بهترین شراب Carafes برای دکنتینگ مورد علاقه خود را Varietals

با بهره گیری از یک لیوان شراب است در مورد بیش از فقط محتویات شیشه ای خود را. آن را در مورد کل تجربه. و چگونه مورد علاقه خود را Pinot می یابد راه خود را به شیشه ای خود را می تواند بخش مهمی از این معادله است. به همین دلیل است که زیبا و کاربردی—پارچ است باید برای هر خود احترام oenophile.

هر چند آنها در بسیاری از اشکال و مواد مورد علاقه ما معمولا از شیشه ساخته شده برای هر دو بی انتها زیبایی شناسی به عنوان به خوبی به عنوان آن وزن و سهولت در تمیز کردن. البته که چگونه هر یک پارچ است تشکیل شده است فقط به عنوان مهم است. این ابعاد مناسب خود را انتخاب انواع اتاق برای نفس کشیدن, انتشار پیچیده تر طعم و بویایی رایحه. در اینجا ما چهار میدارد برای بهترین carafes آمازون را ارائه کرده است.

1. گئورگ جنسن شراب تنگ

گئورگ جنسن ایجاد کرده است و خیره کننده اشیاء از سال 1866 و این شراب تنگ این قاعده مستثنی نیست. ساخته شده با این شرکت امضا, براق, دانمارکی, زیبایی, شکل تنگ می کند هوادهی افزایش شراب دسته گل در حالی که پوست dimpled پایین باعث می شود برای نرم و صاف ریختن. آن شیشه ای زیبا بدن است صدر جلا فولاد ضد زنگ دهانه و سیلیکون و چوب پنبه کمک می کند تا نگه داشتن محصول مورد علاقه خود را تازه.

جوانب مثبت: آن دو برابر به عنوان هنر برای جدول خود را.

منفی: در میان گران تر میدارد در لیست ما است.

Georg Jensen Wine Carafe

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $195.00

2. Waterford, Lismore تنگ

Waterford crystal معروف است به یک دلیل: این بی انتها و ساخته شده به بالاترین استانداردهای کیفیت. گردد از کریستال خالص نام تجاری را تنگ کلاسیک, ساعت شنی, شبح با ظریف عمیقا اچ الماس طراحی در سراسر خارجی—آن را مطمئن شوید که به یک ترکه. به علاوه شکل آن کامل است برای اجازه دادن به شراب و دیگر ارواح به نفس در نتیجه دستیابی به حداکثر عطر و طعم.

جوانب مثبت: بی انتها به نظر می رسد و محکم وزن این مدل یک دروازه بان.

منفی: این سبک ممکن است به عنوان معاصر به عنوان برخی از کاربران ممکن است ترجیح می دهند.

Waterford Lismore Carafe

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $269.00

3. Kosta Boda Bruk تنگ

براق اما با خاکی لمس Kosta Boda را تنگ در میان مدرن تر میدارد در لیست ما است. ساخته شده از شیشه آن را لاغر تر از میانگین شبح بیشتر شبیه به یک بطری شراب و بسته با یک چوب بلوط دائم الخمر. این مدل قادر به نگه داشتن نزدیک به 45 اونس مایع و آن را به اندازه کافی جادار برای نگهداری به اندازه کافی vino برای یک فرصت شام.

مزایا: یک شبح بلند و باریک ایجاد کوچکتر آشپزخانه رد پای.

منفی: شبح ممکن است اجازه می دهد مورد علاقه خود را بطری شراب به نفس کاملا به عنوان به خوبی به عنوان گزینه های دیگر.

Kosta Boda Bruk Carafe

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $49.95

4. Alfi پالاس کروم-روکش حرارتی تنگ

به نحوی ماهیهای خط بین بی انتها و, مربوط به اینده, Alfi است پالاس کروم تنگ است که لذت را به نگاه. خود را محکم برنج بدن توهین هر نوشیدنی انتظار در معنی آن می تواند در خدمت سرد و گرم, نوشیدنی ها به همان اندازه خوب است. این خیلی موثر است که آن را نگه می دارد سرد, نوشیدنی سرد برای 24 ساعت و نوشیدنی خوب و تحریک برای 12 ساعت. برای دوباره پر کردن به سادگی فشار پایین در بالای برگه و امن بسته است.

مزایا: شما می توانید به راحتی کار این مدل یک دست برای راحتی بیشتر.

منفی: طراحی آن نیست و سنتی ترین در لیست ما است.

Alfi Pallas Chrome-Plated Thermal Carafe

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $97.80

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر