بهترین پیتزا سنگ برای پخت آجر فر-کیفیت پای

ساخت پیتزا خود را سرگرم کننده است, اما اجازه دهید آن صورت: آن را سخت به پخت یک کیک خوشمزه به عنوان یک خدمت در پیتزا فروشی مورد علاقه خود را. معمولی کوره ندارد و قابلیت های مشابه به عنوان یک کوره آجر بنابراین نتایج اغلب تا پایان خیس. که یا آنها را در یک پوسته ترد اما پر کردن در این مرکز در حال آلوده ،

واقعا شبیه سازی رستوران با کیفیت پیتزا, شما نیاز به یک پیتزا سنگ. این ممکن است به نظر می رسد بیش از حد ساده یک راه حل اما قرار دادن پیتزا خود را بر روی یک سنگ بزرگ در فر کمک خواهد کرد که فوق العاده است. که چون سنگ فروشگاه ها و توزیع حرارت بهتر از فلز یا شیشه بنابراین پیتزا خود را پخته شود به طور مساوی و ترد که در آن شما آن را می خواهم. فقط فراموش نکنید که به درخواست برخی از آرد یا آرد ذرت به سطح قبل—در غیر این صورت مواد غذایی ممکن است چوب.

این سنگ نیست, تنها برای پیتزا یا نه. خوب می توان برای پخت غذاهای دیگر مانند کوکی ها و یا نان. مهم نیست که چه شما با استفاده از آن را برای یک پیتزا سنگ خود را تضمین پخته محصولات به طور مداوم خوشمزه است. در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. Solido پیتزا سنگ

وقتی که می آید به پیتزا سنگ بیشتر آنها مشابه یدکی طراحی. نه Solido سنگ که دارای یک طراحی مارپیچی در پایین که هدایت گرما به طوری پیتزا آشپز سریع تر است. این شهر همچنین دارای پا است که نگه داشتن سنگ متعادل است. استفاده از آن برای پخت چیزهای دیگر مانند نان واقعا به دریافت بیشتر از آن.

مزایا: طراحی نوآورانه عناصر گرمایش روند حتی بیشتر کارآمد.

منفی: نه به اندازه سطح منطقه به عنوان سنگ های دیگر.

Solido Pizza Stone

آمازون

خرید در حال حاضر: $58.99

2. وبر کباب پیتزا سنگ

اگر شما در حال برنامه ریزی یک کباب کردن حیاط خلوت در هر زمان به زودی و می خواهید برای به خدمت گرفتن برخی از هوای تازه-off-the-کوره پیتزا و سپس وبر سنگ بلیط است. دستگیره در دو طرف آن را آسان به حمل و نقل پیتزا و cordierite سنگ را تضمین می کند هر پای است که با تنها مقدار مناسبی از ترد. این مانند در اختیار داشتن یک کوره آجر در حیاط خلوت خود را.

مزایا: آسان به حمل و نقل از کوره به جدول.

منفی: هر چند این ممکن است مناسب برخی از کوره های آن را بهترین راه حل مناسب برای کوره.

Weber BBQ Pizza Stone

آمازون

خرید در حال حاضر: $44.99

3. خمیر ترش نان پخت سنگ

خمیر ترش نان’ سنگ 15 × 20 اینچ بنابراین آن را مناسب می تواند بیش از فقط یک شخصی پیتزا. در واقع آن اندازه بزرگتر به این معنی است که آن را یکی از متنوع ترین سنگ های وجود دارد خارج وجود دارد, آن را به عنوان قادر به طبخ کیک کوکی ها نان و بیشتر در علاوه بر این به پیتزا. آن را ساخته شده از Fibrament-D یک ماده که ترکیبی از مساعد مواد خام به طوری که آن را قادر به سرعت و به طور یکنواخت گرم کردن مواد غذایی خود را.

مزایا: اندازه به معنی آن می تواند جای بسیاری از مختلف محصولات پخته شده است.

منفی: ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از کوره های.

SourDough Breads Baking Stone

آمازون

خرید در حال حاضر: $109.99

4. Cuisinart 3 تکه کباب مجموعه

اگر شما هرگز ساخته شده پیتزا در خانه قبل از Cuisinart تنظیم یک محل عالی برای شروع است. نه تنها آن را با سرامیک پیتزا سنگی است که اطمینان حاصل شود شما پای به کمال پخته شده—این همچنین شامل فولاد ضد زنگ برش پیتزا و آلومینیوم پوست به صورت کشویی آن را بر روی سنگ و به فر. پوست دارای یک 11.5 اینچ رسیدگی خواهد کرد که نگه داشتن شما را از گرفتن بیش از حد نزدیک به فر, بیش از حد, بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد سوختگی.

مزایا: تمام ابزار شما نیاز به شروع به ساخت پیتزا در خانه.

منفی: چند اجزای معنی آن را یک چالش بزرگتر به فروشگاه.

Cuisinart 3-Piece Grilling Set

آمازون

خرید در حال حاضر: $31.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de