بهترین اسپاگتی قاشق برای اهدای ماکارونی به راه راست

ماکارونی پخت و پز اصلی برای همه. مگر اینکه شما به دنبال برای کاهش, کربوهیدرات, شما به احتمال زیاد خواهید بود chowing نوعی از پاستا در آینده نزدیک. و یکی از ساده ترین انواع ماکارونی به طبخ ماکارونی. اما در حالی که ساده برای ایجاد اسپاگتی را می توان روی حیله و تزویر به خدمت و خوردن به عنوان رشته فرنگی می تواند لغزنده است. همین دلیل است که شما می خواهید ظروف اختصاص داده شده برای این کار.

خوب اسپاگتی قاشق به دندان که کاملا فاصله به طوری که ماکارونی نیست از طریق لغزش. بهترین همچنین متوسط سوراخ در مرکز خود است که ممکن است به نظر می رسد counterintuitive اما در واقع در خدمت یک هدف بزرگتر. سوراخ نشان دهنده یک اندازه خدمت ماکارونی—بنابراین اگر شما یک تعداد انگشت شماری از خام رشته فرنگی و متناسب با آن بطور دنج قرار گرفتن پس از آن که به اندازه کافی خواهد بود برای شما در انفرادی شام هنگامی که پخته شده. بنابراین هیچ بیشتر پخت و پز راه بیشتر ماکارونی از شما نیاز دارید. علاوه بر آن کمک می کند تا تخلیه هر گونه اضافی بیش از حد آب از ماکارونی.

زیبایی شناسی مهم هستند برای خوب scooper بیش از حد. یک قاشق اسپاگتی است که در حال حاضر نسبتا عجیب و غریب به دنبال ظروف بنابراین یک فولاد ضد زنگ و یا پایان یک دسته چوبی خواهد شد یک راه طولانی به آن نگاه کنید کمی بیشتر در خانه روی میز آشپزخانه شما. اما صرف نظر از آنچه اولویت های خود هستند در اینجا چهار شما می خواهید در نظر بگیرید.

1. آشپزی پاستا چنگال

فولاد ضد زنگ به نظر می رسد بزرگ و به اندازه کافی محکم است اما آن را به عنوان آرام در گلدان و تابه به عنوان یک نایلون, ظروف مثل این یکی. همچنین مقاوم در برابر حرارت, بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد سوختن خود را در حالی که در خدمت برخی ماکارونی تازه پخته شده. سوراخ در مرکز اندازه گیری خواهد شد یک اندازه خدمت ماکارونی, بیش از حد, بنابراین شما همیشه می دانم که چقدر به, که آیا آن را فقط شما و یا یک دسته از جفت خود را.

Pros: محکم اما آسیب نمی زند و هر یک از خود را با قابلمه یا ماهی تابه.

منفی: ممکن است برخی ترجیح می دهند از فولاد ضد زنگ نگاه کنید.

Calphalon Pasta Fork

آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99

2. Deslon قاشق اسپاگتی

این اسپاگتی قاشق بیش از خالص و عملکرد آن را نیز به نظر می رسد بسیار بهتر از بسیاری دیگر از ظروف آشپزخانه. این یک سنتی, فولاد ضد زنگ, نگاه, اما این قاشق را دسته چوبی چیزی است که واقعا باعث می شود آن ایستادگی کردن در یک جدول. علاوه بر دسته شمشیر در خدمت یک هدف: مانع انتقال حرارت از فولاد ضد زنگ, بنابراین شما نمی خواهد سوخته.

مزایا: شیک قاشق بزرگ برای احزاب است.

منفی: نمی توانید از آن استفاده کنید به اندازه بخش.

Deslon Spaghetti Spoon

آمازون

خرید در حال حاضر: $12.99

3. Cuisinart ماکارونی سرور

این no-frills قاشق را خدمت اسپاگتی خود را بدون بدون هیچ زحمتی. آن را تقریبا 17 اینچ در طول و پس از آن خواهد شد نگه داشتن دستان خود را از سوزانده شدن توسط بخار در هنگام رسیدن به گلدان. به علاوه قاشق ماشین ظرفشویی امن است, بنابراین شما نمی خواهد که برای قرار دادن در هر گونه تلاش اضافی هنگامی که می آید برای تمیز کردن.

مزایا: دارای یک دیگر رسیدن به نسبت بسیاری دیگر از قاشق.

منفی: طراحی آن است که کمی استخوان لخت.

Cuisinart Pasta Server

آمازون

خرید در حال حاضر: $7.99

4. همه چادری ملاقه

اکثر قاشق اسپاگتی خواهد این کار انجام می شود فقط خوب, اما نه همه آنها ارگونومی طراحی شده برای دستیابی به تعادل ایده آل و وزن مثل این یکی. آن مواد با کیفیت بالاتر و همچنین پس از آن از ساخته شده است جامد فولاد ضد زنگ صیقلی است که به نظر می رسد و احساس می کند بزرگ است. معمولا دقت ساخته شده است ظروف مانند این را باید با دست شسته شوند اما هیچ نگرانی در اینجا به عنوان قاشق به راحتی می توانید plopped در ماشین ظرفشویی.

مزایا: برتر به نظر می رسد و عملکرد.

منفی: بیش از دو برابر قیمت بسیاری از دیگر اسپاگتی قاشق.

All-Clad Ladle

آمازون

خرید در حال حاضر: $24.00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im