مرغ خبره گواهی خواهد داد که بهترین راه برای کباب یک پرنده به spatchcock آن را برای اولین بار. برش ستون فقرات—در حالی که کمی وحشتناک—تضمین آبدار, سینه, پاها که پخته شده تمام راه را از طریق و پوست آن را کاملا ترد. البته به دبنینگ است ساده ترین چیزی که به انجام, به خصوص اگر شما نمی کردم ابزار مناسب در دست است.

که در آن مرغ قیچی در آمده است. یک برش بالاتر از استاندارد خود را قیچی آشپزخانه این کلیپرز طراحی شده برای برش از طریق پرنده لاشه هر دو بزرگ و کوچک از کوچکترین spatchcocks به fattest بوقلمون. متاسفانه برخی از قیچی در بازار هستند مورد به عنوان مفید به عنوان کسانی که قیچی پلاستیکی کودک نو پا خود را است.

به مطمئن شوید که شما دریافت بهترین ما کنده چهار جفت مرغ قیچی از آمازون است که می تواند رسیدگی به تمام انواع پرنده استخوان. با این قیچی شما spatchcocking مانند یک حرفه ای در هیچ زمان.

1. Tansung مرغ قیچی

درست مانند یک چاقوی ارتش سوئیس این جفت مرغ قیچی بسته چندین ابزار را در یک طراحی بدون درز. شما می توانید از طریق استخوان در یک تنگ یا کمربند بستن ریز ریز کردن سبزیجات و پوست میوه ها و خراش فلس ماهی و حتی باز کردن یک آبجو. گردد از همان فولاد ضد زنگ به عنوان بالا ترین کیفیت آشپز چاقو تیغه است که نه تنها بینهایت تیز بلکه مقاوم به سایش و خوردگی است. سنگین قیچی زیادی بافت جنگ دست به یقه برای نگه داشتن دست خود را امن در حالی که برش. به علاوه شما می توانید با جدا کردن تیغه برای تمیز کردن به طور کامل.

جوانب مثبت: آنها یک صرفه جویی کننده در وقت. شما نمی خواهد نیاز به سوئیچ بین ابزار های مختلف در طول آمادگی خود را, بنابراین شما واقعا می تواند لذت بردن از آبجو.

منفی: قفل مکانیک است که کمی بزرگ است.

Tansung Poultry Shears

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $20.88

2. J. A. Henckels مرغ قیچی

ساده و عملی این مرغ قیچی از ویژگی های سخت به عنوان ناخن 3.5-inch دندانه دار تیغه های فولادی و طراحی به خصوص رسیدگی به آن را ببینید شما شکستن هر پرنده با سهولت. این قیچی بهار لود شده بنابراین شما می توانید حداکثر نیروی برش با حداقل تلاش. مکانیسم قفل آسان است برای تعامل و خلاص (و نمی کند در راه) بنابراین شما می توانید رفتن به شهر که مرغ با خیال راحت.

مزایا: قیمت; این قیچی مقرون به صرفه ترین در لیست.

منفی: آنها نه به عنوان شیک که خود را تمام استیل همتایان.

 J.A. Henckels Poultry Shears

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $19.54

3. نقره نوعی حیوان گورکن مرغ قیچی

این تمام استیل مرغ قیچی شیک و همه کاره و فوق العاده تیز. این دسته ارگونومیک مناسب برای چپ و راست دست مردم است و ضد لغزش با تشکر از “درک و نگه دارید” طراحی شده است. اما آنچه واقعا مجموعه این جفت قیچی از هم جدا هوش دو-در-یک تیغه طراحی که اجازه می دهد تا شما را به تکمیل دو از ضروری ترین وظایف مربوط به طیور: برش و تر و تمیز از طریق پوست و جدا از طریق استخوان. آنها همچنین بسیار بهداشتی که وجود دارد این است که هیچ شانسی برای باکتری های چسبیده به فولاد ضد زنگ.

مزایا: شما می توانید یک جایزه کوک برس به قهوه ای تا از آن پرندگان.

منفی: شما نیاز به شستن این دست.

Silver Armadillo Poultry Scissors

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $21.87

4. Wüsthof فولاد ضد زنگ قیچی مرغ

تحت تاثیر, پاک, ساختار, آلمانی, طراحی, زیبایی, این قیچی دشوار و در عین حال ذوق. هر دو دسته و تیغه مد هستند از یک قطعه سنگین, آلمانی, فولاد ضد زنگ و بهار لود شده به شما عالی برش قدرت. مرده-تیغه تیز نیز دارای درجه مخصوص برای برش از طریق سخت استخوان. این قیچی قرار داده می شود از طریق مرغ رینگر شسته بارها و بارها و آنها هرگز زنگ. در واقع آنها در حال ساخته شده است برای یک عمر گذشته.

مزایا: با توجه به سطح ساخت آنها ارزش بزرگ است. به علاوه آنها باید یک گارانتی مادام العمر.

منفی: هیچ لوپ رسیدگی به ارائه پشتیبانی های اضافی.

Wusthof Stainless Steel Poultry Shears

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $79.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im