بهترین وفل سازندگان برای روشن کردن تعطیلات آخر هفته خود را صبحانه

شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک فرد که دوست ندارد وافل. طلایی griddled درمان است که محبوب در سراسر جهان برای آن کاملا لبه های ترد و لذت جیب به خانه که moreish شربت افرا و کره. و در حالی که یخ زده نسخه آمده اند و فراز و نشیب وجود دارد هیچ چیز بهتر از خوردن یک کلوچه است که شما از ابتدا ساخته شده. در واقع یک کار کمی سخت تنها sweetens تجربه.

البته, شما نیاز به یک اختصاص داده شده وفل آهن به انجام بلژیک ظرافت عدالت است. این بسیار خوب دستگاه به شما کمک کند برای تبدیل خمیر به پنج ستاره, رستوران, با کیفیت وافل بدون ایجاد هر گونه صبحانه-زمان سردرد. وجود انواع مدل های در بازار, از پایان جراحی طرح به بودجه گزینه های پلاستیکی که هر کدام خود جوانب مثبت و منفی. نیازی به گفتن نیست, شما می خواهید یک ماشین است که قهوه به طور مساوی و آشپز با ثبات است.

به شما کمک کند ما هم کشیده چهار بالا انجام وفل سازان در آمازون خواهد بود که قهرمان واقعی از آخر هفته لازم است.

1. همه چادری بلژیک ساز

همه چادری فولاد ضد زنگ کرگدن است که اساسا رولز رویس از وفل سازندگان و قادر به تان شدیدا از دسته های بی پایان با کیفیت بالا و وافل. درست مثل همه چادری باارزش cookware آن گردد از 18/10 فولاد ضد زنگ است و بینهایت با دوام است. آن می تواند تولید چهار تا 1 اینچ ضخامت وافل بلژیکی در یک سقوط کرد از بین بردن و نشان دهنده ترکیب کاملی از کیفیت و کمیت. این دستگاه همه کاره دارای هفت حرارت مختلف تنظیمات را لطفا دقیق ترین وفل هنردوستان. دلپذیر سنج به شما اجازه می دانم زمانی که شما وافل به پایان رسید پخت و پز و حذف آن کاری که با سهولت به لطف سطح نچسب.

مزایا: وجود یک کلیپ کوچک در سینی چسبیده به پشت وفل ساز که جلب هر سرکش خمیر نگه می دارد و نیمکت خود را تمیز.

منفی: آن را تقریبا دو برابر قیمت بسیاری از مدل های دیگر در این لیست است.

All-Clad Belgian Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $199.95

2. Cuisinart دو بلژیک ساز

پس وافل بلژیکی در حال ضخیم تر از به طور منظم وافل شما نیاز اضافی-عمیق وفل ساز برای ایجاد آنها. این Cuisinart مدل 1 اینچ وفل جیب برای تحویل دو کاملا ضخیم وافل بلژیکی که ترد در خارج و خوب و با روح در داخل. بسته بندی شده با از 1400 وات قدرت دستگاه امکانات چراغ نشانگر که فلش در اتحاد با شنیدن “بوق” در هنگام هر وفل آماده خوردن است. غیر چوب وفل کوره تضمین تولیدات خود را هرگز چوب برای تابه و همچنین باعث می شود تمیز کردن یک نسیم است.

مزایا: قابل تنظیم قهوه دکمه اجازه می دهد تا شما را به سفارشی خود را طبخ.

منفی: آن بزرگ طراحی ممکن است آن را کمی مشکل تر به فروشگاه نسبت به مدل های دیگر است.

Cuisinart Double Belgian Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $89.95

3. Calphalon دور وفل ساز

بر خلاف فقط در مورد هر وفل ساز در بازار Calphon تک-وفل ماشین آلات فضای-آگاهانه و بسیار آسان به فروشگاه. البته که نمی شود آن را کمتر قادر به ارائه به طور مساوی پخته و طلایی وافل است که با صدا غذا خوردن در وسط کرکی-ترد طیف. نور به سایه های تیره انتخاب کاربران امکان می دهد تصمیم می گیرید که چگونه پخته شده آنها می خواهند خود را وافل می شود در حالی که “هیچ زیرچشمی نگاه کردن” چراغ نشانگر فلش زمانی که وفل آماده است. این به این معنی شما لازم نیست برای نگه داشتن بلند کردن درب و اخلال در روند پخت و پز.

مزایا: این svelte طراحی فوق العاده است اگر شما ترجیح می دهند پخت و پز در دسته های کوچکتر (یا کوچکتر آشپزخانه).

منفی: شما تنها می توانید یکی وفل در یک زمان.

Calphalon Round Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $99.00

4. KRUPS بلژیک ساز

Krups وفل ساز است همه چیز در مورد سرعت و کارایی. آن را می پخت تا چهار وافل بلژیکی در یک بار است و مناسب برای تغذیه یک خانواده و یا پذیرایی بزرگ لازم است. این دستگاه مجهز به بخار نسخه سیستم را به اطمینان حاصل شود وافل هر دو کرکی و ترد. کاربران می توانید انتخاب کنید بین 5 مختلف سطح قهوه بسته به ترجیح شخصی و دستگاه سیگنال با نور چشمک زن و بوق زمانی که وافل آماده خوردن هستند. از آنجایی که آنها در حال بلژیک وافل فوق العاده عمیق جیب برای نگهداری انواع توت ها تازه شربت افرا یا هر چیز دیگری که دوستان و خانواده خود را میل.

مزایا: مناسب برای تنبل سرآشپزها صفحات متحرک را می توان در ماشین ظرفشویی پس از استفاده برای حداکثر راحتی.

منفی: این خواسته کمی منصفانه از فضای آشپزخانه خود را.

KRUPS Belgian Waffle Maker

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $144.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im