به یخ یا یخ به این سوال است. ویسکی از purists خواهد استدلال می کنند که چیزی جز چند قطره از آب باید اضافه دودی دائم الخمر. این است تا با حمایت علمی که نشان می دهد کمی فاصله از H2O بازده بیشتر مزه ویسکی به عنوان آن را کاهش می دهد و اثبات و جدید رها طعم و عطری است. البته بیش از حد آب و شما با یک ویسکی که رقیق شده و هیچ کس می خواهد که.

که در آن یخ می آید. حق یخ وعده به سرما ویسکی خود را در حالی که معتدل شدت. اما نمی توان آن را مجموعه ای از مکعب های کوچک; آن نیاز به یک بلوک بزرگ. حتی بهتر از یک ویسکی گوه. ویسکی گوه ذوب در مراتب کندتر از منظم مکعب یا بزرگ حوزه مخلوط کردن خود را با اکسیر طلایی در سرعت درست. که راه شما می توانید باز کردن ویسکی و به طور کامل درک ساختار آن است.

در اینجا ما کشیده اید با هم چهار نفر از بهترین قالب در آمازون به شما ویسکی یخ قاچ در هیچ زمان.

1. Kollea ویسکی شیشه ای و گوه مجموعه

این بسیار خوب طراحی است که اساسا وارونه ویسکی گوه. در حالی که بسیاری منظم یخ قاچ نشستن خیط و پیت کردن در برابر یک گوشه ای از شیشه سیلیکون قالب ایجاد یک منفی گوه در وسط شیشه ای که در آن ویسکی نشسته است. پس از وجود یخ در هر دو طرف شیشه ویسکی خود را حفظ خواهد کرد سرد برای بسیاری دیگر. به علاوه این شکل منحصر به فرد است که مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن شخص ویسکی خبره در بعدی خود را حزب کوکتل.

مزایا: پس شما دو گوه قالب و دو لیوان شما می توانید لذت بردن ویسکی خود را با یک دوست.

منفی: همه که یخ باعث می شود به صورت کاملا دست های سرد.

Kollea Whiskey Glass and Wedge

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $24.99

2. یخ Cubist ویسکی گوه قالب

این محصول دقیقا چه می گوید در این بسته: این باعث می شود قابل توجه قطعه از نقطه یخ به نگه داشتن خود را مشروب سرد در حالی که حفظ رقیق وضوح. قالب خود گردد از FDA تایید شده مواد غذایی سیلیکون درجه است که در ظاهر و طعم غذا در دهان و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد عطر و طعم خود را داراست. شما همچنین می خواهید مطابق با حق بیمه مربع سنگ شیشه ای است که علاوه بر خوش آمدید به هر نوار.

مزایا: مطابق مجموعه مطمئن شوید که شما دریافت حق یخ به ویسکی نسبت هر زمان.

منفی: وجود تنها یک شیشه و یک سینی یخ در هر مجموعه بنابراین شما ممکن است جذب به تنهایی.

Ice Cubist Whiskey Wedge Mold

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $16.95

3. Adoric (Persian) سینی یخ

خوب این حوزه نه گوه اما آن را با این نسخهها کار در همان slow-ذوب اصل. این سیلیکون با دوام سینی باعث می شود چهار 2.5-inch یخ توپ که کار در هر نوع کوکتل. شما همچنین می توانید اضافه کردن گل های خوراکی لیمو برش یا الکل تزریق به توپ خود را اگر شما می خواهید به خصوص فانتزی. اما پس از یک حوزه به شکل تکه یخ است و بیشتر سطح در تماس با ویسکی از یک صفحه مسطح (گوه) شما باید بیشتر فکر رقت.

مزایا: به اندازه کافی وجود دارد حوزه برای یک دور کامل از کوکتل.

منفی: آن را ذوب کمی سریعتر از یک گوه.

Adoric Ice Sphere Tray

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $10.99

4. Corkcicle ویسکی گوه قالب

مناسب برای ویسکی خبره که قدر خوب طراحی این ویسکی گوه ارائه چشم نواز قطعه از نقطه یخ در هر زمان. شما به سادگی پاپ سیلیکون قالب در شامل شیشه آب اضافه کنید و سپس توقف و تند شما باید یخ گوه در یک طرف شیشه. واقعا چه مجموعه Corkcicle ویسکی گوه از هم جدا است و دو از مد افتاده شیشه ای می آید که در این کیت است. با ضخامت مربع پایین شیشه ای است که در یک بار ظریف و تصفیه شده.

مزایا: ارزش بزرگ با توجه به حق بیمه کیفیت.

منفی: وجود تنها یک شیشه و یک ویسکی گوه در هر مجموعه.

Corkcicle Whiskey Wedge

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $19.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im