بهترین Springform تابه برای ساخت کامل کیک پنیر در خانه

پخت یک کیک ممکن است به نظر می رسد به اندازه کافی آسان, اما, شما نیاز به ابزار مناسب را واقعا شیرینی بخورید. کیک پنیر به عنوان مثال می توان روی حیله و تزویر به درست به عنوان آن graham cracker پوسته از هم جدا می افتد زمانی که شما آن را از تابه. برای درمان این, شما نیاز به یک springform پان.

یک springform پان است که از دو قسمت ساخته شده. یک طرف تابه دیگر پایه است. این دو می تواند جدا شده از طریق یک هم پیوسته دست و پنجه نرم. به این ترتیب شما می توانید ظروف را از تابه به راحتی و بدون نیاز به تلنگر آنها. این یک ابزار عالی برای میوه تارت, tortes ، cheesecakes و دیگر ظریف غذاهایی که می توانید به راحتی فرو ریختن. اما نگه داشتن در ذهن است که به دلیل springform پان پرس آن را بیشتر مستعد ابتلا به نشت. برای جلوگیری از این, شما می خواهید به دنبال یک ظرف است که متناسب با هم ایمن. در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. Cuisinart Springform پان

Springform تابه بدون شک یک سرمایه گذاری خوب برای پخت مجموعه, اما بسیاری از آنها دست شستن تنها. که این مورد برای Cuisinart هر چند که می تواند به راحتی از هم فاصله گرفته و قرار دادن در ماشین ظرفشویی هنگامی که شما با آن انجام می شود. ویژگی های دیگر آن چیزی به مسخره در هر دو: 9 اینچ پان ساخته شده است سنگین سنج aluminized فولاد یک فلز است که تضمین می کند سریع حتی گرمایش. آن را نیز فوق العاده با دوام به عنوان لبه ها به اندازه کافی ضخیم برای جلوگیری از هر گونه تاب در طول زمان است.

مزایا: این ماشین ظرفشویی امن.

معایب: سنگینتر از اکثر دیگر تابه.

Cuisinart Springform Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.56

2. نوردیک افزار Springform پان

یکی از بزرگترین نگرانی های خود را با یک springform پان نشت. پس از آن را ساخته شده از دو بخش جدا حتی یکی از بزرگ می تواند نشت و سپس به هر حال. نوردیک افزار وعده داده است که آن 9 اینچ پان نمی, هر چند, بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد هر گونه غیر ضروری پاکسازی پس از پخت ، علاوه بر آن نچسب و همراه با 10 سال گارانتی.

مزایا: یکی از مهمترین leakproof تابه خارج وجود دارد.

منفی: نیاز به شستشو با دست.

Nordic Ware Springform Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.00

3. Zulay آشپزخانه Springform پان

Zulay آشپزخانه springform پان فقط نمی خواهد نگه دارید تا پس از یک یا دو bakes—آن را طراحی شده برای یک عمر گذشته. و آن را در خدمت شما و تمام وقت: از فولاد ضد زنگ ماهی تابه سنگین سنج هسته فولادی که باعث توزیع حرارت به طور مساوی در سراسر آن لانه زنبوری پایه. 9-اینچ پان همچنین می توانید مقاومت در برابر دماهای تا 450 درجه فارنهایت است. علاوه بر آن همراه با گارانتی مادام العمر هر چند شما احتمالا نمی خواهد به آن نیاز دارید.

مزایا: آسان برای استفاده و نچسب تابه که بزرگ برای مبتدیان.

منفی: فقط خجالتی از 3 اینچ عمیق آن را کمی کم عمق در مقایسه با همسالان خود.

Zulay Kitchen Springform Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $15.99

4. HiWare Springform پان

اکثر springform تابه 9 اینچ در قطر. HiWare است اما کمی کوچکتر اندازه گیری فقط 7 اینچ. که ممکن است به نظر می رسد مانند یک منفی اما آن را در واقع اجازه می دهد تا ظرف بود و بیشتر از همه کاره آن را به عنوان مناسب می تواند به بسیاری از زودپز, در علاوه بر این به کوره. و پس از آن وزن سبک تر نسبت به بسیاری از دیگر تابه آن را آسان برای انتقال و ذخیره کنید.

مزایا: مناسب می تواند در فر یا اجاق گاز فشار.

منفی: اندازه کوچک ممکن است به اندازه کافی برای کسانی که می خواهند به پخت کیک بزرگتر.

HiWare Springform Pan

آمازون

خرید در حال حاضر: $14.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im