بهترین جراحی Bakeware مجموعه برای اضافه کردن به آشپزخانه شما زرادخانه

وجود دارد هیچ چیز مانند آشيانه خود خسته کیک تابه و قوطی و شروع از ابتدا. اما خرید هر یک از آیتم های فردی می تواند مشکل باشد, نه به ذکر است زمان بر است. شما باید به در نظر گرفتن آنچه را در یک مجموعه و سپس انتخاب مواد خود را از انتخاب. خوشبختانه bakeware مجموعه را ساخته اند این یک nonissue.

سرپرستی توسط متخصصان این مجموعه از ویژگی های مورد باید برای پخت علاقه مندان از هر روز قرص قلع برای همه مهم ورق کوکی. البته نه همه مجموعه ها برابر خلق شده اند. شما نیاز به انتخاب یک با کیفیت بالا مجموعه ای است که آزمون زمان ایستاده. که راه شما نمی خواهد که برای شرکت در یک ماری کوندو-سبک پاک و دوباره در هر زمان به زودی.

امید بستن برای جراحی شما را در جا خوب پس آن را محکم و قوی ساخته شده است به آخرین. در اینجا ما کشیده اید با هم چهار نفر از بهترین جراحی bakeware مجموعه در آمازون که تحویل بر طول عمر و نمی پوشیدن. هر مجموعه است که کمی منحصر به فرد از نظر آنچه در آن ارائه می دهد بنابراین باید مجموعه ای برای دیدار با نیازهای شما.

1. چکش Stahl فولاد ضد زنگ ظروف طبخ مجموعه

اگر برش کیک های شکلاتی و کیک خود را جم چکش Stahl را bakeware مجموعه همه چیز شما نیاز دارید. آن را ویژگی های 8 اینچ مربع پان تحت پوشش کیک تابه که اقدامات 13 اینچ در طول و دو مستطیل پخت تابه که دهانه 16 و 18 اینچ در ظهر بود. خانواده متعلق به کسب و کار شناخته شده است برای ارائه وسایل آشپزی به استانداردهای این مجموعه طراحی شده است که یک عمر گذشته. آن را جعلی از سنگین فولاد ضد زنگ که نمی تراشه, ترک پوست, زنگ. هر ظرف است که کمی بیش از 1/4 اینچ ضخامت و سختی به اندازه کافی برای پرتاب در آشپزخانه. این مجموعه شما می توانید به پایین از طریق نسل ها.

Hammer Stahl Bakeware Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $199.95

2. Saveur انتخاب 5 قطعه Bakeware مجموعه

Saveur انتخاب’ چند منظوره bakeware مجموعه کامل اگر شما به دنبال برای آزمایش. پنج قطعه مجموعه ای شامل یک 17-inch ورق پخت 12-جام بشقاب سفالی کوچک ظرف 10 اینچ قرص قلع و دو 9 اینچ کیک تابه. این بدان معناست که شما می توانید مقابله با همه چیز از کوکی ها و کیک کلوچه و نان است. گردد از پیچ و تاب-مقاوم در برابر فولاد کربن مجموعه, وعده های برتر استحکام و دوام. هر پان نیز به پایان رسید با یک پاک کردن روکش از Whitford گرفتگی پوشش نچسب برای انتشار آسان و آسان تر برای تمیز کردن. البته اگر خمیر می کند می توانید پرتاب این نوزادان مستقیم در ماشین ظرفشویی. ماهی تابه فر امن تا 450 درجه فارنهایت و ویژگی های غیر لغزش بافت گرفتن بنابراین شما می توانید حرکت آنها را در مورد به راحتی (و با خیال راحت).

Saveur Selects 5-piece Bakeware Set

آمازون

3. 360 فولاد ضد زنگ ظروف طبخ مجموعه

صنایع در غرب خم WI این پنج قطعه cookware set با بالاترین کیفیت و دارای برچسب قیمت برای مطابقت با. ترکیب می بیند لایه از فولاد ضد زنگ حق بیمه فراگیر لایه ای از آلومینیوم است که در نتیجه در برتر هدایت گرما. تابه نیز درمان به ویژه خشک فرآیند سنباده برای صاف غیرممکن براق به پایان برسد. فر امن تا 500 درجه فارنهایت های پنجگانه شامل یک ورق کوکی بزرگ, دو کیک تابه پای تابه و 13 اینچ پخت ماهی تابه. هر ظرف است که تقریبا مجهز به دستگیره ارگونومیک به انتقال به و از فر یک نسیم است.

360 Stainless Steel Bakeware Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $499.00

4. Gotham جراحی وسایل آشپزی و ظروف طبخ مجموعه

اگر شما در حال گرفتن جدید bakeware شما نیز ممکن است خود را به روز رسانی گلدان و تابه ، خوشبختانه Gotham جراحی ایجاد کرده است یک آشپزخانه در یک جعبه. این جامع 20-قطعه مجموعه ای شامل مجموعه ای از لوازم آشپزی از قوطی, کیک تابه و قرص قوطی به stockpots, پز و بخار. بر خلاف بقیه از فولاد ضد زنگ مجموعه در لیست ما این مجموعه است که در واقع گردد از آلومینیوم و پوشش در برنده جایزه Ti-Cerama پوشش است که تضمین می کند همه چیز را اسلاید به راحتی خاموش تابه. هر ظرف فر امن تا 500 درجه فارنهایت و مجهز به اقامت سرد دستگیره برای حمل و نقل آسان. بهترین از همه از تک تک فوق العاده با دوام طراحی را می توان در ماشین ظرفشویی بعد از استفاده سریع و آسان پاکسازی.

Gotham Steel Cookware and Bakeware Set

آمازون

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>