آن را هنوز هم ممکن است آن naysayers اما شورلت اولین اواسط موتور C8 کوروت برخی به طور جدی عملکرد چشمگیر مشخصات. در حال حاضر ماشین ورزشی است در مورد به قدرت و حتی بیشتر به عنوان مارکی است که مجموعه ای را به شما معرفی اولین اجرای خود را در نوع 2021.

دیترویت خودروساز در نظر دارد به انتشار نسخه Z06 از C8 مدتی در سال آینده ماشین و راننده. و در حالی که نمی دانم دقیقا چه باشگاه در فروشگاه برای سرعت انجمن, یکی از هیجان انگیز بیت از اخبار است که خودرو تمام شده است اما مطمئن باشید به 600 اسب.

برای اولین بار چندین برنامه ریزی ultra-high-performance C8 انواع خودرو خواهد بود در روح شبیه به C6 Z06 که تولید شده بین سال های 2006 و 2013. اما در حالی که خودرو نوتبوک 505 اسب بخار جدیدتر نوع تولید خواهد شد بیش از 600 با تشکر طبیعی آسپيره DOHC 32-valve 5.5 لیتری V8. که بیش از 100 بیشتر اسب از مدل پایه را 495. قادر به برگرد به بین 8500 و 9000 دور در دقیقه ماشین را نیز به صدا بیشتر شبیه به یک فراری از یک کوروت چیزی که مطمئن شوید که به موسیقی به علاقه مندان به گوش.

در حالی که وجود بسیاری از ناشناختهها در اطراف آینده Z06 موتور و کلی اسب بخار شکل نیست در میان آنها است. چرا که ماشین را برجسته detuned نسخه از همان موتور ویژه در C8.R racecar با توجه به مجله. علاوه بر این که فربه موتور خواهد بود جفت به 8 سرعته دو کلاچ گیربکس اتوماتیک که دیسک های چرخ عقب.

این معلوم نیست که دقیقا C8 Z06 خواهد رسید اما خودرو و راننده نشان می دهد آن را به فروش در اوایل سال 2021 به عنوان یک 2022 مدل. البته انتشار این خبر گزارش شده است قبل از شیوع کروناویروس آورده تولید خودرو به توقف در ایالات متحده و خارج از کشور. وجود دارد در حال حاضر شایعاتی که این نوع ممکن است با تاخیر به عنوان یک نتیجه.

البته اگر شما نمی خواهید به صبر در اطراف برای C8 Z06. هنسی عملکرد مهندسی در حال کار بر روی به شدت تغییر یافته نسخه از ورزش این خودرو مجهز به یک “ساخته شده” twin-turbo LT2 V-8 است که می تواند به رخ کشیدن تا 1200 اسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de