هیچ وقت مثل حال حاضر به آمار کتاب مانند یک استاد Somm و تبدیل شدن به واجد شرایط شراب ، کمی خواندن می تواند به شما اعتماد به نفس به منظور از ترین تهدید آمیز از شراب لیست و واژگان به بحث در مورد هر یک بطری است که می رود فراتر از اصول اولیه. شما می توانید انجام دهید بهتر از “تنومند” آقا.

البته از آنجا که بیشتر tomes اختصاص داده شده به این موضوع از وجود دارد انگور varietals—در حال حاضر که حدود 10 ، 000—شما نیاز به قرار دادن به عنوان مراقبت بسیار به چیدن یک صفحه-ترنر به عنوان شما را در یک بطری کبود.

به شما کمک کند ما هم کشیده چهار شراب کتاب که پوشش ضروری ترین موضوعات برای جوانه زدن oenophiles. که همه چیز از انگور varietals و مناطق به آب روند و cellaring. این عناوین قول می دهم نه تنها به افزایش خود را شراب دانش اما همچنین به شما یک لذت بیشتر برای هر بطری را منشأ و تاریخچه. شما خواهید بود به طور کامل تکامل یافته خبره شراب در هیچ زمان.

1. شراب مقدس

در نظر گرفته می شود جام مقدس شراب ادبیات این کتاب واقعا کتاب مقدس نسبت به. آن را پوشش می دهد که, چه, که, کجا, چرا و چگونه از شراب و اعداد اول خوانندگان در همه اصول. صفحات پاشیده با حکایات سرگرم کننده و شراب جهان شایعات بی اساس است که کتاب به خصوص سرگرم کننده به عنوان خوانده شده.

مزایا: این معلومات نویسنده کارن MacNeil دارای طعم بیش از 10 ، 000 شراب و صدای زیادی کرده است که لذت به عنوان خوانده شده.

منفی: این بود آخرین به روز رسانی در 2015, بنابراین آن را کاملا جاری است.

The Wine Bible

خرید در حال حاضر

2. جهان اطلس شراب 8th Edition

از سال 1971 جهان اطلس شراب شده است تحصیل تازه کار و علاقه مندان به طور یکسان در همه چیز شراب. در حال حاضر در نسخه هشتم این کتاب داده شده است تعمیرات اساسی کامل به اطمینان حاصل شود آن را تا به روز با آخرین اتفاقات در جهان از شراب. این نسخه ارائه می دهد یک شیرجه رو به رشد مناطق جدید در سراسر جهان و ویژگی های 22 نقشه های جدید برای خوانندگان تا به سرعت.

مزایا: این کتاب با ویژگی های خیره کننده عکاسی در طول حمل و نقل شما را به هر منطقه.

منفی: در 416 صفحه از آن را برای ضعیف النفس. وقت خود را با یک لیوان شراب.

The World Atlas of Wine

خرید در حال حاضر: $32.99

3. شراب حماقت: Magnum Edition

این مبتکر کتاب فوق العاده است نقطه مرجع صرف نظر از شراب خود را دانش است. بسته بندی شده با تصاویر رنگی و نقشه های آن ارائه اطلاعات پیچیده در یک روش سرگرم کننده و راه دسترسی. جیمز ریش برنده جایزه عنوان همچنین امکانات ویژه غذا و شراب جفت شدن بخش به علاوه یک پرایمر در اسیدیته و تانن به شما کمک کند خود را اصلاح کام و طعم شراب مانند یک حرفه ای.

مزایا: کتاب امکانات انجام آن را به خودتان مزه تمرینات است که شما می توانید تست.

منفی: ما تشنه تر 320 صفحات فقط کافی نیست.

Wine Folly: Magnum Edition

خرید در حال حاضر: $19.79

4. زندگی با شراب

این حیله گر گالینگور اجازه می دهد تا خوانندگان برای دیدار با برخی از پرشور ترین شراب جمع و سپس نگاهی به یک تور از خود قابل توجه زیرزمینهای. شامل موجی از بالا مشخصات خبره مانند سابق American Idol میزبان Ryan Seacrest و کارآفرین ریک Ryan این کتاب نشان می دهد آنچه در آن به معنی عشق و جمع آوری شراب. پوشش برخی از 30 سفارشی زیرزمینهای طعمه برجسته هر دو برش لبه حفظ, تکنولوژی و همچنین انبار طراحی شده است.

مزایا: آن را به شما یک تن از ایده های خود را انبار راه اندازی.

منفی: وجود ندارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد شراب خود را.

Living with Wine

خرید در حال حاضر: $49.57

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de