بهترین روغن اسپری برای آشپزخانه آشپزخانه

تقریبا هر دستور غذا خواستار نفت از نوعی که بدان معنی است که شما به احتمال زیاد با استفاده از این نرم و صاف اکسیر به صورت روزانه. بنابراین شما می شود بی مبالات به فروشگاه آن را به درستی. باور کنید یا نه معشوق نمک و فلفل می اکسیده و به نوبه خود فاسد اگر آن را نمی های موجود در یک بطری مهر و موم شده و محافظت از نور خورشید و گرما. البته شما می توانید فقط آن را ترک در شرجی و بطری آن را در اصل در بسته بندی خطر یک آشپزخانه آشپزخانه چشم درد. یا شما می توانید پیدا کردن یک گزینه است که شما در مسابقات زیبایی و خرید یک سرور اختصاصی نفت تلگراف به جای.

موجود در انواع اشکال و اندازه و مواد این بطری به شما کمک خواهد کرد به نگه داشتن خود را روغن تازه, اجازه می دهد تا شما را به پور با دقت و جلوگیری از هر گونه چرب ظروف سرباز یا مسافر از پایان بر روی نیمکت خود را. آنها حتی می تواند به ایجاد یک بیانیه به سبک در آشپزخانه. اینجا ما به گرد تا چهار تا از بهترین روغن اسپری در آمازون است که همه در یک سبک منحصر به فرد. انتخاب کنید مورد علاقه خود را و شروع به ریختن.

1. CHEFVANTAGE روغن زیتون و سرکه تلگراف مجموعه

برای آشپز که می خواهد برای ایجاد یک بیانیه این تلگراف مجموعه جفت برنز-رنگ استیل با شیشه ای به صورت قطعا در اینده زیبایی. هر بطری دارای 1.25 فنجان مایع با روغن و سرکه که بارز ترین ترکیب. مسدود-رایگان نازل تضمین می کند شما می توانید بریزید و با سهولت در حالی که غیر قطره ای طراحی خود را نگه می دارد نیمکت تمیز…. به لطف ساخت و ساز محکم با دوام duo نگه دارید تا برای یک عمر استفاده روزانه. و اگر شما آنها را دوست دارم شما می توانید بازگشت آنها را برای بازپرداخت کامل.

مزایا: طراحی نیز می آید به طوری که شما می توانید مطابقت با بطری های خود را به سانتریفیوژ.

منفی: از این مدل در این لیست این اسپری نگه دارید حداقل مقدار روغن.

CHEFVANTAGE Olive Oil and Vinegar Dispenser Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $29.99

2. TableCraft شیشه و بطری روغن

با منحصر به فرد گلابی شکل شبح Tablecraft را در 16 اونس روغن سردکن موظف است به ایستادگی کردن در آشپزخانه است. شیشه ای بطری ویژگی های قابل توجه و به رنگ سبز روشن است که نه تنها می افزاید: به نظر می رسد اما تضمین روغن باقی می ماند محافظت از نور خورشید است. نازک فولاد ضد زنگ, جاری است, مناسب برای, نم نم مقدار کمی از روغن در سالاد و پاستا. این یک طراحی ساده اما این بدان معنا نیست که آن را کمتر موثر است.

مزایا: سبک ظریف را تصور تا هر نیمکت.

منفی: تلگراف را گردن های باریک ممکن است آن را کمی دشوار است برای دوباره پر کردن.

TableCraft Glass Oil Bottle

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $21.99

3. Aozita شیشه روغن زیتون بطری

اجازه ندهید که این تلگراف را طراحی سنتی احمق شما آن را بسته بندی شده با ویژگی های مدرن است که ریختن و ذخیره سازی نفت خود را یک نسیم است. غیر قطره ای از فولاد ضد زنگ دهانه آن درپوش برای جلوگیری از نشت و همچنین به عنوان یک تخت و کلاه به مهر و موم بطری هوا تنگ اگر ذخیره سازی مورد نیاز است. وقتی که می آید زمان برای دوباره پر کردن این مکمل قیف به شما کمک خواهد کرد پور جدید نفت در بدون هیچ گونه نشت. در بالا از آن قهوه ای تیره و شیشه ای برتر را فراهم می کند حفاظت از آفتاب و نگه می دارد نفت خود را تازه برای دیگر.

مزایا: آن را می توانید نگه دارید بیش از 2 فنجان روغن.

منفی: اندازه آن می توانید آن را کمی دست و پا گیر.

Aozita Glass Olive Oil Bottle

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $15.99

4. Zeppoli روغن و سرکه بطری مجموعه

چرا باید یک دهانه زمانی که شما می توانید ، Zeppoli را ضسبنسرس ویژگی دوگانه فواره به شما کنترل بیشتر شما می توانید با استفاده از دیگر اسپوت برای سخاوتمندانه glugs یا دهانه کوتاه پور با ظرافت است. Dynamic duo گردد از قوی و با دوام شیشه ای است که موفق به شکستن و یا لک با اثر انگشت. هر بطری می توانید نگه دارید تا 17 اونس بنابراین شما نمی خواهد که به دوباره پر کردن ، اما هنگامی که شما انجام شما می خواهید یک قیف برای کمک به. شما همچنین دریافت خواهید کرد جلا جراحی قفسه برای ذخیره مجموعه ای در. شما هیچ نشت و یا حوادث با این اسپری.

مزایا: این بسته شامل دو چوب لباسی و قفسه است که یک ارزش بزرگ است.

منفی: از چوب لباسی ساخته شده از شیشه نور شما نیاز به محافظت از آنها را از نور خورشید است.

Zeppoli Oil and Vinegar Bottle Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $19.99

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>