بهترین Mezzaluna چاقو برای گیاهان, خرد, سالاد و بیشتر

یک mezzaluna ممکن است نگاه مانند نوعی از سلاح های باستانی که Sinbad ممکن است اداره کردن اما در واقع بسیار مفید ابزار آشپزخانه. این منحنی دو رفتار تیغه است که به کمک سرآشپزها ریز ریز کردن و برش پس از 1700s هنگامی که آن را برای اولین بار اختراع در ایتالیا و در حال حاضر آن را تبدیل به یک جزء اصلی در آشپزخانه های مدرن در همه جا.

Mezzaluna به معنی “نیمه ماه” در ایتالیایی و اشاره ای به تیغه منحصر به فرد نیم دایره شکل است. به طور معمول نصب شده با دو دسته در هر دو انتهای کمان-مانند تیغه مانور عقب و جلو در یک تاب حرکت به قطع از طریق تمام شیوه ای از مواد تشکیل دهنده.

Mezzaluna ممکن است ارائه دقیق ترین knifework—هیچ julienned هویج در اینجا—اما تیغه در خدمت چندین اهداف عملی مانند خرد گیاهان برش پیتزا, خرد کردن سیر و سفت سالاد. همچنین هنگامی که شما استاد تاب حرکت کنید و کمی از شتاب دبستان می شود به مراتب سریعتر و آسان تر است. در واقع این نوع از سرگرم کننده است.

اگر شما آماده برای اضافه کردن یک mezzaluna به آشپزخانه خود را در اینجا چهار نفر از قابل توجه ترین در آمازون است.

1. مثلث Mezzaluna چاقو

چه چیزی بهتر از یک فوق العاده تیز تیغه? دو ، این 7 اینچ mezzaluna دارای هوش دو تیغه طراحی است که وعده به شدت کاهش دبستان زمان در حالی که ارائه کاملا یکنواخت کاهش است. دارای بهترین فولاد ضد زنگ از آلمان تیغه سخت به عنوان ناخن است و ساخته شده برای یک عمر گذشته. این mezzaluna همچنین ارگونومیک و آسان برای گرفتن دستگیره برای جلوگیری از دستان خود را از لغزش در مورد.

مزایا: دو تیغه اجازه می دهد تا شما را به ریز ریز کردن در سرعت بیشتر.

منفی: این یکی از حجیم mezzalunas در لیست و مواد غذایی ممکن است گرفتار بین دو تیغه.

Triangle Mezzaluna

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $25.99

2. پررنگ زنبور عسل Mezzaluna

از مد افتاده از یک قطعه واحد از فولاد ضد زنگ حق بیمه این براق mezzaluna جفت کلاسیک به سبک ایتالیایی با بهترین آمریکایی ساخت. تیغ-تیغ تیز را تکه از طریق تقریبا هر چیزی را در آشپزخانه خود را و همچنین مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. دو گرد دسته شده اند به طور خاص طراحی شده به طوری که شما می توانید راک اند رول با خیال راحت و به راحتی.

مزایا: این mezzaluna می آید با یک تعریف تیغه پوشش و صابون استیل برای تمیز کردن.

منفی: اندازه گیری 12 اینچ آن ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از.

The Bold Bee's Mezzaluna

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $29.00

3. KitchenAid Mezzaluna

خروج کمی از سنتی طراحی KitchenAid mezzaluna ویژگی های یک گرد دسته (به جای دو) برای کنترل برش و ثبات است. تیغه گردد از فولاد ضد زنگ در حالی که مسئولیت رسیدگی به است از مد افتاده از hardwearing پلاستیک. در 6 اینچ, آن را می توان در هیئت مدیره سفت و یا در یک کاسه است و به عنوان متنوع به عنوان آن قوی است.

مزایا: یک عهد به آن مقاوم طراحی mezzaluna همراه با گارانتی مادام العمر.

منفی: شما نیاز به با دست بشویید. این mezzaluna به نگه داشتن آن در شرایط نخست.

KitchenAid Mezzaluna

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $15.99

4. Wusthof Mezzaluna

این 8 اینچ mezzaluna می آید با یک تعریف سفت هیئت مدیره است که به طور خاص طراحی شده برای برش گیاهان. هیئت مقعر و کاسه و مانند شکل به نگه داشتن همه چیز از نعناع برای جعفری در محل در حالی که شما در خلال دور. تک پلاستیک دسته اجازه می دهد تا برای یک دست سفت و چابکی به طور کلی. آن را نیز فشرده سازی پرچ برای جلوگیری از هر گونه لغزش.

مزایا: با توجه به شما یک تطبیق سفت هیئت مدیره این مجموعه نشان دهنده ارزش بزرگ است.

منفی: بدون دو دسته می توان آن را دشوار است به حرکت و ریز ریز کردن را در سرعت.

Wusthof Mezzaluna

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $39.95

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im