بهترین فلز خوردگی برای کوه در می رم, ماهی, استیک و بیشتر

چند قطعه از وسایل آشپزی لذت بخش هستند تجملات. دیگران ضرورت مطلق بدون توجه به سطح خود را از تخصص آشپزی. بالا در این لیست باید دارا است فلز کاردک.

درست مثل آشپز چاقو وجود دارد یک کاردک اساسا هر آشپزی وظیفه. آنها ساخته شده از انواع مواد مختلف از جمله پلاستیک و سیلیکون و چوب. اما اگر یک کفگیر است که همه سرآشپزها باید خود را, آن یکی که از فلز ساخته شده به طور خاص همه کاره ماهی کاردک. این مدل دارای یک چاک دار طراحی و مناسب برای هر نوع از خوش طعم, پخت و پز, آیا شما کوه در می رم و ماهی و گوشت و مرغ و یا سبزیجات است. در عین حال به عنوان امری ضروری خوردگی هستند, شما می خواهید برای جلوگیری از استفاده از آنها در وسایل آشپزی نچسب به عنوان آنها فقط تا پایان خود را خراش تابه.

اگر شما به دنبال یک همه کاره کاردک برای اضافه کردن به زرادخانه خود را و یا فقط فکر می کنم آن زمان برای ارتقاء سپس آن را ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در یک کاردک فلزی. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما است.

1. Victorinox چاک دار ماهی کاردک

تا زمانی که شما با استفاده از تابه نچسب یک فلز ماهی کفگیر متنوع ترین کاردک شما می توانید دریافت کنید. این چاک دار ابزار از Victorinox می توانید آن را تمام انجام است و ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که می تواند مقاومت در برابر دماهای بالا. علاوه بر این کفگیر ساخته شده است در خوب ol’ ما پس از آن مناسب برای کسانی که می خواهند به خرید محلی.

مزایا: همه در اطراف کفگیر است که ویژگی های یک طراحی کلاسیک.

منفی: ممکن است نگاه کمی بیش از حد سنتی برای برخی از.

Victorinox Slotted Fish Spatula

آمازون

خرید در حال حاضر: $20.49

2. مرسر آشپزی جهنم را تحمل ماهی کاردک

با وجود این تصاویر از آتش و گوگرد که از نام آن conjures مرسر آشپزی ماهی کفگیر امکانات گرفتن تضمین می کند که شما هرگز احساس گرما در حالی که منینگ اجاق گاز یا کوره. آن دو بافت لغزش-مقاوم در برابر مصنوعی رسیدگی به انجام 50 درصد کمتر از بسیاری از پلی پروپیلن مدتها. و اگر که نیست به اندازه کافی سر از کاردک ساخته شده از با کیفیت بالا, ژاپنی, فولاد ضد زنگ.

مزایا: رسیدگی انجام حرارت کمتر از کسانی که ساخته شده از مواد دیگر است.

منفی: در حالی که ابتکاری رسیدگی نمی کند نگاه به عنوان زیبا به عنوان یکی از چوب ساخته شده.

Mercer Culinary Hell's Handle Fish Spatula

آمازون

خرید در حال حاضر: $17.00

3. OXO خوب چنگک فولاد ضد زنگ ترنر

یک جراحی ترنر ممکن است کاملا به عنوان متنوع به عنوان یک ماهی کفگیر اما آن را بیشتر از آنچه که شما نیاز به یک کاردک به انجام. همچنین اگر شما کسی است که دوست دارد به کوره. یک ترنر مانند OXO را به شما اجازه خمیر را در بتس همبرگر به طوری که آنها فقط شکل است که شما می خواهید آنها را به. همچنین ویژگی های تمیز و تقریبا به طور کامل طراحی فلزی اگر گرفتن لاستیک در سطح زیرین رسیدگی به طوری که همه چیز نمی تواند بیش از حد گرم است.

مزایا: یک ترنر است که مناسب برای شکل دادن برگر بتس.

منفی: نه ایده آل برای کوه در می رم ظریف تر مواد غذایی مانند ماهی.

OXO Good Grips Stainless Steel Turner

آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99

4. Wüsthof لذیذ جبران چاک دار کاردک

Wüsthof را کاردک مناسب برای کوه در می رم از وظایف است که نیاز به یک فندک لمسی. با یک تیغ نازک تیغه آن به راحتی می تواند به تضعیف تحت ظریف ترین غذاهای بدون خطر فرو ریختن. این مدل خاص همچنین ویژگی های اضافی-طولانی اسلات برای اطمینان حاصل شود که گریس و چربی چکه دور در حالی که کوه در می رم. امن دسته پلی پروپیلن محافظت می کند دست خود را از گرما و حتی در هنگام پخت و پز با شعله.

مزایا: فوق العاده نازک تیغه به معنی مواد غذایی خود را نمی خرد.

منفی: نه ایده آل برای بیشتر خواستار آشپزی وظایف.

Wusthof Gourmet Offset Slotted Spatula

آمازون

خرید در حال حاضر: $49.95

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im