بهترین سرمایه گذاری کوتاه مدت


Takeaways کلیدی:

  • سرمایه گذاری کوتاه مدت در دسترس هستند در انواع اشکال از عملکرد بالا حساب های پس انداز به صندوق اوراق قرضه.
  • سرمایه گذاری کوتاه مدت با جدول زمانی را می توان امن, اما, برخی ممکن است بیشتر در معرض نوسانات بازار.
  • بهترین سرمایه گذاری کوتاه مدت برای شما باید منعکس کننده خود را تحمل ریسک نقدینگی نیاز دارد و به طور کلی سلامت مالی.

چرا نظر من در کوتاه مدت سرمایه گذاری کنم ؟

وقتی که می آید به سرمایه گذاری استراتژی های خرید و نگه داشتن رویکرد مردمی و حمایت مالی جادوگران مانند وارن بوفه. این استراتژی به این معنی است که یک سرمایه گذار اقدام به خرید سهام و یا سایر اوراق بهادار و نگه می دارد آنها را برای مسافت های طولانی و صرف نظر از همیشه در حال تغییر شرایط بازار است. سود اصلی از خرید و نگه داشتن استراتژی است که سرمایه گذاری های بلند مدت می تواند آب و هوا در کوتاه مدت نوسانات در بازار و در نهایت دوباره بجای اول برگشتن. به نوبه خود سرمایه گذاران می تواند به طور معمول انتظار می رود ثابت گرداند در طول زمان است.

در حالی که سرمایه گذاری های بلند مدت مانند یک 401(k) باید بخشی از خود را به طور کلی مالی روایت کوتاه مدت سرمایه گذاری ارائه می دهد ارزش برای پول شما می خواهید به رشد و استفاده در کمتر از پنج سال.

اگر شما نشستن در حساب جاری خود را, به عنوان مثال, شما می توانید آن را به یک سرمایه گذاری کوتاه مدت. حتی اگر شما انتخاب می کنید بسیار امن است اما کم گزینه بازگشت پول خود را هنوز هم در حال رشد است که آن را هرگز فراموش فقط با نشستن در یک حساب جاری.

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن رایگان من Coronavirus تصحیح امور مالی خود را هدایت و محافظت از پول خود را در طول این همه گیر!

چه اقداماتی باید قبل از سرمایه گذاری ؟

اول یک نگاه سخت در درآمد و بدهی. آیا شما هر گونه بالا بهره بدهی های نشسته بر روی کارت های اعتباری خود را? آن را بسیار بهتر برای خود کلی سلامت مالی برای حل و فصل بدهی آن به جای بانکی در متوسط بازده از سرمایه گذاری کوتاه مدت.

نظر خود را منحصر به فرد وضعیت مالی قبل از پریدن به یک سرمایه گذاری کوتاه مدت – این نیست شدن سریع طرح. آن را نیز ایده خوبی است برای درک اهداف خود را برای سرمایه گذاری کوتاه مدت. از خود بپرسید به سوالات زیر به راهنمای شما را به حق انتخاب شما به عنوان خوانده شده بیش از برخی از گزینه های خود را.

  • چه آسان است آن را به نقد سرمایه گذاری به پول نقد ؟
  • آیا من نیاز به دسترسی به وجوه و یا انجام طرح به پارک پول من دست نخورده تا زمان بلوغ?
  • من می خواهم در طول مدت کمتر از یک سال چند سال یا پنج سال ؟
  • چه انتظار بازگشت برای این نوع از سرمایه گذاری کوتاه مدت?

بهترین سرمایه گذاری کوتاه مدت?

انتخاب بهترین و امن ترین سرمایه گذاری کوتاه مدت به معنی عبور در سرمایه گذاری است که ممکن است ارائه بازده بالاتر اما در بيشتر در معرض خطر از دست دادن پول خود را. در زیر چند نمونه از سرمایه گذاری کوتاه مدت است که می تواند به شما کمک کند رشد ثروت خود را بدون قرار دادن پول خود را در بی خطر است.

بالا عملکرد حساب های پس انداز

اگر چه بسیاری از بانک ها ارائه نمی دهد هر گونه پرداخت برای نگه داشتن پول نقد خود را در یک حساب خاص برخی از ارائه سالانه درصد بازده (APYs) به عنوان بالا به عنوان 2.5%. بالا عملکرد حساب های پس انداز ارائه نخواهد شد همان نوع بازده شما ممکن است ببینید با سهام اما هنوز هم رشد بدون خطر به FDIC بیمه حد از 250.000 دلار است.

گواهی سپرده (Cd)

گواهی سپرده و یا سی دی های FDIC بیمه حساب که در آن پول خود را باید دست نخورده باقی می ماند برای یک دوره مجموعه ای از چند ماه تا چند سال است. دیگر آن طول می کشد برای CD به بلوغ بالاتر ،

در پایان از CD مدت بانک یک پنجره باز می شود برای دسترسی به وجوه خود را به علاوه علاقه. در برخی از موارد, شما تنها یک پنجره کوتاه از زمان برای دسترسی به پول خود را قبل از آن را نورد را به یکی دیگر از CD. بنابراین به عنوان خوانده شده شرایط و ضوابط برای درک زمان. سی دی های مختلف در می آیند بلوغ طول بنابراین شما می توانید یکی را انتخاب کنید بر اساس چه مدت شما می خواهید به پارک و رشد پول خود را. هنگامی که یک CD بالغ, شما می توانید آن را تمدید و یا آن را در پول نقد.

متاسفانه سفت مجازات های مالی اعمال می شود اگر شما پول خود را برداشت اولیه پس از آن حیاتی برای جلوگیری از قرار دادن بودجه اضطراری خود را به یکی. نگه داشتن خود را rainy-day صندوق در حساب پس انداز خود را که در آن شما می توانید آن را در یک لحظه متوجه.

پول حساب بازار (MMAs)

حساب بازار پول است مانند بالا-عملکرد حساب پس انداز, اما آن را نیاز به یک حداقل سپرده و محدودیت برداشت. محدودیت های خروج متفاوت است اما ممکن است محدود کردن چقدر شما می توانید برداشت هر ماه یکبار و یا هر دو. در حالی که MMAs اجازه نمی دهد شما را به پول نقد از همه در یک بار شما هنوز هم باید انعطاف پذیری بیشتر از یک سی دی.

FDIC بیمه بسیاری از پول حساب بازار و آنها یک راه امن برای مبتدیان به سعی کنید دست خود را در سرمایه گذاری.

کوتاه مدت اوراق قرضه

کوتاه مدت اوراق قرضه در طیف گسترده ای آمده اما بیشتر امیدوار کننده برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در حال کم هزینه شاخص وجوه متقابل و ETFs. وقتی که می آید به کوتاه مدت اوراق قرضه شما می توانید با خرید یک صندوق است که سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی یا اوراق قرضه شرکت های بزرگ. اوراق قرضه دولتی نیست FDIC بیمه, اما آنها هنوز هم در نظر گرفته شود بسیار امن است.

اوراق قرضه شرکت های بزرگ نیز حمایت توسط FDIC. در حالی که آنها نیز تمایل به امن آنها در حال حاضر بیشتر ریسک اعتباری از اوراق قرضه دولتی.

در کل کوتاه مدت اوراق قرضه معمولا یک نرخ بهره پایین تر در معرض خطر به دلیل کوتاه تر بلوغ. بنابراین اگر نرخ بهره قطره افزایش می دهد یا آن را نمی خواهد تحت تاثیر قیمت صندوق به طور چشمگیری.

خزانه

خزانه نوع کوتاه مدت اوراق قرضه فروخته شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده با بلوغ دوره است که می تواند فقط چند روز تا یک سال. شبیه به یک سی دی دیگر در دوره بلوغ از یک T-Bill, بالاتر از علاقه.

هنگامی که شما خرید یک T-Bill شما در حال خرید آن را برای کمتر از ارزش اسمی آن. بنابراین اگر شما خرید یک T-لایحه است که شما می پردازد $2,000 هنگامی که آن را به بلوغ می رسد, شما ممکن است آن را خرید در ابتدا برای $1,900. خزانه شما می پردازد $2,000 هنگامی که آن بالغ. متاسفانه در این میان بالاترین-پرداخت سرمایه گذاری کوتاه مدت, اما آنها هنوز هم می تواند ضرب و شتم برخی از سی دی های بازار پول حساب و حساب های پس انداز.

جایزه: داشتن بیش از یک جریان درآمد می تواند به شما کمک کند از طریق دوران سخت اقتصادی. یاد بگیرند که چگونه به شروع به کسب درآمد پول در کنار با من رایگان راهنمای نهایی برای ساخت پول

کوتاه مدت سرمایه گذاری یک دلار در یک زمان

سرمایه گذاری پول خود را یک راه عالی برای رشد ثروت خود را. با گزینه های مانند بازار پول به حساب و یا حتی بالا و عملکرد حساب های پس انداز وجود دارد طیف گسترده ای از گزینه ها برای هر نوع از سرمایه گذار. با که گفت, این مهم است که به وقت خود را به توسعه سواد مالی و درک شرایط و سرمایه گذاری شما را انتخاب کنید. و نه فقط چشم پوشی از سرمایه گذاری خود را هنگامی که شما پارک شده پول خود را وجود دارد. خواندن اظهارات خود به دنبال اطلاعیه و پیگیری بلوغ خرما. با نظارت بر عملکرد شما نمایش چشم پرنده از پیشرفت خود را به سمت اهداف مالی خود

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>