بهترین شراب نگهدارنده برای نگه داشتن خود را Vino تازه

شراب مثل همه غذاهای خوب در نهایت بد می رود. است که چرا شما باید دقیق در مورد آنچه در بطری را باز و هنگامی که. شما می توانید پاپ باز که بطری بوردو که شما صرفه جویی شده است اما به مناسبت ارزش آن را? شراب بد خواهد شد در چند روز بعد از همه — است که مگر اینکه شما یک شراب خوب حافظ.

شراب نگهدارنده, به عنوان نام نشان می دهد, خود را نگه دارید vino از اکسید کننده. بیشترین کار را با ایجاد یک خلاء مهر و موم در بطری نگه می دارد که اکسیژن (و همچنین جلوگیری از شراب از ریختن). بهترین, اما, انجام یک بهتر است: آنها منتشر می کنند گاز آرگون که جایگزین اکسیژن در یک بطری شراب. هر دو روش محدود کردن اکسیژن به دلیل آن می تواند باعث اکسیداسیون رخ می دهد در یک بطری است. اکسیداسیون است چه اتفاقی می افتد زمانی که شراب شده است به سمت چپ باز بیش از حد طولانی: vino شروع به از دست دادن برخی از عطر و طعم و عطری و آن را از دست می دهد برخی از رنگ به عنوان به خوبی. به عبارت دیگر این یک فرایند شما می خواهید برای جلوگیری از اگر شما می خواهید برای لذت بردن از شراب خود را بیش از چند شب.

البته وجود دارد بسیاری از شراب های مختلف حفظ و نگهداری سیستم های خارج وجود دارد وجود دارد, پس از آن همه پایین می آید به اولویت. در اینجا چهار نفر از بهترین را انتخاب کنید از در آمازون است.

1. Coravin شراب حفظ و نگهداری سیستم

خوب شراب حافظ را حفظ خواهد کرد شما را شراب تازه هنگامی که شما آن را باز کرد. یکی از بزرگ مانند Coravin را خواهد اطمینان حاصل شود که شما هرگز به پاپ بطری در همه. این شراب حافظ با این نسخهها کار با چسباندن یک سوزن از طریق چوب پنبه و بطری شراب سپس جریان را از طریق سوزن و به شیشه. حافظ بیشتر نگه می دارد شراب تازه با آن آرگون کپسول که منتشر می کنند گاز به بطری برای جلوگیری از اکسیداسیون. همه چیز نیز می تواند در هر زمان حذف شده و شما نمی خواهد خطر شراب رفتن بد آن را به عنوان واقعا هرگز باز در وهله اول.

Coravin Wine Preservation System

آمازون

خرید در حال حاضر

2. شراب سنجاب شراب حفظ تنگ

یکی از نزولی ترین شراب نگهدارنده است که آنها اغلب بسیار حجیم به عنوان آنها معمولا متصل به بالای بطری. بنابراین برای شراب سنجاب را ارائه که نیاز به که شما بریزید و باز بطری شراب را در مطالب جداگانه ای تنگ. خلاء مهر و موم متناسب در بالای آن اطمینان حاصل کرد که بدون اکسیژن می شود. نتیجه این است که ظریف شراب حفظ و نگهداری سیستم است که شما می توانید بر روی میز خود را بدون ترس از آن به دنبال بیش از حد مضحک است. حرکت نزولی این است که آن را منتشر می کنند گاز آرگون به تنگ مانند سایر نگهدارنده ها.

Wine Squirrel Wine Preserving Decanter

آمازون

خرید در حال حاضر: $79.95

3. علاقه مندان شراب اتوماتیک درب بازکن بطری شراب و حافظ مجموعه

نیاز به یک شراب حافظ و جدید بطری بازکن? به خوبی شما را در شانس هستید که علاقه مندان شراب حافظ است که هر دو مسلم است که در آن متهم شده است. این توابع به عنوان یک درب بازکن بطری الکتریکی و اگر شما می خواهم برای صرفه جویی در بطری یک بار شما انجام می شود شما می توانید ضمیمه دستگاه به بالای بطری و ایجاد یک خلاء مهر و موم. یک دستگاه جانبی برای چوب پنبه دیگر برای حفظ. حرکت نزولی تنها, بدیهی است که شما باید به یاد داشته باشید که شارژ آن اول است.

Wine Enthusiast Automatic Wine Bottle Opener and Preserver Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $59.95

4. Sello 2 شراب حفظ و نگهداری سیستم

وجود زیبایی در سادگی Sello شراب حافظ. در حالی که بسیاری از دیگران بزرگ و پیچیده این یکی یک سیستم جمع و جور است که آسان برای تازه را انتخاب کنید تا. به سادگی با قرار دادن درپوش در بالای یک بطری شراب و خلاء مهر و موم خواهد شد نگه داشتن اکسیژن از در. اما قبل از شما انجام دهید مطمئن شوید که شما به یاد داشته باشید برای قرار دادن یک تازه کارتریج در آن کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که شراب خود را باقی می ماند تازه است. این کارتریج ها یک دارایی اما این نیز مهم است که شما یکی از جدید در دست Sello به درستی کار نکند که ممکن است مزاحمت برای برخی از.

Sello 2 Wine Preservation System

آمازون

خرید در حال حاضر: $49.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de