ابزار مناسب می تواند کمک به هر آشپز آیا آنها یک حرفه ای چاشنی و یا یک بازی گاه به گاه مبتدی تا بازی خود را. این امر به ویژه هنگام آماده سازی چیزی شبیه سوشی که در آن ارائه شده است فقط به عنوان مهم به عنوان طعم و مزه. همین دلیل است که شما در حال رفتن به می خواهید مناسب سوشی چاقو.

البته سوشی پخته نشده به طوری که مواد تشکیل دهنده استفاده می کنید و راه آنها آماده و ارائه شده است از اهمیت زیادی برخوردار است. در میان چاشنی دامپزشکان چاقو از انتخاب برای برش ماهی خام است yanagi. بلند و نازک مانند بید شاخه آن به نام سنتی چاقو ویژگی های غیر چوب تیغه با لبه تیز طراحی شده به قطعه ماهی در سکته مغزی. و در نتیجه برش فوق العاده صاف و بالا بردن هر دو زیبایی و عطر و طعم ماهی.

وجود دارد هیچ جایی برای خطا در هنگام ساخت سوشی, بنابراین شما می خواهید بهترین yanagi در دسترس است. در اینجا چهار گزینه است که اطمینان حاصل شود تمام خلاقیت خود را کاهش دهد.

1. Dalstrong Shogun سری S Yanagi-ba چاقو

Dalstrong را yanagi اثبات شده است که سبک و ماده در واقع می تواند همزیستی. اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد در مورد چاقو خود را جسورانه و در عین حال برازنده زیبایی. همراه با یک سنتی ضلعی به شکل دسته های ساخته شده از درجه نظامی G-10 Garolite و قرمز و سفید چوب بلسان بنفش ، 10.5 اینچ تیغه آراسته شده است با توجه به “طوفان فلزی” الگوی است که کمک می کند تا حداکثر رساندن بهره وری برش. در حالی که در حال حاضر خواهد بود به اندازه کافی برای برخی که “بی رحمانه” تیغه تیز است که ساخته شده از 67 لایه از حق بیمه بالا کربن فولاد ضد زنگ نیز دست به پایان رسید با استفاده از روش های سنتی و سرد نیتروژن برای اطمینان از سختی و مقاومت در برابر خوردگی.

مزایا: کیفیت سوشی چاقو است که بانک شکستن نیست.

منفی: آن چشم نواز جزئیات ممکن است بیش از حد آنها برای برخی از.

Dalstrong Shogun Series S Yanagi-ba Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

2. جهانی سری G Yanagi چاقو

جهانی G سری اضافی-چاقو طولانی است که به صورت جدی آشپز سوشی. یک فوق مدرن yanagi آن 12 اینچ تیغه طراحی شده برای یک چیز و یک چیز تنها: برش ماهی به عنوان پاک که ممکن است. از آن گردد در Niigata, ژاپن با استفاده از Cromova 18 فولاد ضد زنگ ترکیبی از کروم و مولیبدن و وانادیم است که دارای آن فوق العاده تیز لبه بیش از دیگران و مقاوم در برابر رنگ آمیزی. همچنین ویژگی های یک وزن توخالی رسیدگی است که به شما می دهد تمام کنترل شما نیاز به حتی ظریف ترین برش است.

مزایا: دوام سوشی چاقو که فوق العاده دقیق است.

منفی: زیبایی مدرن به نظر می رسد چیزی جز سنتی است.

Global G Series Yanagi Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $159.95 قیمت

3. Keemake Yanagi-ba چاقو

اگر شما علاقه مند در یک سوشی چاقو, اما به ویژه علاقه در مورد قرار دادن یک تن از پول نقد برای یک, سپس Keemake را yanagi است که دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید. با یک تیغه اندازه 10.5 اینچ این شرکت بدون زواید چاقو نیست, شیک ترین, اما آن را بیش از کار انجام می شود. هسته آن ساخته شده است از دو-لا VG10 جراحی فراهم می کند که یک برش تمیز هر زمان که آیا شما در حال برش و یا ماهی فیللتینگ ماهی. به علاوه تیغه آن آسان است به resharpen پس از آن باید به مدت طولانی نیز هست.

مزایا: no-frills گزینه برای سرآشپزها به دنبال یک پاک کننده را کاهش دهد.

منفی: مقدماتی چاقو که بهترین راه حل مناسب برای مبتدیان.

Keemake Yanagi-ba Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $69.99

4. Yoshihiro Hongasumi Yanagi چاقو

Yoshihiro را Hongasumi yanagi همه-اما-راه تضمین شده به سرعت سطح بالا سوشی خود را بازی. چاقو ویژگی های یک 11.8 اینچ, تک لبه تیغه ساخته شده از VG فولاد ضد زنگ است که اقدامات یک 62-63 در مقیاس راکول. فوق العاده تیز در خارج از جعبه چاقو می آید با یک غلاف محافظ و آسان است برای تیز کردن معنی که شما به سختی برای اعمال هر گونه فشار به برش از طریق ماهی و حتی سال ها پس از خرید اولیه. اضافه کردن به چاقو جذبه زیبا و با ذوق نگاه است که هر فن از غذاهای ژاپنی را دوست دارم.

مزایا: زرق و برق دار با کیفیت و حرفه ای علاوه بر این به هر آشپز چاقو تنظیم شده است.

منفی: نه برای مبتدیان توصیه می شود.

Yoshihiro Hongasumi Yanagi Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $269.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im