بهترین گوجه فرنگی چاقو به صورت کاملا قطعه قطعه تولید

اگر آن را احساس می کند مانند وجود یک چاقو برای هر غذا و یا پخت و پز وظیفه این دلیل است که وجود دارد. برای مثال یک گوجه فرنگی. مطمئن شوید که شما می توانید آن را قطع و با هر تیغه, اما اگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که میوه گوشت نمی خرد شده و سپس شما می خواهید به استفاده از گوجه فرنگی چاقو.

طراحی به طور خاص برای برش از طریق گوجه فرنگی این تیغه دارای یک لبه دندانه دار است که اجازه می دهد تا آن را به سرعت و به طور موثر از طریق برش میوه بدون mashing تا آن خوشمزه گوشت. و اگر آن را لازم نیست برخی از ویژگی های شکافته نکته است که اجازه می دهد تا شما را به بلند کردن و حرکت هر قطعه پس از آن قطع شده است. بسیاری از آنها را به عنوان مناسب و معقول پنیر چاقو بیش از حد.

و در حالی که گوجه فرنگی چاقو نیست مطلق باید آن را یک لوکس است که وقت خود را در آشپزخانه است که بسیار ساده تر, به خصوص اگر شما یک فن از سالاد. در اینجا چهار نفر از بهترین های شما در آمازون است.

1. مرسر آشپزی رنسانس جعلی گوجه فرنگی چاقو

هنگامی که شما را دیده ام نور, شما می خواهید گوجه فرنگی چاقو که گذشته است. و اگر شما می خواهید خود را به روز رسانی فعلی گوجه فرنگی-خاص برش نگاه هیچ بیشتر از این یکی از مرسر آشپزی. این یک تیغه دندانه دار ساخته شده از کربن لکه-مقاوم در برابر فولاد آلمانی که از طریق برش گوجه فرنگی را با پوست و گوشت را با سهولت. این شهر همچنین دارای یک سه گانه-پرچ دسته ارگونومیک است که به شما کنترل برتر. فقط مطمئن شوید که شما آن را شستشو با دست.

Mercer Culinary Renaissance Forged Tomato Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $23.99

2. Rada کارد و چنگال گوجه فرنگی برش چاقو

هنوز مطمئن شوید که اگر شما واقعا نیاز به یک گوجه فرنگی چاقو? Rada کارد و چنگال چاقو را سرعت شما را متقاعد کند در غیر این صورت. این یک ابزار بسیار ساده با دو تیغه دندانه دار ساخته شده از فولاد درجه T420 بالا کربن فولاد ضد زنگ است که وعده یک برش مستقیم که آیا دست راست و یا چپ. یک چیز به خاطر داشته باشید این است که در حالی که آن را نشانی از ویژگی های یک خار آلومینیوم رسیدگی شما هنوز هم می خواهید به آن را شستشو با دست آن را به عنوان نه ماشین ظرفشویی امن.

Rada Cutlery Tomato Slicing Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $8.31

3. Kai Pure Komachi سری 2 گوجه فرنگی و پنیر چاقو

خسته از ساده فولاد ضد زنگ چاقو? کای گوجه فرنگی چاقو راه حل و سپس آن را به عنوان قرمز از دسته به تیغه. اما وجود دارد بیشتر به این چاقو از آن رنگ قابل توجه است. آن بالا کربن فولاد ضد زنگ-تیغه های فولادی با شکافته نکته برای راحتی تقسیم برش از بقیه گوجه فرنگی. تیغه پوشش داده شده است در یک FDA تایید نچسب پوشش رزین مقاوم در برابر خوردگی و باعث می شود آن را آسان برای کاهش و حذف. و به عنوان نام روشن می سازد آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی در پنیر.

Kai Pure Komachi 2 Series Tomato and Cheese Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $6.99

4. Cangshan N1 سری جعلی گوجه فرنگی و پنیر چاقو

آن را سخت به اطلاع Cangshan گوجه فرنگی را با چاقو. در حالی که برخی ممکن است فکر می کنم آن طراحی منحنی کمی زیاد است و دیگران را بیش از یک تیغه با واقعی ، اما این چاقو دارای مقدار زیادی از ماده بیش از حد. آن را به یک دندانه دار تیغه شکافته نکته سختی سطح 58 در مقیاس راکول و چهار سوراخ در تیغه است که اطمینان حاصل شود هیچ میوه گیر کرده به آن. و در حالی که آن توخالی رسیدگی ممکن است نگاه کمی عجیب و غریب آن را ارگونومیک و آسان به گرفتن. به علاوه آن را بزرگ برای برش پنیر.

Cangshan N1 Series Forged Tomato and Cheese Knife

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.97

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im