سنگ زنی. ترکیب. اسپری. اینها فقط سه تا از بسیاری از وظایف بزرگ molcajete برتری در. شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد اما شما قطعا می دانیم که چگونه آن را به نظر می رسد اگر شما تا کنون سفر به مکزیک یا خودت ناهار خوری در یک رستوران اختصاص داده شده به طبخ آن. برای بسیاری از آن را احتمالا فکر اغلب به عنوان روستایی که ظرف که در آن تپه خامه guacamole خدمت هستند اما آن را بسیار بیشتر است.

شبیه به یک هاون و دسته هاون (اما حتی بهتر) این molcajete استفاده شده توسط مردم در این سرزمین در حال حاضر شناخته شده به عنوان مکزیک برای هزاران سال. به طور سنتی ساخته شده از سنگ و یا سنگ های آتشفشانی تشکیل شده است از یک کاسه که می ایستد در سه می آید و با تطبیق مخروطی ابزار طراحی شده برای نگه داشتن و خرد کردن.

که به طور طبیعی به سطح بافت به راحتی تبدیل تمام ادویه جات ترشی جات به پودر خوب—انتشار ومزه ترکیبات در طول راه—و آشنایی دیگر غذاهای زیبا و دلپذیری قوام که سخت به تکرار. و آن می تواند به عنوان یک وعده غذای مختلف salsas یا دیگر ظروف ساخته شده در آن است. بحث در مورد کشیدن دو وظیفه!

در اینجا چهار میدارد ما گرد در آمازون است.

1. RSVP معتبر Molcajete

RSVP را molcajete بزرگ سبک سنتی است. حک شده از طبیعی آتشفشانی سنگ آن را به یک سطح بافت است که باعث می شود کار سریع از آسیاب ادویه جات ترشی جات و یا اسپری فلفل بو داده. آن نسبت سخاوتمندانه—8.5 اینچ در قطر و 5 اینچ قد بلند—اجازه می دهد مقدار زیادی از اتاق سر و صدا آوکادو برای guacamole و جای محصول نهایی به طور مستقیم در خدمت شما جدول.

مزایا: این مدل شامل یک جزوه در مورد نحوه آماده سازی و مراقبت از خود را molcajete.

منفی: این یکی از گرانتر نمونه هایی در لیست ما است.

RSVP Authentic Molcajete

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $54.95

2. TLP دستباف Molcajete

اگر آن نمی باشد شکست نمی, آن را تعمیر کنند. در این مورد سنگ های آتشفشانی جامد است انتخاب برای بسیاری از دلایل پس از آن جای تعجب نیست که چرا TLP تصمیم به چوب با آن. اندازه گیری 8 اینچ در سراسر 4.5 اینچ قد بلند جادار این مدل دارای بافت غنی است که باعث می شود کار سریع از ادویه جات ترشی جات و ادویه جات ترشی جات. به علاوه آن دستباف طبیعت به معنی هر یک منحصر به فرد است بنابراین شما می توانید آن را واقعا خود را.

مزایا: وزن نزدیک به نه وزن آن سنگین به اندازه کافی برای پایدار ماندن به عنوان شما کار می کنند.

منفی: بافت آن کمی بیشتر متخلخل تر از مدل های دیگر که ممکن است تمیز کردن کامل دشوار است.

TLP Handmade Molcajete

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $39.99

3. ادویه خلیج غذاهای Molcajete

هنگامی که شما نیاز به چیزی است که درست انجام شود چرا به منبع ؟ ادویه خلیج غذاهای آن molcajete دست تراشیده شده از سنگ آتشفشانی در مکزیک توسط صنعتگران با استفاده از مهارت های گذشت بیش از نسل. وزن کامل 11 پوند این مدل محکم نخواهد بود wobbling در اطراف شما با شور و نشاط له سبزی تازه و یا خرد کردن زیره به مالش بر کاهش گوشت.

مزایا: با توجه به آن دستباف با کیفیت این مثال است ارزش بسیار عالی برای قیمت.

منفی: آن را در میان سنگین ترین در لیست ما پس از آن ممکن است مناسب برای همه کاربران.

Spice Bay Foods Molcajete

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $29.00

4. M. D. S آشپزی Cookwares Molcajete

هر چند نه به طور معمول دیده می شود به عنوان آن دشت پسر عموی molcajetes حک شده با نقوش حیوانی در میان کهن ترین طرح برای ابزار است. M. D. S آشپزی Cookwares’ نسخه ریف در تاریخ به ایجاد یک با یک مینیمالیستی خوک سر در یک طرف آن سیاه گدازه سنگ بدن. مشکلات ناسازگار بودن در فقط خجالتی از دوازده پوند آن را سنگین ترین مدل در لیست ما است و زیبا و بافت متخلخل برای تهیه انواع salsas تازه.

مزایا: از آن می آید قبل از چاشنی بنابراین شما باید یک مرحله کمتر به نگرانی در مورد.

منفی: یکپارچه خوک طراحی برای همه ممکن است.

M.D.S Cuisine Cookwares Molcajete

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $59.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im