بهترین حمام آب Canners برای ساخت مربا ترشی و بیشتر

ترشی و سس و مربا نیست فقط چیزی است که شما می توانید خرید در فروشگاه مواد غذایی. شما در واقع می توانید آنها را از خانه بیش از حد. بنابراین اگر شما به دنبال برای کاهش هزینه های, و یا شما فقط می خواهید مطمئن شوید که همیشه وجود دارد برخی از jarred مواد غذایی در شربت خانه خود را, سپس آن را ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در یک اختصاص داده شده به آب حمام canner.

حمام آب کنسرو یک فرایند است که باعث می شود قالب های از میوه و سبزیجات تازه به ترشی و مربا با فروکردن آنها را در آب جوش. اگر حفظ مواد غذایی اسیدی است به اندازه کافی و مهر و موم شده به درستی این می تواند برای ماه ها و حتی سال. حرکت نزولی تنها به این فرایند است که می توانید آن را تا یک افتضاح مقدار زیادی از زمان و فضا است.

اختصاص داده شده به آب حمام canner, اما باعث می شود آن را آسان. دستگاه اجازه خواهد داد که شما را به آماده سازی های متعدد ظروف در یک بار—حداقل هفت فرد لیتر کوزه—و شامل یک دندانه دار کردن است که باعث می شود بازیابی امن و آسان است.

بنابراین اگر شما آماده برای شروع به تان شدیدا از دسته های خود را حفظ و سپس شما در حال رفتن به می خواهید برای اضافه کردن یک حمام آب canner به آشپزخانه خود را در آرسنال است. در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. Homeplace اجاق گاز Top حمام آب Canner

اگر شما در حال حاضر یک چاشنی canner و به دنبال همه چیز را به سطح بعدی پس Homeplace آب داخل واحد است که دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید. این مستطیل canner می توانید نگه دارید 15 لیتر شیشه در یک بار (در مقایسه با معمول هفت). صنعتی خود را نگاه نمی شود برای همه و در آن طول می کشد تا دو مشعل ارزش از فضا, اما آن را مناسب برای کسانی که به دنبال تولید یک دسته از حفظ در یک بار.

مزایا: یک غول حمام آب canner است که اتاق را برای 15 لیتر شیشه.

منفی: آن را مانند دو مشعل اجاق گاز بزرگ.

Homeplace Stove Top Waterbath Canner

آمازون

خرید در حال حاضر: $192.00

2. McSunley حمام آب Canner

اگر شما جدید به کنسرو و سپس McSunley آب داخل واحد یک محل مناسب برای شروع است. No-frills canner آن را شامل همه چیز یک مبتدی نیاز از جمله رک به آرامی پایین شیشه خود را به آب جوش و به بازیابی آنها را هنگامی که آنها انجام می شود. هر چند آن زیبایی برگ چیزی به دلخواه آن را از ویژگی های یک تخت پایین پایه, که بدان معنی است که شما قادر خواهید بود به استفاده از آن در واقع هر نوع stovetop—چیزی که نمی توان گفت همه canners.

مزایا: مناسب برای گاز برقی و شیشه ای stovetops.

منفی: ممکن است یک لمس اساسی برای با تجربه تر canners.

McSunley Waterbath Canner

آمازون

خرید در حال حاضر: $73.63

3. RSVP بین المللی استقامت حمام آب Canner

RSVP بین المللی canner ممکن است نگاه مانند هر چیز خاص است اما این جزئیات کوچک است که آن مجموعه جدا. یک چیز عالی که واقعا خارج از غرفه خود را دندانه دار کردن است که به طور خاص طراحی شده برای کنسرو. این شامل شکاف اطمینان حاصل شود که هر لیتر شیشه ای برگزار می شود در محل در طول فرآیند جوش و همچنین به عنوان یک استراحت به طوری که قفسه های پشتیبانی شده در لبه کنسرو گلدان, ساخت شیشه, حذف نمایی آسان تر است. این واحد همچنین شامل یک سه لا پایه که وعده حتی گرم.

مزایا: شامل یک قفسه به طور خاص طراحی شده برای کنسرو.

منفی: این دو واحد با هم نیاز به یک مقدار عادلانه از فضای ذخیره سازی.

RSVP International Endurance Waterbath Canner

آمازون

خرید در حال حاضر: $100.95

4. توپ freshTECH برقی حمام آب Canner

اگر شما می خواهم به جای نمی دهد تا یک اجاق گاز سوز خود را برای کنسرو سرگرمی سپس توپ الکتریکی گزینه ممکن است یکی برای شما. اگر چه برقی canner طول خواهد کشید تا فضای ضد آن بیشتر انرژی کارآمد جایگزین برای اجاق گاز (20 درصد کارآمد تر در واقع) و به شما می دهد کنترل بیشتری بر کل فرایند است. بیشتر چه, آن همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک کشتی بخار برای پاستا, سوپ و غذاهای دریایی.

مزایا: الکتریکی گزینه برای کسانی که می خواهم به نگه داشتن stovetop روشن است.

منفی: در حالی که آن را نمی خواهد تا یک اجاق گاز سوز این canner طول خواهد کشید تا فضای ضد.

Ball freshTECH Electric Waterbath Canner

آمازون

خرید در حال حاضر: $149.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de