یک مجموعه وسایل آشپزی ندارد به طور گسترده به منظور واقعا بزرگ است. یک تعداد انگشت شماری از خوبی ساخته شده است تابه حال همه شما نیاز به دریافت بیشتر پخت و پز کارهای انجام شده و یک ظرف روغن سرخ کرده فقط ممکن است متنوع ترین از همه آنها را.

ایده آل برای سرخ کردن کم عمق سوزاننده یک برنز پوسته بر روی کاهش گوشت و شلاق تا مخملی سس یک ظرف روغن سرخ کرده است که واقعا یک آشپزخانه یابو. اما به آن موثر جزئیات باید به حق—و نه فقط هر ماده انجام خواهد داد اگر شما تمایل به طور مساوی-مواد غذایی پخته شده است که به طور مداوم به نوبه خود خوب است. از طراحی دسته به پایان بیرونی آن همه مهم است.

ساده ترین گزینه این است که اغلب بهترین, اما فلسفه می تواند فهیم که مدل برتر است و حتی بیشتر به چالش کشیدن. خوشبختانه ما انجام داده ایم این حفاری برای شما و گرد چهار رقیب.

1. Mauviel M’Heritage مس تابه در روغن سرخ کرده

Mauviel می داند مس. فوق العاده کارآمد در انجام حرارت گرم مواد بود انتخاب نخست برای این پوشش در روغن سرخ کرده ظرف. آن مجسمه دسته ساخته شده از فولاد ضد زنگ بازیگران که باقی می ماند سرد به لمس حتی هنگامی که در حال توسعه یک آمیزش پوسته در حرارت بالا. اما آنچه شما را در آن آن را به شما احساس مانند یک آشپز حرفه ای در هیچ زمان.

جوانب مثبت: آن پنج لیتر ظرفیت آن را می دهد مقدار زیادی از اتاق را برای آماده سازی طیف گسترده ای از ظروف.

منفی: این مواد نیاز به شستن دست برای حفظ.

Mauviel M'Heritage Copper Saute Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $219.99

2. همه چادری هسته مس 5-طبقه تابه در روغن سرخ کرده

همه چادری می شود نام خود را برای این شرکت امضا روش wedging لایه از فلز با هم برای مهار بهترین عناصر از هر. در مورد این تابه در روغن سرخ کرده که به معنی فولاد ضد زنگ بوده و بسیار پیچیده در اطراف حرارت انجام آلومینیوم و مس هسته ای را توزیع گرما (و حفظ) حتی به عنوان به عنوان امکان پذیر است. پنج لیتر ظرفیت و پایگاه گسترده ای است که نخست قلمرو تفتآبپزی سرخ کردن و sauteeing بی شماری از مواد غذایی است. آن را حتی قادر به استفاده از یک اجاق القایی بدون نیاز به هر گونه لوازم جانبی اضافی.

مزایا: می توان آن را تحت جوجه های گوشتی تا 600 درجه فارنهایت است.

منفی: این یکی از گرانتر گزینه های موجود در لیست ما است.

All-Clad Copper Core 5-Ply Saute Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $249.95

3. Zwilling 3-طبقه تابه در روغن سرخ کرده

Zwilling با استفاده از به طور کامل چادری روش به سادگی آن پنج لیتر روغن سرخ کرده ظرف. ساخته شده از فولاد ضد زنگ آن دارای یک هسته آلومینیوم است که بسیار پاسخگو به نوسانات دما که باعث می شود آن را به خصوص مفید برای آماده سازی ظروف ظریف. از لبه هایش کمک می کند تا کاهش در ظروف سرباز یا مسافر در هنگام ریختن مایعات در حالی که درب شیشه ای اجازه می دهد تا شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد حتی زمانی که تحت پوشش—عالی برای نظارت بر نان بخار پز و سبزیجات است. و اگر شما احساس نمی مانند تمیز کاری آن را با دست پس از یک کار انجام شده است این مدل کاملا درست است برای رفتن در ماشین ظرفشویی.

مزایا: ماشین ظرفشویی امن.

منفی: مطابق با درب شیشه ای است که ممکن است هر طبخ اولویت.

ZWILLING 3-ply Saute Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $124.95

4. آشپزی معاصر آنودایز سخت تابه در روغن سرخ کرده

برخی از مواد غذایی مانند ماهی با ظریف گوشت نیاز به یک سطح نچسب برای آماده سازی بدون حادثه است. آشپزی معاصر را نچسب تابه در روغن سرخ کرده دارای بزرگترین ظرفیت هر انتخاب در لیست ما در هفت لیتر است. آن تیره بدنه آلومینیومی آنودایز شده یک نگاه قابل توجه است و بسیار عالی در انجام حرارت در یک فلش برای رسیدن به یک ترد از کار افتاده. ساخته شده با دو طرف دستگیره به جای یک ثابت برای یک طرف آن را آسان تر است به جا شلوغ stovetop و پرتاب در ماشین ظرفشویی هنگامی که وعده غذایی خود را انجام داده است.

مزایا: چند دسته آن را آسان به بلند مانور بریزید.

منفی: نچسب پوشش دائمی نیست پس در نهایت شما باید به جای این تابه.

Calphalon Contemporary Hard-Anodized Saute Pan

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $104.99 شب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im