بهترین پیتزا برش برای گرفتن که کامل برش

اگر یک چیز وجود دارد که پخت و پز نشان می دهد که به ما آموخت در طول چند دهه آن را که ارائه یک بخش حیاتی از فرآیند آشپزی. مطمئن شوید که این مواد ممکن است چه چیزی باعث می شود یک ظرف طعم خوب یا بد, اما, ارائه, می توانید آن را به سطح بعدی.

این امر حتی به پیتزا. نیز وجود دارد چند مناظر بیشتر اشتها آور برای یک foodie از یک کاملا برش برش. و با در خانه پیتزا کوره های ساخت آن را راحت تر از همیشه برای روشن کردن آشپزخانه خود را به واجد شرایط پیتزا فروشی شما در حال رفتن به می خواهید مطمئن شوید که پای خود را (و برش) به نظر می رسد بخشی. متاسفانه این چاقو شما در حال حاضر خود را احتمالا نمی خواهید به قطع آن (جناس در نظر گرفته). شما در حال رفتن به نیاز به چیزی است که به طور خاص طراحی شده برای این کار است.

این که آیا آن یک سنتی تیغه mezzaluna یا چاقو وجود دارد انواع برش در خارج وجود دارد به تقسیم پای خود را به دهان آبیاری برش. در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. Reinhoffer Mezzaluna چاقو و پیتزا برش چوب زیر گهواره

اگر شما می خواهید بلند و به طور مساوی برش برش و سپس شما در حال رفتن به می خواهید به سرمایه گذاری در یک mezzaluna. با چند تاب حرکات شما باید منظمی شکاف پیتزا خود را در نیمی از—شما می توانید در ادامه فرآیند ساده تا زمانی که شما به شماره مورد نظر از برش. و در حالی که این بالا کربن فولاد ضد زنگ نسخه همچنین می توانید تاس سبزیجات و گیاهان آن را طراحی شده به طور خاص رسیدگی پیتزا و تمام گوشت و پنیر آن را در صدر با. همچنین یکی از امن ترین پیتزا برش شما پیدا کنید که آن را تقریبا غیر ممکن است به کاهش خود را هنگامی که هر دو دست بر روی دسته.

مزایا: امن برای استفاده mezzaluna است که باعث می شود دقت برش آسان است.

منفی: طول می کشد تا فضای بیشتری از خود را به طور متوسط برش پیتزا.

Reinhoffer Mezzaluna Knife and Pizza Cutter Rocker

آمازون

خرید در حال حاضر: $45.97

2. Rösle ضد زنگ دور-دسته برش پیتزا

وجود دارد به همین دلیل استفاده از pizzerias سنتی, no-frills پیتزا برش. آنها فقط کار می کنند. برخی از اعمال فشار و اجرای آن را در سراسر پای چند بار وvoila!—شما باید برش. این کاتر که طراحی شده در آلمان است 2.7 اینچ برش چرخ ساخته شده از 18/10 فولاد ضد زنگ است که می تواند پاک برش از طریق پیتزا بدون آسیب رساندن به پر کردن. آن را نیز همراه با گارانتی مادام العمر و به راحتی می توان پرتاب به ماشین ظرفشویی.

مزایا: ساده برش پیتزا است که آسان برای استفاده.

منفی: طراحی کلاسیک به معنی آن را فاقد برخی از pizzazz.

Rösle Stainless Round-Handle Pizza Cutter

آمازون

خرید در حال حاضر: $23.44

3. آمریکا Metalcraft پیتزا چاقو با دسته دو

گاهی اوقات شما در عجله هستید و شما لازم نیست که زمان برای منظمی برش پیتزا خود را. که زمانی که شما می خواهید یک چاقو برش مانند این دو دست برش. 18-اینچ, تیغه فولاد ضد زنگ مناسب برای برش فوق العاده بزرگ برش (به عنوان به خوبی به عنوان سبزیجات خام). و در حالی که آن را قطعا به شما صرفه جویی در زمان آن دو به کار گرفته شده در طراحی تضمین می کند که مطمئن شوید که شما انجام این کار با خیال راحت. از آن آسان است برای تمیز کردن بیش از حد به عنوان شما می توانید آن را در ماشین ظرفشویی بدون نگرانی.

مزایا: فوق العاده, دو-به کار گرفته چاقو برای خرد کردن انواع پیتزا و سبزیجات است.

منفی: بهترین انتخاب نیست اگر فضا است در حق بیمه.

American Metalcraft Pizza Knife with Double Handles

آمازون

خرید در حال حاضر: $21.98 قیمت

4. مایکل Aram شاخه زیتون طلا برش پیتزا

پیتزا برش باید یک هدف بسیار خاص اما بدون هیچ دلیل که چرا آنها نمی تواند نگاه خوب در حالی که انجام این کار. طراحی شده به مانند شاخه ای است که آن را به نام بعد از این در غیر این صورت سنتی برش ویژگی های چشم نواز دسته ساخته شده از اکسید برنج. آن زرق و برق دار زیبایی برای همه ممکن است اما برای کسانی که می خواهند کمی عطر و طعم در زندگی خود آن را کامل است.

مزایا: پیتزا سنتی برش با پررنگ زیبایی.

منفی: سر عطف رسیدگی نخواهد شد درخواست تجدید نظر به همه.

Michael Aram Olive Branch Gold Pizza Cutter

آمازون

خرید در حال حاضر: $50.00

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>