بهترین عینک برای Toasts جشن ها و بیشتر

آن را همیشه خوب به باز کردن از پیچ و به آرامی مزه مزه یک نوشیدنی الکلی, اما گاهی اوقات شما فقط می خواهید به نوشیدن هر آنچه در آن است که شما نیاز به سرعت به عنوان امکان پذیر است. و در این موارد—که آیا شما در حال toasting بخت خوب, جشن یک موقعیت خاص و یا فقط به دنبال یک زمان خوب—شما در حال رفتن به می خواهید یک گلوله شیشه ای. به همین دلیل آنها باید برای هر بار حتی یکی از شما باید در صفحه اصلی.

شیشه شات نام است که در مورد به عنوان توصیفی به عنوان آنها می آیند. چرا که هر گلوله شیشه ای دارای یک خدمت از مشروب—به طور معمول بین یک تا دو اونس—و آن را آسان تر به شلیک کردن آن یک جرعه. از آنجا که, وقتی که می آید به چیدن خود را به ضرب گلوله شیشه ای انتخاب خود را عمدتا پایین می آید شکل مقابل دکوراسیون. عینک ممکن است در مورد به عنوان فایده به عنوان barware می آید اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک مجموعه است که نگاه خوب به عنوان به خوبی.

اگر شما لازم نیست که اختصاص داده شده عینک و یا فقط نیاز به ارتقاء آنهایی که شما در حال حاضر در اینجا چهار نفر از بهترین های حال حاضر در دسترس در آمازون است.

1. Godinger دوبلین عینک

مناسبت های خاص برای تماس های مخصوص نوشیدنی ، و Godinger مجموعه ای از شش عینک مناسب برای این لحظات. هر قطعه از ظروف شیشه ای ویژگی های ظریف به سمت بالا شعله ور شدن و ذوق برفدانه الگوی حک شده به نیمه پایین تر. آنها ساخته شده از کریستال سربی, هر چند, بنابراین شما می خواهید برای شستن و رسیدگی به هر لیوان را با مراقبت.

Godinger Dublin Shot Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $25.56

2. JoyJolt Carre گلوله شیشه ای مجموعه

هنگامی که شما فکر می کنید یک لیوان شات شما احتمالا چیزی از یک دایره کوچک شیشه ای. اما این را همیشه باید در این مورد. JoyJolt مجموعه ویژگی های چهار مربع کردن عینک (هر چند گوشه گرد) است که مطمئن شوید که برای برنده شدن بیش از حتی سرسخت سنتی. با وجود زاویه ای طراحی هر شیشه دارای مقدار مورد نظر از ویسکی یا تکیلا و سنگین پایه است که باعث می شود آنها را سخت تر برای به دست کشیدن بیش از.

JoyJolt Carre Shot Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $27.95

3. شکر و تخم مرغ در کیک Artisanal عینک شات تکیلا

شکر و تخم مرغ در کیک عینک مناسب برای آبخوری که می خواهد یک شات از رنگ خود را با شات تکیلا. هر یک از این نام تجاری را بلند و باریک, عینک, ویژگی های یک, رنگارنگ, دست دمیده شیشه ای دکوراسیون در پایین. در حالی که آن را به این, در غیر این صورت کارآمد عینک برخی از شخصیت واقعی آن را نیز بدان معنی است که شما باید به تماشای هر یک از آنها را با دست فقط به امن است.

Icing on the Cake Artisanal Tequila Shot Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.00

4. نمان برش کریستال عینک

نمان شیشه را مزین عینک شبیه چیزی است که یک تزار را انتخاب کرده اید برای ودکا. ساخته شده در بلاروس هر یک از این نام تجاری کریستال عروق ویژگی های پیچیده متقابل تخم طراحی برفدانه. در حالی که آن را ممکن است در یک نی نی داد و بیداد کن برای بعضی از کسانی که می تواند به درک این لمس ریزه کاری خواهد بود برنده بیش از. و با وجود خود عجیب به نظر می رسد هر یک از شش شات عینک به اندازه کافی محکم به مقاومت در برابر استفاده مکرر.

Neman Cut Crystal Shot Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $39.19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>