این کارول شلبی با طراحی AC Cobra اسب سواری در حال آمدن است به عنوان یک برقی Restomod

یکی از معروف ترین اتومبیل های ورزشی در تمام دوران AC Cobra گرفتن الکتریکی قبل. و شرکت بازگرداندن کارول شلبی-اسب سواری طراحی شده است که هیچ یک دیگر از تولید کننده است که در اصل منتشر شد خودرو برق اتومبیل.

انگلیسی تجاری مارک آن مجلس با انتشار یک limited-edition نسخه الکتریکی آن بیشتر یاد خودرو به نام سری 1 برقی, با توجه به آزادی مطبوعات. صفر-انتشار restomod محدود خواهد شد به اجرا فقط 58 نمونه برای جشن سال پس از تولید اولین کبرا منتشر شد در سال 1962.

دوستدار محیط زیست اسب سواری به نظر می رسد یکسان برای شلبی اصلی ماشین رویایی. چرا که آن را ساخته شده بر روی یک شاسی بر اساس یکی از استفاده های اصلی کبرا با چند تنظیم شده برای آن الکتریکی جدید سخت افزار. آن دسته از اجزا شامل 54 کیلووات ساعت باتری با 6 کیلو وات ظرفیت شارژ می دهد که این خودرو طیف وسیعی از 150 مایل است. در حالی که دامنه محدودتر در مقایسه با یک تسلا چند درایور به احتمال زیاد می خواهید را به کبرا در محدوده سفر. آن را سرگرم کننده و نشان می دهد! باطری در ترکیب با موتور الکتریکی به 308 اسب و 184 پوند فوت از پیچ و تاب و اجازه خواهد داد که ماشین به زوم 0 تا 62 مایل در ساعت در تنها 6.7 ثانیه است.

در حالی که فکر می کردم از تمام برقی کبرا است که مطمئن شوید که برای تحریک EV عاشقان آن نیز به احتمال زیاد به خشم برخی از purists. خوشبختانه AC خودروهای الکتریکی منتقدان پوشش داده شده است. این شرکت همچنین انتشار 140 منشور Edition که ویژگی های 2.3 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر موتور از منابع فورد. گاز-مجهز به موتور مشابه به عنوان یکی از برجسته در ورود به سطح موستانگ churns از 345 اسب بخار و 325 lb-ft گشتاور و آن را می تواند رسیدن به 60 مایل در ساعت در تنها 6 ثانیه است. مانند سری 1 الکتریکی AC خودرو قصد دارد فقط به 58 نمونه.

در حالی که این دو limited-edition اتومبیل نگاه یکسان به وجود دو تفاوت عمده فراتر از خود powertrains. این اولین بار است که محدود کردن وزن: برقی کبرا وزن 2,755 پوند به لطف باتری و قطعات. که 330 پوند بیشتر از آن گاز خواهر و برادر. از سوی دیگر قیمت: سری 1 الکتریکی را شروع در $170,100 در حالی که 140 منشور Edition شروع می شود در $104,772. تحویل انتظار می رود برای شروع در سه ماهه آخر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de