بهترین سیلیکون حواله به ضرب و شتم تخم مرغ, سس و Batters به کمال

ماهوت پاک کن زدن است مطلق یابو در آشپزخانه و ارزش و وزن خود را در خمیر. اختراع شد و در اواسط 1800s اما رشد به شهرت در اواخر دهه 1960 پس از جولیا چایلدز شلاق آن را در طول اولین تلویزیون ظاهر در سال 1963. پس از آن بوده است و کمک آشپز خانه جهان بیش از ضرب و شتم تخم مرغ deglaze تابه شلاق تا سس را با هم خمیر.

حواله می آیند در بسیاری از اشکال مختلف از تخت به توپ شکل, اما قابل تشخیص ترین بالون ماهوت پاک کن زدن. این نسخه دارای پیازی شکل است که باعث می شود آن را برای شلاق هوا به خمیر و مخلوط کردن مواد خشک. شما می توانید انتخاب کنید تا بالون حواله در طیف وسیعی از اتمام مختلف و مواد اما سیلیکون پوشش طرح های خوب به خصوص برای حفاظت از گلدان و تابه از ابتدا علائم. سیلیکون حواله نیز بسیار بالاتر مقاومت به گرما خوب است که اگر شما قصد استفاده از این ظروف در حالی که ساخت چیزهایی مثل تافی.

در اینجا چهار نفر از بهترین سیلیکون حواله در آمازون برای اضافه کردن به خود را در کشو کارد و چنگال.

1. Rösle فولاد ضد زنگ & سیلیکون, بادکنک, ماهوت پاک کن زدن

پس از سال 1888 Rösle شده است و با استفاده از مهندسی آلمانی به تولید با کیفیت بالا و ظروف آشپزخانه مانند این بالون ماهوت پاک کن زدن. گردد از حق بیمه 18/10 فولاد ضد زنگ, ماهوت پاک کن زدن است به یک درمان خاص اختراع فرایند پوشش برای تضمین سیلیکون را پیچ و تاب و یا اسلاید. اندازه 10.6 اینچ آن را سازگار با هر دو عمیق و کم عمق گلدان و تابه. سیلیکون است که مقاوم در برابر حرارت 500 درجه فارنهایت که به معنی لوله کشی گرم سس یا سوزاننده کارامل بدون مشکل هستند. طراحی شده است و همچنین قابل شستشو در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آسان.

Rösle Silicone Balloon Whisk

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.41

2. OXO 11 اینچی سیلیکون, بادکنک, ماهوت پاک کن زدن

اگر دوست دارید کمی گرما در این ماهوت پاک کن زدن برای شما. سیلیکون طراحی می تواند مقاومت در برابر حرارت تا 600 درجه فارنهایت و بی رنگ نمی خواهد پیچ و تاب و یا ذوب می شود حتی زمانی که در معرض آن شرایط جهنمی. آن پیازی بالون سر نیز مقدار زیادی ملایم گلدان و تابه. آن را ویژگی های یک اشک به شکل دسته است که متناسب به راحتی در دست خود را و به ندرت لغزش حتی اگر مرطوب است. در 11 اینچ, این یکی از طولانی ترین حواله در این فهرست است و به خصوص ماهر در رسیدن به پایین از مخلوط کردن کاسه.

OXO Silicone Balloon Whisk

آمازون

خرید در حال حاضر: $12.99

3. Cuisinart سیلیکون ماهوت پاک کن زدن

ساده ترین گزینه این است که بارها بهترین وقتی که می آید به آشپزخانه دنده. مورد در نقطه: Cuisinart سیلیکون ماهوت پاک کن زدن. این ساده طراحی با زحمت نیست هر فانتزی زنگ ها و سوت آن را فقط حواله و حواله هست. اندازه گیری 10 اینچ, آن را مناسب برای هر نوع کاسه قابلمه یا تابه را آسان کار با هم مخلوط اکثر مواد تشکیل دهنده. جت-سیلیکون سیاه و سفید سر می تواند مقاومت در برابر حرارت تا 460 درجه فارنهایت—که بالاترین در لیست ما اما قابل توجه با این وجود. مانند بسیاری از سیلیکون همتایان ماهوت پاک کن زدن می تواند ظهور مستقیما در ماشین ظرفشویی پس از استفاده بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد تمیز کردن.

Cuisinart Silicone Whisk

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.67

4. TEEVEA سیلیکون مجموعه ای ماهوت پاک کن زدن

چه چیزی بهتر از یک سیلیکون ماهوت پاک کن زدن? سه ، TEEVA مجموعه ویژگی های یک گروه سه نفره از طرح های مختلف اندازه گیری 8 اینچ 10 اینچ و 12 اینچ بود. این بدان معناست که شما باید انتخاب کنید از حواله وقتی که می آید زمان به مخلوط یا شلاق. بزرگترین طراحی مناسب برای کلوچه batters و ضخیم مخلوط در حالی که کوچکتر هم می تواند مراقبت از ظریف تر وظایف. هر ماهوت پاک کن زدن ویژگی های ضخیم سیم و دسته که باعث می شود آنها را محکم تر از متوسط طراحی شده است. پس شما اساسا سه برای قیمت یک این مجموعه نشان دهنده ارزش بزرگ است. البته این می تواند یک کمی درد نمیخورد اگر شما فقط پس از یک ماهوت پاک کن زدن.

TEEVEA Silicone Whisk Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $14.99

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>