بهترین دندانه دار چاقو بریده شده برای آشپزخانه دقیق ترین شغل

با وجود آنچه Crocodile Dundee ممکن است استدلال می کنند بزرگتر است که همیشه بهتر است زمانی که می آید به چاقو. در واقع موثر ترین تیغه از همه آنها ممکن است پاینت اندازه چاقو بریده شده. این فروتن یابو که به طور معمول اقدامات 4 اینچ یا بیشتر مناسب برای در دست جزئیات کار مانند برش, پوست, پیرایش و البته بریده شده.

درجه یک چاقو بریده شده را به یک اشاره نوک تیز برای سوراخ کردن خوب تعادل کلی و راحت رسیدگی بنابراین شما می توانید هسته و پوست میوه و سبزیجات بخش مرکبات و ایجاد تزئینی garnishes با سهولت.

هنگامی که شما این ابزار در آشپزخانه خود را در زرادخانه شما به احتمال زیاد استفاده از آن به صورت روزانه. بنابراین این مهم است که شما انتخاب کنید یک تیز و با کیفیت بالا تیغه. ما نشان می دهد امید بستن برای یک دندانه دار نسخه. در حالی که با چاقو بریده شده به طور سنتی باید مستقیم-تیغه لبه آنها تمایل به له کردن مواد نرمتر مانند گوجه فرنگی در حالی که تیغه های دندانه دار به شما اجازه می دهد برای برش با دقت. در اینجا چهار نفر از بهترین ها را به شما بریده شده مانند یک حرفه ای.

1. Wusthof کلاسیک دندانه دار چاقو بریده شده

طراحی شده توسط یکی از باارزش ترین چاقو تولید کنندگان این 3.5-inch full tang دندانه دار چاقو بریده شده است جعلی از یک قطعه واحد از بالا کربن فولاد ضد زنگ است که اجرا می شود از نوک طریق به سیاه پلیمر رسیدگی و امن است توسط سه پرچ شده. این چاقو تعادل بزرگ—و به هر کس برخوردار از آن یک مقدار باور نکردنی از کنترل در حالی که برش. تیغه همچنین ویژگی های Wusthof دقت لبه تکنولوژی است که کمک می کند تا حفظ آن لبه تیز برای 30 درصد بیش از دیگر چاقو.

مزایا: این سه گانه-پرچ فوق العاده ثبات است.

منفی: این بیشتر ریزه اندام چاقو بریده شده در این فهرست و ممکن است بیش از حد کوچک برای برخی از.

Wusthof Paring Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $51.95

2. Zyliss کنترل دندانه دار چاقو بریده شده

این کیفیت بالا 4.5 اینچ چاقو بریده شده ویژگی های با کیفیت بالا, آلمانی, فولاد کربن, فولاد تیغه دندانه دار است که به عنوان سخت به عنوان آن تیز است. آن را مقاوم در برابر زنگ زدگی و لکه دار کردن اما چیزی که واقعا مجموعه این چاقو بریده شده از هم جدا منحنی رسیدگی است. شامل لاستیک نرم و درج آن را آسان به گرفتن حتی اگر شما در حال پوست کندن و یا برش آبدار مواد تشکیل دهنده.

مزایا: به لطف طراحی ارگونومیک شما به هیچ برش خستگی.

منفی: طول آن باعث می شود آن را کمتر مناسب برای دقیق کار می کنند.

Zyliss Control Paring Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $14.96

3. Victorinox Swiss دندانه دار چاقو بریده شده

Victorinox ممکن است ساخته شده است نام خود را در حق بیمه سوئیس ارتش چاقو, اما نه همه شرکت می تواند انجام دهد. گواه می خواهید ؟ نگاه به این منظوره دندانه دار چاقو بریده شده است که می تواند همه چیز را از برش و dicing برای خرد کردن و پوست کندن. این دسته که در دسترس است در هر رنگ از رنگین کمان کاملا به معنای واقعی کلمه ویژگی های امضا با نام تجاری ارگونومی منحنی طراحی و وعده و حمل و نقل آسان. دندانه دار edge ارائه می شود افزایش دقت در هنگام برش ظریف تشکیل دهنده مانند گوجه فرنگی یا کیوی.

مزایا: در هشت دیگران پاپ چاقو نشان دهنده ارزش بزرگ است.

منفی: این چاقو گرد به مواد تشکیل دهنده ممکن است کمی مشکل تر است.

Victorinox Serrated Paring Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $9.70

4. Dalstrong دندانه دار چاقو بریده شده

با توجه به این چاقو بریده شده است از Dalstrong را “گلادیاتور سری” قدرت است که انتظار می رود. و یا ارائه. جعلی در آلمان کامل تنگ 3.75 اینچ تیغه سه گانه-پرچ برای قدرت فوق العاده و قدرت مانور. آن را دارای 56+ راکول سختی که به معنی آن را نگه دارید و آن تیغ تیز لبه های دندانه دار و به آینده. برنده جایزه طراحی جفت لوکس pakkawood رسیدگی با دست جلا بالا کربن فولاد آلمانی و مهندسی شده است برای طول عمر.

مزایا: آن عهد به صنعتگری با کیفیت بالا.

منفی: این یکی از گرانتر چاقو بریده شده در این لیست است.

Dalstrong Paring Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $29.77

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>