و ما منجمد ستاره Josh Gad به خاطر آن است.

خود توصیف superfan Gad کشیده بازیگران هم برای خود هفتگی جدید یوتیوب نشان می دهد به نام پیوست از هم جدا. او در صحبت با بازیگران مورد علاقه خود را لحظه از این فیلم خواسته آنها را به reenact برخی از به یاد ماندنی ترین صحنه (با تشکر از شما جاش) و انجام ترافل مختلط (البته). به نظر می رسد در چهره خود را با دیدن هر یک از دیگر, برای اولین بار, چند, شد, هدیه کافی است.

Gad آغاز شده توسط توضیح آنچه یک “فیلم تئاتر” است برای کسانی از ما که نمی توانید به یاد داشته باشید و سپس در تماس با هنرمندی شان شون آستین (Mikey) برای کمک به باند برگشت با هم (اما نه قبل از برکت ما را با ترافل های تصادفی خود را). سریع به جلو را از طریق برخی از شایان ستایش اولاف reenactments و در نهایت آنچه ما تمام شده است در انتظار — کوری فلدمن (دهان), Jonathan Ke Quan (دیتا), Martha Plimpton (Stef), Josh Brolin (نام تجاری) جف کوهن (تکه) و بقیه باند بودند ناگهان با هم دوباره.

آنها داشتند حرف زدند و شگفت زده شدند و چند مهمان از جمله Cyndi Lauper (که خواند فیلم theme song), فیلمنامه کریس کلمبوس کارگردان Richard Donner و تهیه کننده اجرایی استیون اسپیلبرگ. متاسفانه برخی از اصلی ستاره مانند جان Matuszak که بازی محبوب کاهلی و آنجلینا رمزی که بازی Mama Fratelli اند پس از گذشت اما حافظه خود را زندگی می کنند برای همیشه در یاد فیلم.

البته هر superfan نیاز به سوال در مورد عاقبت و Gad انجام داد که فقط با اسپیلبرگ که گفت: “هر سال ما آمده تا با یک ایده اما سپس آن را از آب نگه دارید. مشکل این است که این نوار که همه از شما مطرح شده در این نوع فکر نمی کنم ما واقعا با موفقیت قادر به پیدا کردن یک ایده که بهتر است از Goonies که همه ما ساخته شده در ’80s در. تا زمانی که ما مردم فقط باید به نگاه در یکی از این 100 بار.” چالش پذیرفته شده است.

این مراسم در حمایت از مرکز فاجعه انسان دوستی و جمع آوری پول برای کمک به coronavirus تلاش. این اولین بار بود که برای Gad سری و در حال حاضر آن را تنها عادلانه به تعجب که چگونه او احتمالا بالا این یکی. “وجود دارد یک فیلم تعریف می کند که دوران کودکی من” Gad گفت. “یکی از فیلم تعریف می کند که شخصیت من است. یک فیلم است که تعریف من,” او گفت:.

من فکر می کنم او صحبت می کند برای همه ما که در آن دوران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر