بهترین سس قاشق برای آبکاری خوشمزه-به دنبال ظروف در خانه

آیا تکان دهنده یک مادر فرانسوی سس—bechamel یا hollandaise به عنوان مثال—به بالا از غذاهای خوش طعم و یا آماده سازی غنی کارامل برای دسر با داشتن تمام ابزار مناسب برای تهیه یک سس باعث می شود کار بسیار آسان تر است. علاوه بر حق تابه شما همچنین نیاز به حق قاشق به هم بزنید و خدمت بدون نیاز به سوئیچ بین چند ظروف. به خوبی طراحی شده و سس قاشق پاسخ است.

متناسب برای انجام تمام موارد بالا یک قاشق سس معمولا رسیدگی به اندازه کافی بلند برای رسیدن به گلدان و تابه بدون singeing نوک انگشتان خود را و راحت به اندازه کافی برای نگه دارید در حالی که شما کار می کنند. به خوبی از سر آن نیز به اندازه کافی جادار برای دستکاری معنی دار مقدار مخملی سس در حالی که باقی مانده و باریک به اندازه کافی برای مانور بریزید و آن را بیش از مواد غذایی با کنترل.

در حالی که ممکن است بسیاری از همان نگاه اولین نگاه آنها اغلب می تواند انجام دهد کاملا متفاوت است. ریزترین جزئیات مهم است. بنابراین برای کمک به راهنمای شما را از طریق ما به گرد ما چهار مدل های مورد علاقه در دسترس در آمازون است.

1. JB شاهزاده خاکستری Kunz قاشق سس

JB شاهزاده سس قاشق برنده ما میاد برای درخشان آن سادگی. اندازه گیری در مجموع 11.5 اینچ این مدل به آرامی سراشیب 8 اینچ دسته برای سهولت حمل و نقل و کافی اهرم برای کار با ثروتمندترین سس. فوق العاده نسبت زیادی از آن به خوبی این را به گزینه ای ایده آل برای ریختن معنی دار مقدار سس بیش از یک ظرف تکمیل.

مزایا: ساده و بدون سر و صدا طراحی شده است.

منفی: نسبت آن ممکن است راحت برای هر طبخ.

JB Prince Gray Kunz Sauce Spoon

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $15.90

2. IMEEA سس نم نم باران قاشق

همیشه می خواستم برای ریختن سس شکلات بیش از یک تکه از کیک یا بستنی با کنترل کامل? IMEEA را نم نم باران قاشق ساخته شده است از سنگین آینه جلا فولاد ضد زنگ با یک سر منحصر به فرد این برنامه شامل یک زیرک فواره زدن اب. هر چند که هنوز هم قادر به تکان دهنده قدرت آن را واقعا نهفته است در توانایی خود را برای خدمت و تکمیل یک ظرف. آنچه در آن فاقد تنوع قطعا آن را می سازد تا برای در سبک.

جوانب مثبت: آن را نشانی از یک کار عالی از ریختن سس را با مراقبت.

منفی: این طراحی خاص ممکن است بیش از حد تخصصی برای برخی از.

IMEEA Sauce Drizzle Spoon

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $14.99

3. مرسر آشپزی آبکاری قاشق

مرسر آشپزی را آبکاری قاشق متخصص در آنچه که از نام آن پیداست: قرار دادن نکات تکمیلی در تکمیل بشقاب غذا. اندازه گیری 9 اینچ در طول آن گردد از فولاد ضد زنگ با دوام اما ورزش متضاد بافت: سر ظرافت آینه جلا در حالی که دسته مات است. بافت در طول رسیدگی به افزایش گرفتن چیزی با کمک دو مضرس بخش برای حداکثر کنترل در حالی که قرار دادن سس خیلی.

مزایا: این یکی از بهترین ارزش از هر گونه انتخاب در لیست ما است.

منفی: این مضرس رسیدگی ممکن است به هر طبخ میل.

Mercer Culinary Plating Spoon

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $9.00

4. HSTYAIG Saucier, نم نم باران قاشق

ساخته شده از فولاد ضد زنگ HSTYAIG را نم نم باران قاشق پایان جلا و سنگین رسیدگی ایده آل برای ریختن هر گونه سس. آن اسپوت زیبایی منحنی به حداقل رساندن نشت و رسیدن به یک کنترل جریان بدون توجه به بافت و یا ویسکوزیته. اگر شیک به اندازه کافی برای قرار دادن در یک مجموعه میز شام آن را نیز آسان برای مراقبت از دلیل آن را در ماشین ظرفشویی امن. از شما بیش از اندازه به ترکیه در سس غلیظ یا برای ریختن براق سس شکلات بیش از بستنی.

مزایا: فراهم می کند یک شسته و رفته کنترل پور.

منفی: تخصصی خود را شکل نیست که ماهر در حالی که در واقع سس پخت و پز.

HSTYAIG Saucier Drizzle Spoon

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $14.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>