بهترین غذاهای دریایی قیچی برای برش از طریق خرچنگ و میگو بیشتر

دوستداران غذاهای دریایی عشق ورزیدن شیرین شاداب گوشت است که می آید از صدف اما کسانی که مزاحم پوسته نیست ، نه تنها آنها فوق العاده دشوار برای برش از طریق, اما آنها همچنین می تواند تیغ تیز و انجام آسیب جدی به دست های خود را اگر شما مجهز به ابزار مناسب. که در آن غذاهای دریایی قیچی در آمده است. این متخصص قیچی هستند قادر به برش از طریق سختی پوسته خرچنگ پادشاه خرچنگ و میگو و بیشتر به شما که خوشمزه ظریف گوشت.

به طور معمول اندازه گیری حدود 6 تا 7 اینچ, غذاهای دریایی, قیچی کوچک منحنی تیغه آن تیز است و به اندازه کافی قوی برای باز برش ضخامت پوسته بدون آسیب رساندن به ارزش غذاهای دریایی در. آنها همچنین باید راحت دستگیره بنابراین شما قادر به برش از طریق پوند از غذاهای دریایی با خیال راحت و بدون خسته ماهیچه های خود را. البته وجود دارد بیش از چند duds در بازار است. بنابراین برای اطمینان از شما می توانید برخی از top-of-the-line قیچی ما کشیده اید با هم چهار تا از بهترین غذاهای دریایی قیچی در آمازون که یک برش بالاتر از بقیه است. در حال حاضر آن است که خرچنگ?

1. Norpro نهایی غذاهای دریایی قیچی

Nopro می کشد هیچ مشت وقتی که می آید به چنگال. پس از سال 1973 شمال غربی اقیانوس آرام با نام تجاری شده است با ارائه محصولات است که مملو از برتر مواد و درجه یک ساخت مانند این غذاهای دریایی قیچی. نوآورانه قیچی برخی از کوچکترین تیغه در لیست ما, اما این بدان معنی نیست که آنها هیچ کمتر موثر است. در واقع فولاد ضد زنگ snippers بیش از قادر به برش از طریق رابطه جنسی خشن, صدف. پایین تیغه ویژگی های بسیار خوب قلاب است که اجازه می دهد تا شما را به حرکت شبیه چمچه زنی گوشت در خارج از پوسته—بدون نیاز به نگرانی در مورد جدا چنگال—در حالی که یکپارچه مدتها بزرگ برای کوچک خرچنگ پنجه. هنگامی که شما به پایان رسید, شاخص های خود را, غذاهای دریایی, تیغه جدا می تواند برای تمیز کردن آسان.

مزایا: یکپارچه مدتها نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن بطری بنابراین شما می توانید لذت بردن از یک آبجو در حالی که شما کار می کنند.

منفی: کوتاه تیغه ممکن است بهترین انتخاب برای پاها خرچنگ یا خرچنگ دریایی.

Norpro Ultimate Seafood Shears

آمازون

خرید در حال حاضر: $9.45

2. غذاهای دریایی قیچی و خرچنگ چنگال تنظیم

اگر شما یک خانواده کامل از دوستداران غذاهای دریایی, این مجموعه برای شما. این شامل شش جفت از غذاهای دریایی قیچی و شش مطابق غذاهای دریایی چنگال بنابراین هر کس می تواند خوردن خود را پر کنید. 6-inch قیچی قابلیت راحت و ارگونومیک دسته است که مناسب برای هر دو بزرگ و کوچک دست. این 2.75 اینچ تیغه در ضمن می گردد از فولاد ضد زنگ با دوام و دارای یک منحنی شکل است که باعث می شود آن را ایده آل برای برش میگو. منحنی تیغه کاملا متناسب در طول قوس از پوسته در حالی که پایین قیچی باز می شود تا رگ میگو. این به این معنی زمانی که شما قطع میگو پوسته شما نیز به راحتی قادر به devein آنها.

مزایا: با توجه به شما 12 های مختلف پیاده سازی این مجموعه بزرگ برای خانواده ها است.

منفی: از آن می تواند درد نمیخورد اگر شما فقط می خواهید یک جفت از غذاهای دریایی قیچی.

Seafood Scissors and Lobster Forks Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $34.99

3. خرچنگ دریایی قیچی

این دوام غذاهای دریایی قیچی گردد از با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ است که به وعده قیمه امیخته با کشمش را حتی سخت ترین صدف. 3-اینچ تیغه نصب شده است با یک پلاستیک پرس پلیت برای افزایش نیروی برش باید شما به آن نیاز دارید در حالی که تقویت ناخن را می توان تنظیم به دلخواه خود سفتی. قیچی هستند مخروطی برای دقت که بدان معنی است که آنها همچنین مناسب برای ظریف تر کار می کنند. عدم لغزش دسته طراحی شده است که با ارگونومی را در ذهن و راحت نگه دارید حتی پس از برش از طریق پوند از خرچنگ.

مزایا: مطبوعات بشقاب قطعا می آید در دستی هنگامی که مقابله با سختی شغل مانند برش خرچنگ پنجه.

منفی: تیغه تنها دارای یک منحنی بسیار اندکی پس از آن بهترین گزینه برای میگو یا خرچنگ.

Crab Seafood Scissors

آمازون

خرید در حال حاضر: $8.99

4. RSVP استقامت فولاد ضد زنگ غذاهای دریایی قیچی

RSVP را قیچی ویژگی طولانی ترین تیغه در این لیست که باعث می شود آنها را ایده آل برای برش طولانی صدف. 4-اینچ ضد زنگ-فولاد منحنی تیغه می تواند کار راه خود را در تمام کسانی که سخت برای رسیدن به مکان های قوس از پوسته میگو یا نوک یک خرچنگ دم. در بالا از آن سفت و سخت درونی فک می توانید نرم افزار و سخت ترین پوسته با فقط مقدار کمی از فشار و راحت Santoprene رسیدگی خواهد شد و اطمینان خود را از دست هرگز تایر. بهترین بخش ؟ قیچی ماشین ظرفشویی امن پس از تمیز کردن یک نسیم است.

مزایا: شما دریافت می کنید سه جفت از تطبیق قیچی در این مجموعه.

منفی: دیگر تیغه ممکن است کمی سخت تر به مانور نسبت به کوتاه تر گزینه های.

RSVP Seafood Scissors

آمازون

خرید در حال حاضر: $21.04

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>