بهترین پکو گراند برای Piña coladas پینا طوفان و بیشتر

این پکو گراند شیشه ای, همچنین شناخته شده به عنوان یک piña colada, شیشه است که اساسا یک-دگرگون قطار سریع السیر که به نظر می رسد دقیقا مانند نوشیدنی های استوایی از emoji. آنها نشان دهنده روح بی بند و سرگرم کننده هستند و معمولا استفاده می شود برای حزب کلاسیک tipples مانند منجمد margaritas و piña coladas پینا.

شبیه به طوفان شیشه ای آن را به یک بازی سرگرم کننده شیاردار کاسه است اما کمی در اندازه کوچکتر. هر شیشه ای به طور معمول دارای حدود 12 اونس مایع و بهترین به نظر می رسد زمانی که آراسته با کاغذ, سایبان, آناناس گوه یا عرق البالو گیلاس. خود را بلند طراحی اجازه می دهد تا برای یک تعادل خوب از یخ ارواح و میکسر, در حالی که همچنین به شما فضای کافی برای شما را به هم بزنید دائم الخمر.

البته بی شماری وجود دارد طرح های در بازار و چیدن کامل شیشه ای می تواند یک وظیفه و نیم. برای کمک به ما و سرپرستی چهار نفر از بهترین پکو گراند عینک در آمازون است که وعده به آینده ساعت کوکتل.

1. Bormioli Pina Colada شیشه ای مجموعه

اگر شما واقعا می خواهم coladas پینا, Bormioli را کم گراند عینک برای شما. تا کنون بزرگترین در لیست ما هر شیشه ای می تواند نگه دارید تا 17 اونس مایع است. این بدان معناست که شما به ندرت باید برای دوباره پر کردن. هر شیشه ای گردد در ایتالیا از حق بیمه سرب شیشه ای و کوتاه ساقه و وزن پایین برای جلوگیری از شکستگی. با کلاسیک لاله به شکل کاسه آنها نیز لذت بردن از نگاه و احساس بزرگ در دست است. چهار قطعه تنظیم مقدار زیادی با دوام است و می تواند ظهور در ماشین ظرفشویی به صورت سریع و آسان برای تمیز کردن.

Bormioli Rocco Pina Colada Glass

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99

2. Epure Pina Colada شیشه ای مجموعه

با بیش از 30 سال تجربه Epure شیشه ماهر در ارائه شیک و با دوام ظروف. مورد در نقطه: این impeccably ساخته شده کوارتت که بالا بردن صفحه اصلی هر بار با ظرافت آن است. با یک سنتی شیاردار شبح هر شیشه ای ساخته شده از بهترین شیشه ای برای درست وضوح و درخشندگی. آنها از ویژگی های یک منحنی بنیادی که وعده را راحت و دلپذیر تجربه نوشیدن. هر شیشه ای می تواند نگه دارید 15.5 اونس و نمی خرد به راحتی اگر رفتار با ذوق.

Epure Pina Colada Glass Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

3. Pasabache طوفان لیوان کوکتل

اگر شما برنامه ریزی در میزبانی piña colada, پارتی, بهترین سرمایه گذاری در Pasabache 12 قطعه تنظیم. هر لیوان ساخته شده از شیشه ای است که پنج بار سخت تر از شیشه ای به طور منظم و به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر حتی rowdiest از تجمعات. همچنین شوک های حرارتی مقاوم و قادر به مقابله با نوسانات دما تا 275 درجه فارنهایت است. طراحی عاقلانه شیشه ای شانه خالی سنتی پیازی پایین تر انجام نگرفته گلابی شکل است و قطعا با ذوق. اندازه گیری 14 اینچ بالا هر شیشه ای می تواند نگه دارید تا 13 اونس از آب.

Pasabache Hurricane Cocktail Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $60.99

4. Libbey پکو گراند, عینک

ساخته شده در ایالات متحده Libbey را کم گراند, عینک, مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر به سنت. هر شیشه ای ویژگی های پیازی خوب خوب حاشیه ای و مخروطی پایه برای یک احساس کلاسیک. اگر شما می خواهید به از نو خلق کردن نوشیدنی های استوایی emoji این است که شیشه آن را در. با چشمگیر 13.25 اونس ظرفیت قطار سریع السیر نیز برای خدمت به آب و آب و نوشابه آب معدنی و تقریبا از هر نوشیدنی دیگر است که بهره مندی از یک دوز کمی از سرگرم کننده است. با دوام شیشه ای نیز ماشین ظرفشویی امن و نیز غیر قابل نفوذ به چیپس و ترک. این مجموعه شامل چهار جداگانه و باعث می شود علاوه بر بزرگ به یک خانه در نوار.

Libbey Poco Grande Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $37.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>