بهترین سیب زمینی Ricers برای ایجاد کاملا کرکی مشهد

اگر شما هنوز هم با استفاده از یکی از کسانی که سنتی کار دست-برگزار سیب زمینی mashers شانس هستند شما در حال گرفتن به خوبی تعریف شده پشت بازو بلکه clumpy پوره سیب زمینی. در حالی که قطعا وجود دارد هیچ کار اشتباهی با آن, اگر شما ترجیح می دهم به اعمال خودتان را کمی کمتر کنید و کاملا روشن و کرکی محصول نهایی به جای سنگین سیب زمینی ricer راه رفتن است.

این ابزار اختصاصی کار می کند با فشار دادن پخته شده spuds از طریق یک سوراخ دیسک برای ایجاد کوچک برنج و مانند تکه های سیب زمینی. شما به سادگی جای خود را spuds در جام حذفی (گاهی اوقات به نام قیف) و فشار رسیدگی به تصویب سیب زمینی از طریق سوراخ های کوچک. در طی این فرآیند تهویه گنجانیده شده است بنابراین شما با چپ صاف و هوادهی سیب زمینی. سپس شما می توانید اضافه کردن شیر و کره اضافی چربی و هی تند شما خودتان برخی از رستوران با کیفیت مش. (شما همچنین می توانید استفاده از آنها به نوبه تازه گوجه فرنگی را به سس پاستا و به شلاق تا سریع سالاد تخم مرغ.)

البته هیچ دو ricers هستند. مواد مورد استفاده همراه با طراحی اولیه و تعداد سوراخ های روی دیسک را تعیین می کند چقدر سخت شما نیاز به فشار. در اینجا چهار سیب زمینی ricers که وعده به ارائه بالا درجه یک پوره سیب زمینی بدون خسته کننده سلاح های خود را.

1. ویتا Saggia فولاد ضد زنگ سیب زمینی Ricer

این سیب زمینی ricer طراحی شده است برای ارائه کرکی پوره سیب زمینی در حالی که صرفه جویی در بازو و مچ دست از خستگی. این ویژگی های طولانی راحت سیلیکون دستگیره همراه با یک لغزش غیر دستگیره برای برگزاری ricer در محل بیش از یک کاسه یا گلدان. این باعث می شود آن را آسان تر به فرایند بزرگ دسته از هر آنچه که در منو شما. گردد از با کیفیت بالا 18/10 فولاد ضد زنگ و محکم ویژگی های طراحی ثابت سوراخ دیسک است که ایستادن برای استفاده مکرر. همچنین ماشین ظرفشویی امن که به معنی تمیز کردن کاری که با سهولت.

مزایا: آن را همراه با 100 درصد تضمین بازگشت پول.

منفی: این ricer تنها سوراخ در پایین دیسک و کنار قیف پس از آن ممکن است کارآمد به عنوان برخی از.

Vita Saggia Potato Ricer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.99

2. WramCrystal فولاد ضد زنگ سیب زمینی Ricer

این دستگاه واقعی آشپزخانه یابو. آن را می توانید خمیر نه تنها سیب زمینی بلکه yams, کدو تنبل, لیمو, پرتقال و حتی هندوانه. قیف ظرفیت 13.7 اونس که بدان معنی است که شما می توانید مناسب فقط خجالتی از دو فنجان از تولید است. این شهر همچنین دارای سوراخ است که کشش در سمت قیف برای به حداکثر رساندن بهره وری. دسته ویژگی های ارگونومیک پشته برای انگشتان دست خود را, و آن را راحت برای استفاده است.

مزایا: آن را بسیار متنوع و به اندازه کافی بزرگ به راحتی جا بیش از مخلوط کردن کاسه.

منفی: اندازه آن می توانید آن را کمی دست و پا گیر برای پر کردن و تمیز.

WramCrystal Potato Ricer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $22.49

3. YOUKAA فولاد ضد زنگ سیب زمینی Ricer

گاهی اوقات ساده ترین ابزار بهترین است. مورد در نقطه: این no-frills سیب زمینی ricer که به لطف ارگونومیک و طراحی و وعده بهره برداری آسان است. ساخته شده از استیل 304 مواد غذایی-درجه فولاد ضد زنگ با دوام ابزار مقاوم در برابر حرارت و زنگ زدگی و خوردگی است. سطح صیقلی است که نه تنها شیک اما همچنین باعث می شود ricer بسیار آسان تر برای تمیز کردن. شما می توانید به سادگی شستشو با هر مواد غذایی باقی مانده را با آب در حال اجرا و یا چاک آن را در ماشین ظرفشویی. با 3.5 اینچ قیف آن را یکی از طرح های کوچکتر در این لیست اما کمتر قدرتمند تر از بقیه است.

مزایا: این نشان دهنده ارزش بزرگ است.

منفی: براق رسیدگی ممکن است هنگامی که لغزنده و مرطوب.

YOUKAA Potato Ricer

خرید در حال حاضر: $20.99

4. MyLifeUNIT سیب زمینی Ricer

مناسب برای آشپزخانه های تجاری این وحشی حیوان ساخته شده است برای تان شدیدا از طریق تعداد زیادی از سیب زمینی. آن را ویژگی های اضافی-کاسه بزرگ و می تواند به مشهد سه فنجان سیب زمینی با هر فشار. تمدید رسیدگی که اقدامات 11.5 اینچ طراحی شده است برای ایجاد حداکثر اهرم خود را به نگه داشتن بازوها و مچ دست از خسته کننده است. سنگین فولاد ضد زنگ ساخت و ساز را نگه دارید تا به سایش و پارگی و نمی خواهد زنگ یا زنگ زدن. علاوه بر آن سرد زاویه طراحی—نوع مانند یک Cybertruck—که از آن مجموعه جدا از رقبای خود است.

مزایا: آن ظرفیت بزرگ به معنی شما می توانید مقدار زیادی از خمیر را در یک زمان.

منفی: با کیفیت بالا را به شما هزینه. آن را گران ترین گزینه در این لیست است.

MyLifeUNIT Potato Ricer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $25.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im