بهترین فر دماسنج برای کامل برشته و پخت

اگر شما یک فن مشتاق از برشته کردن و یا پخت, شما می دانید که دمای فر مسائل -- زیادی. و اگر حتی یکی از اساسی تری

توسط ETELARESANKHABAR در 11 خرداد 1399

اگر شما یک فن مشتاق از برشته کردن و یا پخت, شما می دانید که دمای فر مسائل -- زیادی. و اگر حتی یکی از اساسی ترین مدلهای متوسط خوانندگان چقدر دقیق آنها در عمل ؟ حقیقت این است که آنها می تواند متفاوت باشد به مراتب بیشتر از شما می خواهم فکر می کنم. و است که می تواند نگران کننده فکر زمانی که شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد چیزی ظریف مانند سوفله و یا می خواهید برای کباب یک برش از گوشت گاو به یک خاص doneness. پس چه یک راه قابل اطمینان تر از اندازه گیری چقدر گرم یا سرد مال شما است ؟ فر دماسنج.

مانند آن دستی عموزاده فر دماسنج تعیین دمای داده شده در محیط این تفاوت که این یکی باقی می ماند stashed دار از و یا نشسته در بالای فر قفسه. هر چند وظیفه اصلی خود که همان نحوه عملکرد آنها می تواند کاملا متفاوت است. و در حالی که متوسط نشانه بزرگ و واضح بر روی برخی از آنها الهام بخش چشمانتان بر دیگران. به علاوه شما نیاز به چیزی است که نشستن ایمن در محل بدون بی خطر سرنگونی بیش از اواسط داد و بیداد.

برای کمک به اطمینان از شما دریافت بهترین نتایج در حالی که پخت و پز ما به گرد ما چهار فر دماسنج در دسترس در آمازون است.

1. KT حرارتی دماسنج فر

فر دماسنج بی فایده است مگر اینکه آن را دقیق است. خوشبختانه KT حرارتی را طراحی شده است به طور کامل بررسی دقیق است و قادر به خواندن درجه حرارت های مختلف از 100 تا 600 درجه فارنهایت است. که به معنی آن را امن برای استفاده از پخت و پز و حتی در بالاترین درجه حرارت بود هنگام پخت پیتزا خود را. ساخته شده از فولاد ضد زنگ با دوام آن می آید ساخته شده با قلاب در بالا پس از آن می تواند ایمن آویزان از دریچه های شبکه ای و زاویه ای پایه پس از آن می توانید بقیه در بالا از آنها فقط به عنوان به راحتی.

مزایا: بزرگ, متوسط, نشانه گذاری آن را آسان به خواندن.

منفی: آن مثلثی پایه ممکن است پایدار ترین در گسترده دریچه های شبکه ای.

KT THERMO Oven Thermometer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $12.25

2. Rubbermaid تجاری فوری بخوانید فر دماسنج

Rubbermaid دارای شهرت دیرینه اعتماد به عنوان یک سازنده بزرگ لوازم آشپزخانه و این دماسنج از این قاعده مستثنی است. آن است که جعلی از محکم فولاد ضد زنگ با یک نشکن چهره بنابراین آن را سخت به اندازه کافی برای تحمل و ثابت استفاده کنید. این طیف سنج قادر به خواندن درجه حرارت اعم از کم 60 درجه فارنهایت تمام راه را به 580 درجه فارنهایت آن را یکی از مهمترین و گسترده در لیست ما است. آن را نیز می توانید بخوانید درجه حرارت بلافاصله پس هیچ غیر ضروری جزئی لازم است که درجه حرارت را تغییر دهید.

مزایا: این یک نشکن لنز بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن شکستن.

منفی: دمای نشانه گذاری در سمت کوچکتر به طوری که آنها ممکن است سخت تر به عنوان خوانده شده برای برخی از.

Rubbermaid Commercial Instant Read Oven Thermometer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $7.00

3. تیلور کلاسیک فر دماسنج

هنگامی که خود را در فر داغ است و شما در حال پخت ظریف و درمان وجود دارد ، به همین دلیل داشتن بزرگ, روشن, متوسط نشانه گذاری بسیار مهم است. خوشبختانه تیلور ابزار اضافی-چهره های بزرگ است که آسان به کشف. آن بدنه فولادی ضد زنگ و شیشه ای شماره گیری هر دو مقاوم به خوردگی یک ویژگی مهم با توجه به همه سفت-در چربی و بقایای آنها ممکن است روبرو می شوند اگر به طور منظم استفاده می شود. و پس از آن تایید شده توسط بنياد ملی بهداشت, شما می توانید بقیه مطمئن باشید که این مدل طراحی شده با ایمنی مواد غذایی در ذهن است.

مزایا: فوق العاده بزرگ نشانه گذاری را در این مدل به خصوص آسان به عنوان خوانده شده حتی در تار کوره.

منفی: آن پایه های باریک ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به سرنگونی بیش از.

Taylor Classic Oven Thermometer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $6.78

4. AcuRite فر دماسنج

چرا آورد overcomplicate چیز خوبی ؟ AcuRite را در فر دماسنج دارای یک طراحی مینیمالیستی ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که می تواند خواندن درجه حرارت اعم از 150 به 600 درجه فارنهایت است. هر چند آن را به یک پایه های باریک آن نیز همراه با یکپارچه حلق آویز قلاب در بالا مانند دیگر مدل های ذکر شده در اینجا. ما با داشتن این گزینه به عنوان آن می تواند گاهی اوقات اثبات ثبات تر به خصوص برای دستور العمل های که نیاز به باز و بسته فر اغلب برای نظارت بر. آن را همچنین می توانید بگویید که چگونه دمای متفاوت از دندانه دار کردن فر به فر دندانه دار کردن چیزی مفید برای پخته محصولات مانند کوکی ها.

مزایا: ساده طراحی کلاسیک است که مطمئن شوید که به کار هموار.

منفی: دمای آن خوانش نمی کاملا به عنوان گسترده ای به عنوان برخی از مدل های دیگر در لیست ما است.

AcuRite Oven Thermometer

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $9.05tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب