بهترین قدیمی از مد افتاده عینک به شکستن در ساعت کوکتل

قدیمی از مد افتاده است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود پادشاه از کوکتل. لگد زدن در مورد پس از 1880s کلاسیک مشروب تا به آزمون زمان ایستاده بود و سزاوار بود با احترام رفتار شود. کهربا ترکیب خاصی تعلق ندارد و در هر شیشه ای آقا. شما نیاز به یک گروه اختصاص داده های قدیمی از مد افتاده شیشه ای.

همچنین شناخته شده به عنوان یک سنگ شیشه ای یا lowball این تمبلرس کوتاه و تنومند با یک دهان گسترده ای است که اجازه می دهد تا تمام کسانی که فوق العاده ویسکی و انگستورا عطری برای نسل اینده به سوراخهای بینی خود را. سنتی قدیمی از مد افتاده شیشه ای به راحتی می توانید نگه دارید تکه های یخ و 6 تا 8 اونس مایع در حالی که یک دو می تواند نگه دارید 12 تا 14 اونس است. علاوه بر آن اسم کوکتل های شیشه ای نیز برای خدمت مستقیم اسکاچ یا بوربن یا sours.

در اینجا چهار نفر از بهترین مجموعه های قدیمی از مد افتاده عینک در آمازون است که اضافه کردن یک لمس از کلاس به هر نوار و یا نوشیدنی های سبد خرید.

1. مارکی توسط واترفورد دو قدیمی از مد افتاده, عینک

درست مثل قدیمی از مد افتاده Waterford Crystal غنی میراث فرهنگی قدمت آن به قرن 18 و آن ظروف مملو از جذابیت قدیمی جهان. صنایع هر شیشه ای ساخته شده از ظریف سرب کریستالی و ورزشی کلاسیک الگوی برش طراحی شده است. این بدان معنی است که آنها نه تنها نگاه خوب است اما همچنین احساس بزرگ در دست خود را. هر لیوان اقدامات 3.75 اینچ بالا 3.3 اینچ گسترده است و قادر به برگزاری دو قدیمی از مد افتاده یا 11 اونس مشروب الکلی. مجموعه این است که مطمئن شوید که برای قرض دادن یک درجه از پختگی خود را به آینده ساعت کوکتل.

Marquis by Waterford Double Old Fashioned Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $38.52

2. MOFADO کریستال ویسکی, عینک

طراحی شده برای کوکتل علاقه مندان که قدر بزرگ و سنگین lowball, Mofado قدیمی از مد افتاده عینک می توانید نگه دارید کامل 12 اونس از ارواح و هر وزن آن بیش از یک پوند. این به این معنی شما می توانید لذت بردن از دو کهنه و قدیمی همراه با یک اندازه ice cube, هیچ مشکلی. ضخامت و وزن پایین به حداقل می رساند شکستگی و خود را نگه می دارد مشروب خوب و امن در حالی که همچنین احساس محکم در دست خود را. اما فقط به خاطر اینکه آنها بزرگ بدان معنا نیست که آنها هیچ کمتر شیک. طراحی براق است handblown از فوق العاده-کریستال روشن—سرب-رایگان است—برای درست وضوح و درخشندگی. این مجموعه شامل دو عینک و مناسب برای نوشیدنی های برقی.

MOFADO Crystal Whiskey Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $27.95

3. KANARS قدیمی از مد افتاده, عینک

مجموعه ای دیگر برای سنت این قدیمی از مد افتاده, عینک, ویژگی های خیره کننده الماس مانند الگوی است که به آنها می دهد lovely بافت و کمک می کند تا آنها را به درخشش در نور است. گردد از بهترین سرب کریستال آنها را به وضوح استثنایی و درخشان انکسار بنابراین هر کوکتل به نظر می رسد درجه یک. اندازه گیری 3.8 اینچ بالا و 3.2 اینچ گسترده هر لیوان به راحتی می توانید نگه دارید 10 اونس و با تشکر ویژه “پلاتین شیشه ای” فرایند تولید تقریبا شکست ناپذیر است. آنها همچنین ماشین ظرفشویی امن که به معنی تمیز کردن پس از ساعت کوکتل است که هیچ چیز بزرگ. مجموعه ای از چهار می آید که در یک جعبه هدیه زیبا و اندیشمندانه در حال حاضر برای هر ویسکی علاقه مندان در دایره خود را.

KANARS Old Fashioned Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99

4. Godinger دوبلین دو قدیمی از مد افتاده, عینک

پس از سال 1973 Godinger شده است و متخصص در کریستال و می داند که چگونه به مواد بخوان. مورد در نقطه: این مجموعه از چهار دو قدیمی از مد افتاده عینک است که امکانات طولانی وجهی با کاهش یک سنتی starburst الگوی کلاسیک واقعا احساس می کنید. هر شیشه اقدامات 4 اینچ بالا 3.25 اینچ گسترده و دارای 8 اونس از مایع است. که باعث می شود این عینک کوچکترین در لیست ما اما هنوز هم مقدار زیادی به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن خود را قدیمی از مد افتاده. این lowball نیز به شدت وزن در پایین تضمین محکم, اندازه گیری sip در هر زمان. حتی زمانی که شما در حال جذب این مجموعه بسیار شیک است که آن را با این نسخهها کار به عنوان یک نمونه ممتاز ویژه نمایش در نوار خود را و یا نوشیدنی های برقی.

Godinger Dublin Double Old Fashioned Glasses

آمازون

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>