بهترین سبزی مو به قطع از طریق تمام گیاهان و تقریبا همه چیز را در میان

گوشت ساطور است که اغلب تبلیغ به عنوان سنگین ابزار آشپزخانه. و با توانایی آن را تحت اللفظی قیمه امیخته با کشمش مرغ و گوشت خوک هیچ سوالی وجود دارد که آن را شایسته این عنوان است. اما کمتر شناخته شده ساطور که همچنین ارزش foodie ستایش (و خرید).

ما اجازه می دهد به شما معرفی فروتن سبزی ساطور. این تیغ تیز تیغه می تواند به مقابله با یک آرایه وسیعی از کارهای آشپزخانه روزمره مانند سفت سختی سبزیجات و میوه ها تقسیم خرچنگ و صدف و یا حتی نازدار ظریف گیاهان. آن شده است به یک جزء اصلی در چینی کارد و چنگال برای نسل حساب خود را تطبیق پذیری بالا.

ساطور خود را کمی کوچکتر از آن گوشت خوار همتای با یک تیغه است که به طور معمول اقدامات چند اینچ کوتاه تر است. این به این معنی آن را می توانید بکشید کردن آن ظریف چاقو مانور و هنوز تحویل حیوان نیروی برش زمانی که لازم است. تخت تیغه نیز دو برابر به عنوان موقت صفحه که شما می توانید خراش مواد تشکیل دهنده بر روی. این واقعا چند منظوره یابو که شما هرگز نمی دانستند شما مورد نیاز است.

ما گرد چهار نفر از این سبزی cleavers در دسترس برای اضافه کردن به آشپزخانه خود را در آرسنال است.

1. Zwilling 7 اینچ ساطور سبزی

این 7 اینچ سبزی ساطور جعلی است از یک قطعه واحد از Zwilling اختصاصی فولاد پر کربن برای ارائه حداکثر دوام. این honed تیغه ویژگی های لیزر-کنترل لبه برای وضوح اضافه شده و نیز یخ سخت برای دوام بیشتر بنابراین شما لازم نیست که . منحنی تقویت به شما می دهد کنترل دقیق—حتی زمانی که مقابله با چیزی مشکل مانند یک کدو تنبل یا آناناس—در حالی که پلیمر دسته تضمین راحت گرفتن و خستگی کمتر.

مزایا: این برش لبه بسیار تیز است.

منفی: این ساطور گران ترین در لیست.

Zwilling Vegetable Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $199.95

2. Enso HD 7 اینچ ساطور سبزی

Enso شده است, جعل حرفه ای, ژاپنی, آشپز چاقو برای بیش از 80 سال و متخصص ساخت می درخشد را از طریق در این بی عیب و نقص 7 اینچ سبزی ساطور. از مد افتاده 37-لایه دمشق جراحی آن را ویژگی های یک سنتی tsuchime (چکش) به پایان برسد. دو مخروطي تیغه مناسب برای راست و یا چپ دست استفاده شده است و دست زمین به بینهایت تیز 12° زاویه برش. این زن چاقو وزن آن فقط 11 اونس و سبک تر و نازک تر از غربی ترین تیغه های. در بالا از آن, آن را متعادل و به کمال اجازه می دهد تا برای کنترل برش.

مزایا: سیاه و سفید بوم micarta رسیدگی به نگاه ظریف اما کرک نمی مانند چوب می تواند.

منفی: گاهی اوقات با چکش tsuchime پایان ممکن است باعث کمی بکشید یا جذب تکه های کوچک از مواد غذایی است.

Enso Vegteable Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $149.95

3. Dalstrong Nakiri ساطور سبزی

هر یک از این با کیفیت بالا, سبزی, مو طول می کشد بیش از 2 ماه به. Dalstrong ترکیبی از باستان شمشیر ژاپنی ساخت تکنیک های مانند 3-گام ثانیهonbazuke روش با آخرین در دستیابی به موفقیت فن آوری های مانند نیتروژن خنک کننده. نتیجه نهایی ؟ یک بی رحمانه تیز 6 اینچ ساطور است که در یک بار دقیق و قوی. با چکش تیغه گردد از 66 لایه بالا کربن فولاد ضد زنگ و دارای یک رفیع 62+ راکول سختی که به معنی آن را نگه دارید و آن چاقوی کوچک جراحی مانند لبه برای بسیار طولانی تر از بسیاری دیگر از چاقو. این “درجه نظامی” دست جلا رسیدگی پشتیبانی حرفه ای تنگنا گرفتن با انگشت شست و انگشت اشاره روی تیغه به صورت امن و راحت برش.

مزایا: این حق بیمه تیغه نشان دهنده ارزش بزرگ است.

منفی: شما نیاز به گرفتن با مراقبت: لبه تیز هیچ شوخی است.

Dalstrong Vegetable Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر

4. اجتناب کلاسیک 7 اینچ ساطور سبزی

اجتناب مشهور است برای تان شدیدا از حق بیمه چاقو و این سبزی ساطور این قاعده مستثنی نیست. ترکیبی از سنتی ژاپنی طراحی و دولت از هنر و تکنولوژی هر چکش ساطور حداقل 100 زحمت کش مراحل به کامل است. 7-اینچ, دو-مخروطي تیغه دست تیز به 16° و می توانید برش و تاس با ظرافت باور نکردنی. آن را جعلی از اجتناب را به خصوص فرموله شده “سوپر جراحی” که گرما تحت درمان به آن را قوی تر و نازک تر و واضح تر از بسیاری دیگر از تیغه ها در بازار است. آن را مجهز به یک کلاسیک ژاپنی Pakkawood رسیدگی است که نه تنها زیبا اما همچنین ضد آب و فوق العاده با دوام و نمی باکتری های بندر.

مزایا: سنتی ژاپنی رسیدگی ارائه می دهد برازنده کنترل.

منفی: آن را در پایان pricier طیف.

Shun Vegetable Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $191.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>