هر آقایی باید شیک شراب حمل و نقل: بسیار خوب گرفتن و رفتن و لوازم جانبی است که اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن خود را آرزو بطری در دو. این که آیا شما در حال تخلیه چند بطری های ویژه بازگشت به خانه از یک تعطیلات آخر هفته در کشور شراب حمل یک بطری از Dom به یک جشن به مناسبت و یا گرفتن یک آلزاس شراب سفید به فصل تابستان soirée, شما نیاز به یک کیسه است که مهد ستاره ها از انبار خود را با دقت.

هنوز هم شما نیاز به قربانی سبک امتیاز برای عملکرد. ما هم کشیده چهار درجه یک شراب valets که کاملا عملی و هنوز هم مقدار زیادی از نمایی. هر کیسه ویژگی های نوعی از عایق حرارتی برای نگه داشتن شراب خود را در نخست نوشیدن متوسط در هر نوع آب و هوا و دارای فضای کافی برای جای شراب خود را کلیدی است.

این حامل گردد از مواد حق بیمه—فکر می کنم چرم انعطاف پذیر و قوی بوم—که تضمین آنها با دوام و آسان برای تمیز کردن و البته شیک. را انتخاب کنید!

1. Frehore چرم کولر شراب

مناسب برای بر روی بروید شراب علاقه مندان به این عملی چرم حمل و نقل بسته بندی شده با ویژگی های هوشمندانه است که سفر بین wineries و یا بساط پیک نیک در پارک نسیم. آن را دارای یک بند شانه قابل تنظیم برای حداکثر راحتی به علاوه تقسیم داخلی برای جلوگیری از خود را دو بطری از clinking. جیب جلو ویژگی های نوار الاستیک خود را به نگه داشتن نوار ابزار بصورتی پایدار و محکم در محل در حالی که ضد آب داخلی عایق حرارتی, بنابراین شما می توانید اضافه کردن یخ به نگه داشتن بطری های سرد.

مزایا: قابل تنظیم بند schlepping خود را vino فوق العاده آسان است.

منفی: این ظریف ترین ، بیشتر چرم لطفا.

Frehore Leather Wine Cooler

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $43.99

2. چرم سیاه و سفید شراب حامل

لوازم جانبی باید برای علاقه مندان به شراب با تصفیه حس سبک این چرم حامل می تواند به آرامی گهواره دو بطری plonk به لطف بالشتک ضخیم و ساخته شده است و در تقسیم. این فریب آمیزی ساده کیسه فویل عایق داخلی است که کمک می کند تا به نگه داشتن در دمای سرد و نگه داشتن شراب خود را quaffable. البته حمل و نقل کردن است نه محدود به فقط آب انگور, شما همچنین می توانید حمل آبجو و ارواح و نوشیدنی های غیر الکلی ارائه بطری های بدون بلندتر از 13 اینچ.

مزایا: چرم سیاه و سفید است enviably شیک و در عین حال محجوب.

منفی: این دسته کوچک ممکن است کمی ناراحت کننده اگر شما در حال تخلیه خود را vino مسافت های طولانی است.

Black Leather Wine Carrier

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $59.95

3. لوکس شراب حمل و نقل کردن

اساسا Grand Cru از کیسه های Primeware Vino 2 جفت مواد حق بیمه با بالاترین سطح ساخت. پوشش داده شده در بالا پایان چرم—که شیک و ملایم برای حفظ—بزرگ دو-طراحی بطری می توانید نگه دارید هر دو استاندارد و بزرگتر از اندازه شامپاین فرمت های. و با تشکر از کیسه های عایق بالشتک که شامپانی خواهد ماند سرد و رایگان از شکستگی. عهد به کیسه دوام آن می آید با گارانتی مادام العمر.

مزایا: کیسه های موجود در سیاه و سفید و یا قهوه ای را انتخاب کنید و همراه با یک جایزه از فولاد ضد زنگ بطری بازکن.

منفی: این هم قیمت مثل Grand Cru.

Luxury Wine Tote

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $70.00

4. برش و جفتک انداختن شراب نوکر

کامل با برش و باک امضا houndstooth پوشش و واقعی دانه بالا چرم تر و تمیز این بی انتها بوم حمل و نقل کردن دودی قدیمی جهان لوکس. این طراحی شده است برای حمل یا بطری شراب یا عینک اما از آنجا داخلی تقسیم می گذارد تخت زمانی که استفاده نمی کنید, شما می توانید بسته کیسه کامل با هر آنچه که دوست دارید و استفاده از آن به عنوان یک به طور منظم حمل و نقل کردن. کیسه های بسته با یک ضربه محکم و ناگهانی مغناطیسی بسته شدن پس از محموله ارزشمند خود را می تواند به راحتی قابل دسترسی است.

مزایا: شما می توانید انتخاب کنید تا مطابق با پوشاک در برش و باک.

منفی: هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا یا نه بوم است به عنوان با دوام به عنوان چرم.

Cutter & Buck Wine Valet

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $76.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de